همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ممنون. الان یه سوال دارم. من اگه بخوام بازی FIFA 14 رو بخرم، باید 60 دلار گیفت کارد داشته باشم. اما اگه بخوام با پوینت بخرم چطور؟ آخه پوینت واحد پولی نداره مثلاً 3600 پوینت.
این FIFA 14 که 59.99 دلاره، میشه چند پوینت؟!
اون پوينت هم بخري بعد تبديل ميشه به دلار. فكر كنم هر 800 پوينت ميشه 10$ و FIFA هم فكر كنم بشه 4800 پوينت (دقيق مطمئن نيستم:d )

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
ممنون. الان یه سوال دارم. من اگه بخوام بازی FIFA 14 رو بخرم، باید 60 دلار گیفت کارد داشته باشم. اما اگه بخوام با پوینت بخرم چطور؟ آخه پوینت واحد پولی نداره مثلاً 3600 پوینت.

با همون گیفت کارت بخر /......پوینت برای آواتار و چیزایه دیگس........

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia

اون مقدار پوینت به دلار تبدیل میشه

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
کیفیت واچ داگ

یوبی سافت رسما اعلام کرده است که نسخه ی PS4 این عنوان با کیفیت ۱۰۸۰p و با ۳۰ فریم بر ثانیه و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز با کیفیت ۹۶۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. همچنین کیفیت نسخه ی PC این عنوان ۴K خواهد بود و نرخ فریم ریت آن متفاوت با نسخه های کنسولی می باشد. ازسایت gamefa

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
یوبی سافت رسما اعلام کرده است که نسخه ی PS4 این عنوان با کیفیت ۱۰۸۰p و با ۳۰ فریم بر ثانیه و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز با کیفیت ۹۶۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. همچنین کیفیت نسخه ی PC این عنوان ۴K خواهد بود و نرخ فریم ریت آن متفاوت با نسخه های کنسولی می باشد. ازسایت gamefa

این خبر مال خیلی وقت پیش بود که توسط یوبی سافت رد شده و کیفیت بازی مشخص نیست لطفا جو ندید
به گفته طراح ارشد انیمیشن این بازی هیچ تفاوتی بین نسخه ایکس باکس با رقیبش نیست و حتی نسخه ایکس باکس مقداری پویا تر هم هست

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
Robbie Keane
فوتبالیست ایرلندی

4b7b

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
این Child Of Light که تازه توی Store اومده رو راهی واسه خریدش هست ؟ اگه کسی از Store تا حالا چیزی خریده یه راهنمایی کنه!
از این Gift Card ها که سایت ها می فروشن میشه استفاده کرد ؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
این Child Of Light که تازه توی Store اومده رو راهی واسه خریدش هست ؟ اگه کسی از Store تا حالا چیزی خریده یه راهنمایی کنه!
از این Gift Card ها که سایت ها می فروشن میشه استفاده کرد ؟

سلام گیفت بخر وارد کن بده یکی از بچه ها که خارجه بره تو پروفایلت واست بخره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر