همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
سلام
کلا Xone رو نمیشه عمودی گذاشت درسته؟؟ باید همیشه حالت افقی داشته باشه پس این چیه: اگر عمودی بزاریمش مشکلی ایجاد میکنه براش؟؟

میشه عمودی گذاشت فقط ماکرو گفته تضمینی نمی دیم که اگر عمودی بگزارین دستگاه خراب نشه..در کل میشه عمودی گذاشت فقظ ریسک داره.

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
fifa 14 need an update (284 mb)

يه اپديت الكيه كه هميشه 2 ماه يه بار تو 360 هم ميومد منتها اون 2 مگ بود اين 240 مگه تازه گوست هم اپ داده 1.4 گيگ:d اپ زدم ديدم هيچي فرق نكرده من كه كلا نميفهمم اپديت برا چيه مثل بازياي گوشيه
تغييرات: رفع اشكالات و بهبود عملكرد بازي=))

يكيم گفته بود تايتان ميتونه كال اف رو حذف كنه به نظر من كال اف با گوستش خودش خودش رو حذف كرد مولتيش در حد اشغال بود الان اكثرا بتل ميزنن تا گوست حداقل رو نسل جديد اينه

در اخر من هنوز از اين نسل چيزي عايدم نشده فقط 400 پول بازي دادم هر روزم دارم اپديت ميزنم

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Black Tusk Studios' New IP

black-tusk-studios.jpg

Ahsan Rasheed همان insider معروفی که با نام Thuway در نئوگف فعالیت داره، به تازگی بازی جدید "بلک تاسک" رو دیده و از جلوه های بصری بازی خیلی تعریف کرده:
And all I ever heard was that game was going to be all sorts of visual WOW
گفته شده که این بازی ، اون چیزی که در E3 نشون دادن نیست ! اسپنر گفته که اون کار رو تیم فقط برا Just For Fun ساختند ! :d خلاصه گفته شده که اون فقط یک کانسپت بوده و بس !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

Ahsan Rasheed همان insider معروفی که با نام Thuway در نئوگف فعالیت داره، به تازگی بازی جدید "بلک تاسک" رو دیده و از جلوه های بصری بازی خیلی تعریف کرده:

گفته شده که این بازی ، اون چیزی که در E3 نشون دادن نیست ! اسپنر گفته که اون کار رو تیم فقط برا Just For Fun ساختند ! :d خلاصه گفته شده که اون فقط یک کانسپت بوده و بس !
الان اون چیزی که دیده یا باید ip جدید باشه یا gears بوده ؟!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اینا که گفتن تمام تمرکزشون روی گیرز جدید هست .
خُب اونها خیلی چیزای دیگه هم شاید بگن ولی اینکه کدوم حقیقت داره رو فقط زمان مشخص میکنه ! :d
صددرصد یه بازی توپ دیگه دارن میسازن ! حتما FPS هستش !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
اینا که گفتن تمام تمرکزشون روی گیرز جدید هست .
اینا فک کنم از 2012 به این ور داشتن رو شوتر AAA کار میکردن که به قول خودشون قرار بوده بزرگترین فرانچایز این نسل مایکرو باشه ، اسپنسر هم بارها گفت عنوانی به بزرگی هیلو و گیرز. . . ! در هر صورت چیزی که مشخصه Black Tusk کل این Time مشغول ساخت یه Tech Demoـه 30 ، 40 ثانیه ایی واسه نمایش E3 یا یه GEOW جدید نبوده.

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
95211174645242870309.jpg

البته احتمال اینکه PGR5 باشه خیلی کمه ولی به نظر من اگه همچین اتفاقی بیفته عالی میشه :D
2014 => Forza Horizon 2
2015 => Project Gotham Racing 5
2016 => Forza Motorsport 6
اسپنسر همین چند روز پیش گفت PGR جدیدی فعلا در حال ساخت نیست. Lucid Games هم چند وقت پیش تو توییتر گفته بود نمیتونیم در مورد IP یا بازیهای شرکت های دیگه نظری بدیم. کاملا مشخص شده که اینا PGR نمیسازن.

اول این که این یارو Thuway رو زیاد جدی نگیرین دوم اینکه کجا گفته شده اون یه بازی دیگه ای بوده؟ تا اونجایی که گفته شده اون تیزر مربوط به همون چیزی بوده که تا اون موقع ساخته بودن.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینا فک کنم از 2012 به این ور داشتن رو شوتر AAA کار میکردن که به قول خودشون قرار بوده بزرگترین فرانچایز این نسل مایکرو باشه ، اسپنسر هم بارها گفت عنوانی به بزرگی هیلو و گیرز. . . ! در هر صورت چیزی که مشخصه Black Tusk کل این Time مشغول ساخت یه Tech Demoـه 30 ، 40 ثانیه ایی واسه نمایش E3 یا یه GEOW جدید نبوده.
ولی من نظر دیگه دارم ! اینها قرار بوده یه سبکی شبیه به گیرز بسازن و ip گیرز را ول کنن ولی سرشون به سنگ خورده و کلا ip گیرز را خریدن و روی اون کار میکنن و تمام ایده هایی قرار ربوده رو بازیه شبیه به گیرز پیاده کنن الان روی گیرز پیاده میکنن !
من بعید میدونم بازیه دیگه در دست ساخت داشته باشند !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر