همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من احتمال این را کم میدونم اول این که هنوز در حد شایعست دوم اینکه اگر صحت داشت باید تا الان تائید میشد . بازی هم گلد شده نمیتونه به این سرعت رزولوشن را تو محتوای دیسک قرار بدند فقط میتونه به شرطی باشه که مثل cod همراه با پچ که بعد عرضه بازی بروز رسانی بشه که البته محتمل هست و بسیار خوب .

تو متن خبر هم نوشته با یه پچ احتمالا 1080 میکنن بازی رو

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
یه لیست از استودیوهایی که توی ID@Xbox ثبت نام کردن اومده که بیشتر از 60 استودیو جدید رو شامل میشه که خب خیلی خوبه (تا حالا بیشتر از 200 استودیو تو این طرح شرکت کردن) :D اینا معروفتر از بقیه هستن:
Ska Studios سازنده Dishwasher
The Behemoth سازنده Castle Crashers و Battleblock Theatre
Relentless Software سازنده Buzz که انحصاری Playstation بوده
Rebellion سازنده Sniper Elite
Playdead سازنده LIMBO
Compulsion سازنده Contrast
====
http://www.gamespot.com/articles/sq...nd-why-there-s-no-wii-u-version/1100-6417990/
Explaining the decision to make both the Xbox One and PS4 versions output in 1080p, Airtight Games chief creative officer Matt Brunner said, "We're trying to keep a consistency across all the platforms." Square Enix producer Naoto Sugiyama confirmed that both versions output in native 1080p and are not upscaled to the higher resolution. Presumably, however, the Xbox 360 and PlayStation 3 versions of the game will output in something less than 1080p
فعلا این گرافیک عتیقه ها 1080 اجرا بشن تا اصل کاری ها هم بیان تو صراط مستقیم :D
====
شایعه شده Stephen Elop میخواد بیاد جای Julie Larson-Green :| بدبخت شدیم به گمونم :| :D

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شایعه شده Stephen Elop میخواد بیاد جای Julie Larson-Green
:|
بدبخت شدیم به گمونم
:|
:biggrin1:
Elop همین الانش رییس Julie L.Greenــه,مطمئن نیستم بیاد بجاش بَده یا خوب.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کسی از bing استفاده میکنه ؟
یک Reward جدید گذاشته که 100GB حجم برای One Drive (یا همون Sky Drive میده).فقط هم 100 تا کریدیت باید داشته باشی.در حالی که الان 100GB بخوای بخری باید 50$ پول بدی.
البته به مدت محدود این Reward قرار داده.
این 100 کریدیت هم یک هفته ای میشه به دست آورد.اگه وی چی ان دارین برین این 100GB بگیرین:d
اگه اکانت bing هم ندارین میتونین با این لینک ثبت نام کنید تا 200 کریدیت به شما و 200 تا به من بده:d

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
یه سوال
توی این سایت های ایرانی اکانت اعتباری 25 یورویی می فروشن که به نظر برای 360 میاد. می شه از اینا با Xbox one استفاده کرد تا مثلا یه بازی مثل Peggle 2 یا Strider رو خرید ؟
کسی اینو تا حالا تجربه کرده ؟

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
یه سوال
توی این سایت های ایرانی اکانت اعتباری 25 یورویی می فروشن که به نظر برای 360 میاد. می شه از اینا با Xbox one استفاده کرد تا مثلا یه بازی مثل Peggle 2 یا Strider رو خرید ؟
کسی اینو تا حالا تجربه کرده ؟

کلا الان بخوای خرید کنی باید کردیت کارت داشته باشی :|

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
30178966717063250088.jpg

پیامی که خود مایکروسافت به صورت مستفیم به بنده برای دریافت بتای اپدیت ماه مارچ داد!

94574771570851626038.jpg

بعد کد درون مسیج را در داخل use code به کار میبریم و بعد از آن یک app به اسم فوق (در عکس) در دستگاه ایکس باکس وان دانلود می شود!

41012230021045129115.jpg

بعد وقتی برنامه رو اجرا می کنید اگر سنتون رو زیر 18 زده باشید به شما می گوید که شما بچه اید و باید پروفایلتون ادولت باشد و می گوید برای اجرای بتای اپدیت هم باید یک پروفایل بزرگتر از خودتو بیاری ! (متولد 1996 به زودی ادولت میشم)

38050179157838671943.jpg

حال من یک پروفایلی که سوپر ادولت باشد با سن 100 سال را میسازم و با این پروفایل کبیرالسن انلاین می شویم!(گیمرپیکچرش که گویای سنشه)

71750767117923508191.jpg

حال وقتی برنامه را اجرا می کنید به شما می گوید که درخواست شما پذیرفته شده و تا 48 ساعت دیگر جوابتو با کله خواهیم داد ( که عکس فوق بعد این مدت است که جواب داده اند) و جواب را هم با کله در ظرف 24 ساعت دادند که جوابشم این بود در لیست کسانی که اپدیت را دریافت خواهند کرد قرار گرفته شده اید و اگر راضی به این اپدیت نیستید می توانید گزینه unregister رو بزنید و از برنامه بتا شوت شوید به بیرون و پی زندگی خود بروید!
ولی ما میگوییم کور خوانده ای و گزینه اکزایت را با کله میزنیم و میریم بیرون تا اطلاع ثانوی که دستگاه مورد اپدیت قرار بگیره!

این بود داستان دانلود بتای اپدیت ماه مارچ ایکس باکس وان به نقل از شایان!
این داستان ادامه خواهد داشت!
سلام با قسمت اخر از داستان های بتای آپدیت ماه مارچ دوباره اومدم!
البته اطلاع ثانویشون حدود 3 روز طول کشید و تازه امروز که جمعه هستش اپدیت کردم!
امروز که کنسول رویایی فرا انسانی ایکس باکس وان رو روشن کردم یهو یک پیام خیلی گنده اومد گفت پسر وقت بتای اپدیتت اومده زودباش با پا و کله بپر توش دانلود کن ما هم با جفت پا رفتیم تو دانلود بتا البته حجمش 420 بود ! بعد از نیم ساعت که دانلود تموم شد یهو وارد داشبورد شدیم!
چیزی که از اول دیدم این بود! بعد فکر کردم این چی بود که حیف اون 420 مگی واست حروم کردم اما یک دفعه در کمال شگفتی...
82479611797494839134.jpg

یهو این بخش از تعداد افراد انلاین به تعداد افراد انلاین صمیمیم سوییچ شد (تبدیل شد) الله اکبر الله اکبر

89865691359114863118.jpg

بعد که دیدم اینطوریه یهو رفتم تو فرند ها و فوروارد ها و اکتیویتی!دیدم کلا این بخش قمر در عقرب شده و همه چی عوض شده و کلا طراحی این بخش تغییر کرده!(فکر کردی که چی 150 تا رفیق دارم :)) که عباس دل زنده هم جزوشه)

75917404105009823698.jpg

بعدکه از اون بخش رفتم تو بخش مای پروفایل یهو دیدم یکم ایتم ها عوض شده و گرافیکی تر و متحرک شدن !
18427662823620790645.jpg

و یکم از اون بخش جهش کردم به این ور دیدم که این گزینه پارتی هم اضافه شده جندالخالق جندالخالق ماشالله!!!
07646370116882812581.jpg

بعد دیگه رفتیم تو پارتی! یک پارتی ساختیم و دیدم ماشالله تاشالله محیط پارتی خیلی عوض شده و خلوت تر از نسخه پارتی قبلی شده!اما متوجه شدم حتی با اون دوستم که اونم اسمش شایان هستش و بتا رو گرفته نمی تونم پارتی کنم و متوجه شدم اینگونه چه ته دیگ بدمزه ای از این بتای اپدیت به خوردم رفته و تا 2 هفته نمی تونم با کسی تو ایکس باکس وان حرف بزنم واقعا شیت ! دلم برای صداهای با کیفیت دوستانم توی وان تنگ میشه !
من قربانی این بتا شدم من به -*** رفتم!
عجب داستانی بود اخرش مزخرف تموم شد برام!
این بود داستان تخیلی و ***داش شایان برای شما دوستداران !

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
من هر موقع که به اینترنت وصل میشم هی ارور میده با ای دی من ساین نميشه میگه بعدا مجددا سعی کنید کلا باید اینترنت قطع کنم تا بتونم فقط افلاين بازی کنم

Sent from my HTC Butterfly using Tapatalk

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
حالا موج اول که گذشت، موج دوم هم که لابد Witcher 3 و Destiny و Watch Dogs و اینا هست هم هیچی اصلا، ولی خواهشا تو موج سوم که طبیعتا میشه بازی های نوامبر امسال به بعد، امیدوارم دیگه ضایع بازی 720P و 792P و 846P (!) رو شاهد نباشیم :D حالا از کنسول رقیب ضعیفتر هست مشکلی نداره، ولی دیگه تو فریم و رزولوشن بازی های مشترک نباید اختلافی باشه، دیگه تفاوت ها بره تو تکنیک های گرافیکی و این چیزها. یعنی واقعا زشته مثلا CoD بعدی هم نخواد 1080P/60FPS باشه، حتی اگه مشکل رو از طرف سازنده ببینیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر