همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

muiacir

کاربر سایت
Aug 18, 2012
20
سلام به عزیزان
من یه چندوقت رفتم گیم نت و با ایکس باکس بازی کردم و کلی حال کردم و خلاصه گفتم یه دونه بخرم فقط چندتا سوال دارم.
1 - الان جدیدترین نسخه ایکس باکس همین xbox one هست؟کینکتش بهبود یافته؟
2 - تمامی بازی هایی که برای 360 هست ، برای وان هم هست؟برای من blur ، pes , fifa , wwe , call of duty , mortal co.bat خیلی مهم هستند.
3 - چه حجمی بخرم؟دلم نمیخواد هی بخوام دی وی دی ها رو عوض بکنم؟
4 - توی مغازه ها چندین مدل هک شده اراءه میدند ، کدوم بهتره؟
5 - توی پست اول نوشتین باید بازی ها رو قانونی بخریم ، درسته؟الان داستان دقیقا چجوریه؟
6 - اینکه میگن با شبی ساز میشه بازی های 360 رو اجرا کرد درسته؟دقیقا میشه توضیح بدین شبیه ساز چیه؟ایا بازیها با همون کیفیت اجرا میشه؟
7 - کلا برای خرید چه مواردی رو باید مد نظر داشته باشم؟

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام به عزیزان
من یه چندوقت رفتم گیم نت و با ایکس باکس بازی کردم و کلی حال کردم و خلاصه گفتم یه دونه بخرم فقط چندتا سوال دارم.
2 - تمامی بازی هایی که برای 360 هست ، برای وان هم هست؟
5 - کلا برای خرید چه مواردی رو باید مد نظر داشته باشم؟

1- بله
2- خیر
3- فعلا همون 500 گیگ هست
4- هک نشده

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام به عزیزان
2 - تمامی بازی هایی که برای 360 هست ، برای وان هم هست؟
5 - کلا برای خرید چه مواردی رو باید مد نظر داشته باشم؟

1-بله آخرین نسخه همین one است.
2-خیر، درحال حاضر تنها حدود ۲۰-۳۰ بازی برای وان وجود دارد که ۴-۵ مورد از آنها انحصاری وان هستند. ولی برخی از این بازیها مانند بتلفیلد۴ یا thief و... برای ۳۶۰ هم منتشر شده اند اما در آینده احتمال اینکه اکثر بازی تنها برای وان منتشر شوند و برای ۳۶۰ منتشر نشوند خیلی زیاد است.
۳- اگر ۳۶۰بخرید بهتر است ۲۵۰ گیگ را خریداری کنید امامدل وان با یک هارد ۵۰۰ گیگابایتی به فروش میرسد و شما تنها یک انتخاب دارید. البته برای اجرای بازی هایی که دیسک فیزیکی دارند، باید دیسک را درون دستگاه قرار دهیدتا اصلی بودن بازی ببرای کنسول مشخص شود البته دستگاه تنها یک لحظه این مسئله را بررسی میکند و شما نگرانی ای بابت کار کردن دائم دیسک خوان ندارید.

۴- این مورد تنها برای مدل ۳۶۰ صادق است و مدل وان هنوز هک نشده است.
۵-تنها چیزی را که باید در نظر داشته باشید این است کهه کنسول ۳۶۰ به پایان خود نزدیک میشود و به نظر من دییگر الآن ارزش خرید را ندارد و تنها مزیت آن هک شدنش است که موجب میشود بتوانید بازی های فراوان را با قیمت اندک خریداری کنید.
در هنگام خرید هم اگر بتوانید مهلت تست بیرید بسیار خوب است

Sent from my Nokia Lumia 520 - WindowsPhone using Tapatalk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Microsoft tech demo shows off power of Xbox One’s cloud

فکر کنم افشین این خبرو گذاشته بود ولی خوب من لینکشو قرار می دم:d
ویدیو نگاه کنید، قدرت Cloud نشون میده
کاش حداقل رو 60 فریم نگهش میداشتن نه 32 فریم ! و یارو گفت اسکریپت شده نیست این تخریب پذیری که در نوع خودش خیلی جالب بود ولی یه تیکه با کارش با کلاود تیر از تو سنگه رد شد ( باگ بود ) :D
در کل من دوتا سوال دارم ! یک اینکه کلاود استفاده ازش تو ایران راحت خواهد بود ؟
دو اینکه با استفاده از کلاود بازی در اصل رو یه سخت افزار قوی تر اجرا میشه و بعد رو 1 نمایش داده میشه ؟

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
21732248236818198935.jpg

muiacir

کاربر سایت
Aug 18, 2012
20
1- بله
2- خیر
3- فعلا همون 500 گیگ هست
4- هک نشده
هک نمیشه یا فعلا هک نشده؟
1-بله آخرین نسخه همین one است.
2-خیر، درحال حاضر تنها حدود ۲۰-۳۰ بازی برای وان وجود دارد که ۴-۵ مورد از آنها انحصاری وان هستند. ولی برخی از این بازیها مانند بتلفیلد۴ یا thief و... برای ۳۶۰ هم منتشر شده اند اما در آینده احتمال اینکه اکثر بازی تنها برای وان منتشر شوند و برای ۳۶۰ منتشر نشوند خیلی زیاد است.
۳- اگر ۳۶۰بخرید بهتر است ۲۵۰ گیگ را خریداری کنید امامدل وان با یک هارد ۵۰۰ گیگابایتی به فروش میرسد و شما تنها یک انتخاب دارید. البته برای اجرای بازی هایی که دیسک فیزیکی دارند، باید دیسک را درون دستگاه قرار دهیدتا اصلی بودن بازی ببرای کنسول مشخص شود البته دستگاه تنها یک لحظه این مسئله را بررسی میکند و شما نگرانی ای بابت کار کردن دائم دیسک خوان ندارید.

۴- این مورد تنها برای مدل ۳۶۰ صادق است و مدل وان هنوز هک نشده است.
۵-تنها چیزی را که باید در نظر داشته باشید این است کهه کنسول ۳۶۰ به پایان خود نزدیک میشود و به نظر من دییگر الآن ارزش خرید را ندارد و تنها مزیت آن هک شدنش است که موجب میشود بتوانید بازی های فراوان را با قیمت اندک خریداری کنید.
در هنگام خرید هم اگر بتوانید مهلت تست بیرید بسیار خوب است

Sent from my Nokia Lumia 520 - WindowsPhone using Tapatalk

1 - هک نخواهد شد یا هنوز نشده؟
2 - بازی هاش تقریبا چه قیمتی هست؟
3 - اون مساله شبیه ساز رو توضیح ندادین.خوب اگر واقعا بازی هاش گرونه و ضمنا زیاد هم هنوز براش بازی نیومده که بیام و با شبیه ساز استفاده بکنیم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
هک نمیشه یا فعلا هک نشده؟

1 - هک نخواهد شد یا هنوز نشده؟
2 - بازی هاش تقریبا چه قیمتی هست؟
3 - اون مساله شبیه ساز رو توضیح ندادین.خوب اگر واقعا بازی هاش گرونه و ضمنا زیاد هم هنوز براش بازی نیومده که بیام و با شبیه ساز استفاده بکنیم
1- هنوز هک نشده
2- حدود 190 تا 240
3- کدوم مسئله شبیه ساز؟ اینا که شبیه ساز ندارن

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Microsoft tech demo shows off power of Xbox One’s cloud

فکر کنم افشین این خبرو گذاشته بود ولی خوب من لینکشو قرار می دم:d
ویدیو نگاه کنید، قدرت Cloud نشون میده
زیر بحث های تخصصی خاک شد!:|
در کل من دوتا سوال دارم ! یک اینکه کلاود استفاده ازش تو ایران راحت خواهد بود ؟
دو اینکه با استفاده از کلاود بازی در اصل رو یه سخت افزار قوی تر اجرا میشه و بعد رو 1 نمایش داده میشه ؟
ظاهرا ملت دارن استفاده میکنن از کلاود (داخل تایتانفال(فیزیک+AI) و فورتزا(AI) ) تو ایران:d
آره, اطلاعاتی که دستگاه قدرت پردازشش رو نداره رو میفرسته بعد داخل سرور پردازش میشه و نتیجش برمیگرده

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام بر دوستان ! با چند خبر داغ برگشتم مایکروسافت برای ایکس باکس وان و برای کسانی که تو طرح بتای آپدیت های این کنسول شرکت کردند یک اپدیت جدید داد که حجمش 377 مگابایت بود!
تغییراتی که تو این بتا مشاهده شد:
رفع مشکل ارور 0x21 در هنگام خواندن دیسک های بازی و...(برای کسانی که تو طرح بتا شرکت کرده بودند این مشکل به وجود اومده بود!
اطلاع رسانی از اینکه دوست صمیمی شما (favorite) در ایکس باکس لایو آنلاین شده است!
و ...
تصاویر:
19694515018865610569.jpg

86591428196656063243.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر