همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
مطمئنی؟ چون تو حدودای 50% هم یه سری رفت تو QUEUE ها
کندی سرعت که آخرش پیش اومد آره اون میتونه از آپدیت باشه چون از 93% به بعد کند شد
ولی این QUEUE تو 50% چی بود پس؟

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
ببین queue یعنی ارتباط کنسولت با دانلود اون بازی اپدیت و .... یعنی قطع شده دقیقا مثل اینه که دانلود منیجر دیدی سرعتت به 0 میرسه بعضی موقع ها ؟؟؟ این دقیقا همونه و اینم بدون ربطی نداره چه درصدی باشه !! مثلا من ی زمانی سرعت دانلود تو pc 250 بود تو کنسول مییرسید به 100 اینا مثلا هر 6 % queue میداد
نگران باش باااا مشکل از درایوت نیست ایکس 360 من ک صدای هلیکوپتر میده وقتی بازی روش install میکنم هیچ وقت تا حالا ارور نداده ! چه برسه ایکس وان ک نو هست و بار اول از درایوش استفاده می کتی ! اپدیت بوده ک Queue میداده نه دیسکت !

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
سلام دوستان
بنده قصد خرید یکی از دو کنسول نسل هشتمی رو دارم وی خواستم در این مورد سوالی رو مطرح کنم
اول بگم که تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ریجن ها و خدمات آفلاین و آنلاین و حسگر های حرکتی دو کنسول آگاهم و تجربه کار رو هم با هر دو داشته ام.
اما هنوز به جامعی نرسیدم که بین یکی از این دو کنسول کدام یک رو انتخاب کنم حالا می خواستم نظر شما رو تو بخش xbox one در مورد کنسولی که دارید بپرسم و ببینم که شما با آگاهی به همه ی این شرایط از خرید این کنسول راضی هستید یا اگر به عقب برگردید کنسول رقیب را انتخاب می کنید یا خیر؟
پیشاپیش با تشکر از پاسخ شما

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
سلام دوستان
بنده قصد خرید یکی از دو کنسول نسل هشتمی رو دارم وی خواستم در این مورد سوالی رو مطرح کنم
اول بگم که تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ریجن ها و خدمات آفلاین و آنلاین و حسگر های حرکتی دو کنسول آگاهم و تجربه کار رو هم با هر دو داشته ام.
اما هنوز به جامعی نرسیدم که بین یکی از این دو کنسول کدام یک رو انتخاب کنم حالا می خواستم نظر شما رو تو بخش xbox one در مورد کنسولی که دارید بپرسم و ببینم که شما با آگاهی به همه ی این شرایط از خرید این کنسول راضی هستید یا اگر به عقب برگردید کنسول رقیب را انتخاب می کنید یا خیر؟

ببین عزیز من فقط چند تا جمله میگم شاید بعضیاشو بدونی ولی من میگم
1- مهم ترین چیزی ک الان فن های سونی بلدن بگن اینه کنسول شما 720p ما 1080 p در جواب باید گفت این پیکسل انچنان تفاوتی با هم ندارن ک طرف بخاطر این بره 4 بگیره اگه اینتور بود پس چرا ایکس وان تونست از بازی ب نامه ryse ک عجیب گرافیک داره و از دید همه بهترین گرافیک 2013 هست رو پشتیبانی کرد؟؟؟ (به امتیازات رایز کاری ندارم لطفا کسی نیاد بنویسه رایز ک 4 گرفت !!!!!) 2- هیچ وقت لایو رو با پی اس ان مقایسه نکن پی اس ان ب گرد پای لایو هم نمیرسه 3- کنسول عالیه و نظر من اینه ک اگر فقط باسه گیم نمی خوای وان بگیر در ضمن تو این هیچ شکی نیست ک 4 قویتره ولی حالا حالا ها مونده تا بازی بخواد بیاد قدرتش رو نشون بده(اینم لطفا نیاد کسی بنویسه ک psn چه بازی های به psn plus ها داده و مایکروسافت چه بازی های بدی منظور من قدرت سرور ها زود امدن دی ال سی ها برای لایو و خیلی مزیت های دیگه ) 3- به فروش کنسول اصلا توجه نکن چرا ک 360 هم از 3 کم تر بود فروشش ولی با اون اپدیتایی ک داد و مدل اسلیمش ک امد کنسول از 3 چند برار فروشش شد . خودت هم ک کل چیزایی ک مهم هست نوشتی میدونم چیز خاصی نمیشه بگم دیگه / سوال 2 ومت هم جوابش خیر هست اگه بخوام از اول برگردم ب زمانی ک هنوز نخریدم بله دوباره وان رو انتخاب می کنم چون راضیم . با 4 هم مدت کوتاهی بازی کردم و ی کیلزونش رو بازی کردم ک اطلاعاتم در اون حد نیست ک بخوام نظری بدم
قدرت 4 و ایکس 1 فقط زمانی نشون داده میشه ک 360 و 3 از بین برن و دیگه ساپورت نشن چون اینجوری مثلا برای بازی cod ghost دو استودیو مختلف کار می کنه ک یکی باسه 3و 360 می سازه و دیگری باسه 1 و 4 ولی وقتی 360 و 3 ساپورت نشن
این استودیو مسلما تمرکز بیشتری داره رو ساخت بازی و تازه قدرت بازی ها نشون داده میشه البته الان هم هست چندین بازی ک قدرت عجیبی دارن مثلا برای وان فورزا و قول میدم زمانی ک ac unity بیاد این قدرت رو احساس می کنید چون فقط برای این نسل هست این بازی

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام دوستان

شاید بهتر باشه با این سوال شروع کنیم / آیا شما اهل بازی انلاین هستید؟ خودتم که فکر کنم بدونی 99% ویژگی های وان زمانی جالب بودن خودشون رو نشون میدن که انلاین باشید اینجاست که من به شما پی اس 4 رو پیشنهاد میدم چون کیفیت بازی هاشم مقداری بیشتره و اگه انلاین باز نیستی پی اس 4 براتون بهتره و دلیلی نمیبینم وان رو پیشنهاد بدم اما اگه بازی انلاین انجام میدید و اهل انلاین زدن هستید بهترین انتخاب بدون شک وان هستش و توی این زمینه به هیچ عنوان پشیمونتون نمیکنه / این که بخوایم بگیم مثلا پی اس 4 چه برتری نسبت به وان داره هم تنها یک قدرت بیشتره نه چیز دیگه ای اما وان برتری های بیشتری داره که از بین اونها میشه به امکانات نرم افزاری متنوع و کارامد ، سرور های قدرتمند و اختصاصی مایکروسافت ، کینکت ، شبکه ایکس باکس لایو و .... اشاره کرد

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
شاید بهتر باشه با این سوال شروع کنیم / آیا شما اهل بازی انلاین هستید؟ خودتم که فکر کنم بدونی 99% ویژگی های وان زمانی جالب بودن خودشون رو نشون میدن که انلاین باشید اینجاست که من به شما پی اس 4 رو پیشنهاد میدم چون کیفیت بازی هاشم مقداری بیشتره و اگه انلاین باز نیستی پی اس 4 براتون بهتره و دلیلی نمیبینم وان رو پیشنهاد بدم اما اگه بازی انلاین انجام میدید و اهل انلاین زدن هستید بهترین انتخاب بدون شک وان هستش و توی این زمینه به هیچ عنوان پشیمونتون نمیکنه / این که بخوایم بگیم مثلا پی اس 4 چه برتری نسبت به وان داره هم تنها یک قدرت بیشتره نه چیز دیگه ای اما وان برتری های بیشتری داره که از بین اونها میشه به امکانات نرم افزاری متنوع و کارامد ، سرور های قدرتمند و اختصاصی مایکروسافت ، کینکت ، شبکه ایکس باکس لایو و .... اشاره کرد

nice sorena

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
من جفت کنسول ها رو تجربه کردم و دیدم که وان همه جوره برا من بهتره 4 رو فروختم رفت
دسته وان خوش دست تره. سنسور وان خیلی بهتر و قویتر و مفرح تره. live هم که همونطور که دوستان گفتن خیلی سرور هاش خیلی قویتر از psn هست و به قول دوستمون فن های سونی بیشتر رو رزلوشن بیشتر مانور میدن که به چشم نمیاد مگه اینکه تی ویتون 60 اینچ یا بالاتر باشه

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
من جفت کنسول ها رو تجربه کردم و دیدم که وان همه جوره برا من بهتره 4 رو فروختم رفت
دسته وان خوش دست تره. سنسور وان خیلی بهتر و قویتر و مفرح تره. live هم که همونطور که دوستان گفتن خیلی سرور هاش خیلی قویتر از psn هست و به قول دوستمون فن های سونی بیشتر رو رزلوشن بیشتر مانور میدن که به چشم نمیاد مگه اینکه تی ویتون 60 اینچ یا بالاتر باشه

2سال پی اس 3 داشتم خودم و کشتم تا تونستم عادت کنم بتونم بازی شوتر مثل کال اف و بتل بازی کنم . دسته ایکس باکس مخصوص شوتر و ریسینگ هست و عادت بهش خیلی سادست

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
اگه نصب با موفقیت انجام شد و الان میشه بازیش کرد مشکلی نیست

- - -ویرایش - - -

درایور دستگاهت مشکل داره اگه درست باشه فقط یک صدای تیک کوچیک موقع جا افتادن دیسک بلوری میده و تمام

به نظرت من الان با این کنسول چیکار کنم؟ چون از داخل ایران هم نخریدم امکان تعویض ندارم امکان داره صدای زیاده درایو باعث مشکل برای کنسول بشه؟ چون الان بازیهایی رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه در ضمن اون مشکل هم که کنسول خود به خود خاموش میشه از چی هست؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931

گاهي وقتها نميشه فقط لايك كرد.براوو پسر!

١-من وقتي لن مودم رو از سوكت وان خارج ميكنم تا سينگل برم اصلا به گيمرتگ من وصل نميشه در حالت افلاين و ميگه نت و چك كن!درحاليكه ميخوام افلاين برم!چرا؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
از همه ی پاسخ ها ممنونم و بر خلاف ذهنیت قبلی خودم که فکر می کردم جواب ها از روی تعصب باشه اینطور نبود و خیلی خوب دوستان به خصوص توی این تایپیک به سوال من پاسخ دادن
من خودم به بازی های آنلاین اهمیت می دم و در کنارش تجربه ی آفلاین بازی ها هم خیلی برام مهمه
فقط تنها ترسی که نسبت به خرید این کنسول دارم تعویض بازی هاش هستش که فکر کنم یکم نسبت به ps4 به دلیل گستردگی که پیدا کرده سخت تر باشه

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
از همه ی پاسخ ها ممنونم و بر خلاف ذهنیت قبلی خودم که فکر می کردم جواب ها از روی تعصب باشه اینطور نبود و خیلی خوب دوستان به خصوص توی این تایپیک به سوال من پاسخ دادن
من خودم به بازی های آنلاین اهمیت می دم و در کنارش تجربه ی آفلاین بازی ها هم خیلی برام مهمه
فقط تنها ترسی که نسبت به خرید این کنسول دارم تعویض بازی هاش هستش که فکر کنم یکم نسبت به ps4 به دلیل گستردگی که پیدا کرده سخت تر باشه
IN PAYAM BA DALIL FINGLISH BAD 2 SA'AT PAK MISHE! HOSALE BAN SHODAN NADARM :(
DADASH MAN SHOMA FAKRAT PISH CHE CHIZA KE NIST!
SHOMA MITONID BA DOOSTAN KHOD YEK BAZI RO SHARIKI BAKHARID!
MITONID DAR KHOD IRAN BAZI HA RO AJARE KOONID!
MITONID TAVIZ KONID! AMA GHAYMETESH YEKEEM BISHATR NASBAT BE PS4 TAMOM, MISHE!
MAN BA IN KAR HAII KE DAR PISH GREFTAM TA ALAN KE 8 MAHE CONSOLE RP DARM 21 BAZI XBOX ONE DASHTAM :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر