همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان سلام ینده هر چیزی رو برای دانلود تو ایکس باکس وان میزارم بعد از یکی دو ساعت یا قطع میشه یا میفرسته تو صف در صورتی که فقط یه مورد برا دانلود هست و نمیدونم چی برا دانلود هست که اینو میفرسته تو صف ایا باید تنظیم خاصی انجام بدم لطفا اگه براتون مقدوره راهنمایی بفرمایین سپاسگذارم
حسین جان ربطی به دانلود چیزه دیگه ای نداره همه چی ختم میشه به سرعت پایین نت

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
حسین جان ربطی به دانلود چیزه دیگه ای نداره همه چی ختم میشه به سرعت پایین نت

سلام مسعود جان خوبی عزیز کم پیدایی راستی عیدت مبارک
مسعود جان سرعتم خیلی بد هم نیست امروز همشو رو 500KB دانلود میکردم دارم ابدیت Ryes رو میگیرم ماشالله خب کمی هم نیست 9.5 گیگ هستش

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
دوستان سلام ینده هر چیزی رو برای دانلود تو ایکس باکس وان میزارم بعد از یکی دو ساعت یا قطع میشه یا میفرسته تو صف در صورتی که فقط یه مورد برا دانلود هست و نمیدونم چی برا دانلود هست که اینو میفرسته تو صف ایا باید تنظیم خاصی انجام بدم لطفا اگه براتون مقدوره راهنمایی بفرمایین سپاسگذارم
درسته دیگه ! :d

نمی دونم منظورت از قطع شدن چی هست ولی فایل میره تو Q و دانلود ادامه پیدا می کنه , وقتی هم که کنسول خاموش می شه باز هم در حال دانلود کردن هست مگر اینکه خودتون روشن کنید و استوپش کنید یا اینترنت قطع بشه.

----------------------------------------------

دوستان سوالاتی در مورد گلد داشتم:

1- امکانات اکانت گلد رو میشه بگید ! (1-امکاناتی که اضافه میشه 2-تغییری توی داشبور ایجاد میشه عایا یا همون جوری هست ؟ )

2- روز های باقی مانده ی اعتبار رو کجا میشه دید ؟

3- من نمی تونم برم تو محیط XBOX LIVE یه ادرس بدید لطفا.

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
ها ها
wsbip6vzyhyc9pldt7rp.jpeg

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام مسعود جان خوبی عزیز کم پیدایی راستی عیدت مبارک
مسعود جان سرعتم خیلی بد هم نیست امروز همشو رو 500KB دانلود میکردم دارم ابدیت Ryes رو میگیرم ماشالله خب کمی هم نیست 9.5 گیگ هستش
look at dalil virayesh

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آقا یه سوال مسخره و سطح پایین :d

این ریجن 1 و 2 و غیره چیه قضیش ؟!
فرقی ندارن. کد منطقی اند. مثلا ریجن 1 مربوط به آمریکا و ریجن 2 مربوط به اروپاست
تنها فرقشونم برق مصرفی کنسوله که ریجن آمریکا 112v و ریجن اروپا 220v

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
فرقی ندارن. کد منطقی اند. مثلا ریجن 1 مربوط به آمریکا و ریجن 2 مربوط به اروپاست
تنها فرقشونم برق مصرفی کنسوله که ریجن آمریکا 112v و ریجن اروپا 220v

خب بعد مثلا بازباشون هم دیسکاش هر کدوم خاصه دیگه ؟! یعنی دیسک ریجن ۱ به ریجن ۲ میخوره ؟
بعد واسه لایو ، من الان اکانتم اروپاس اشکال نداره که ریجن ۱ بگیرم ؟

کدوم مرسوم تره در کشور عزیزمون ؟ D-:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب بعد مثلا بازباشون هم دیسکاش هر کدوم خاصه دیگه ؟! یعنی دیسک ریجن ۱ به ریجن ۲ میخوره ؟
بعد واسه لایو ، من الان اکانتم اروپاس اشکال نداره که ریجن ۱ بگیرم ؟

کدوم مرسوم تره در کشور عزیزمون ؟ D-:
اره. هر کنسولی با هر ریجنی، هر نوع دیسک با هر ریجنیو اجرا می کنه و فرقی نداره. مثلا کنسولت ریجن 1 باشه و دیسک ریجن 2 مشکلی نداره و اجرا می کنه
نه اشکالی نداره.
اطلاعی ندارم ولی فکر کنم ریجن 1 بیشتر باشه:d

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
آقا یه مشکل جدید دارم کسی اینطور نشده؟ وقتی وارد اکانت میشی تو وان بعدش همه چیز درست میاد فقط اون قسمت که زده پیام های دریافتی و تعداد بچه های انلاین و... اون قسمت واسم نمیاد توی بازی ها هم که میخوام برم یک ارور میده که میزنه خیلی طول کشیده و اجازه نمیده برم توی بازی

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
آقا یه مشکل جدید دارم کسی اینطور نشده؟ وقتی وارد اکانت میشی تو وان بعدش همه چیز درست میاد فقط اون قسمت که زده پیام های دریافتی و تعداد بچه های انلاین و... اون قسمت واسم نمیاد توی بازی ها هم که میخوام برم یک ارور میده که میزنه خیلی طول کشیده و اجازه نمیده برم توی بازی

go to settings=>Network!
look at dalil virayesh :)

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
هی میخواستم این نگم ولی عجب غ*طی کردم وان گرفتم الان این مشکل من چطور درست میشه برای دوستام انلاین نیستم ولی میتونم بازی انلاین انجام بدم اما نه میتونم به کسی پارتی بدم نه پارتی کسی قبول کنم نه پیام بخونم دی ان اسم تغییر دادم درست نشد اگه درست نشه شاید بفروشمش بره

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
هی میخواستم این نگم ولی عجب غ*طی کردم وان گرفتم الان این مشکل من چطور درست میشه برای دوستام انلاین نیستم ولی میتونم بازی انلاین انجام بدم اما نه میتونم به کسی پارتی بدم نه پارتی کسی قبول کنم نه پیام بخونم دی ان اسم تغییر دادم درست نشد اگه درست نشه شاید بفروشمش بره
مشکل شما اینترنتتونه نه x1
اگه رو وان این مشکل و داری مطمئن باش رو ps4مشکلت حادتره،
شما سعی کن اینترنتتو عوض کن،من با اینترنت ۲۵۶ شاتل راحت کار میکنم.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
مشکل شما اینترنتتونه نه x1
اگه رو وان این مشکل و داری مطمئن باش رو ps4مشکلت حادتره،
شما سعی کن اینترنتتو عوض کن،من با اینترنت ۲۵۶ شاتل راحت کار میکنم.

حالا کی گفت میخواد 4 بگیره داداش ربطی نداره به نت من تا 4 روز پیش درست بازی میکردم مشکلی نوبد الان مشکل به وجود اومده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر