همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
[h=1]Art attack - 30 new Xbox One Gamerpics[/h]امروز 30 Gamer Picture جدید به لیست GP های کنسول اضافه شد:d
GPکه RODNEY هم فرستاده بود جزو این GP های جدید هستش:d
28418909152576667449.jpg

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
942
نام
کیوان
بچه ها من واقعا با نصب رایس مشکل دارم ، آفلاین نصب میکنم تا 97% میره ده دقیقه میمونه بعد installation stop میزنه ، کانکت هم که میشم میگه پچ 3 گیگو دانلود کن بعد که میزنم دانلود بشه میاد رو 90% شروع به دانلود میکنه تا 93% میره و 3 گیگ رو میگیره دانلود که تموم میشه باز رو 93% میمونه ، کسی نمیدونه چرا اینجوریه؟ ممکنه دیسک مشکل داشته باشه؟

الان با درایو بلوری و با کامپیوتر و با برنامهِ clone cd هم image گرفتم دقیقا رو همون 97% گیر میکنه، اگه کسی میتونه تست کنه ممنون میشم، ممکنه قفل خود دیسک باشه یا کلا دیسک ایراد داشته باشه
از قسمت games & apps رو بازی رایز دکمه منو(همون دکمه start) رو بزن بعد گزینه cancel instalation ذو انتخاب کن. بعد دیسک بازی هم رو بزار دوباره تو دستگاه(کنسولت رو از لایو قطع کن قبلش) بزار دوباره بازی نصب بشه. شاید اینطوری درست شد. فقط هیچوقت موقع رایز به نت وصل نباش.

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
از قسمت games & apps رو بازی رایز دکمه منو(همون دکمه start) رو بزن بعد گزینه cancel instalation ذو انتخاب کن. بعد دیسک بازی هم رو بزار دوباره تو دستگاه(کنسولت رو از لایو قطع کن قبلش) بزار دوباره بازی نصب بشه. شاید اینطوری درست شد. فقط هیچوقت موقع رایز به نت وصل نباش.
رفیق دقیقا همین کارا رو کردم که تو 97% گیر میکنه چند بار هم تست کردم، آپدیت رو هم میگیرم بازم بعده دانلود 3 گیگ گیر میکنه، حس میکنم مشکل از دیسکه

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام به دوستان محترم،
اگه یکی از دوستان بتونه تو یه تایپک همه ی سوالات و جواب های مربوط به X1 (مثل تایپکی که برای PS4 ایجاد شده) رو بیاره خیلی عالی میشه، الان این تایپک 270 ص هست و خوندنش سخته.
با تشکر.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
در ادامه باید بگم که آپدیت 11 فبریه قابلیت استفاده از USB keyboard و همچنین کنترل کردن install lineup رو به کنسول اضافه می کنه .
آپدیت 4 مارچ هم بیشتر درمورد سیستم مالتی پلیر هست .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
جدی میگی یا شوخی میکنی؟
بعد اگه انلاین بازی کنی چی؟ تا بیای باتری رو عوض کنی که به ... میری!!!
عمو بهرام one مثل 360 از این شارژر ها نداره؟
اره ديگه جدي ميگم:|.براي همين اپديت ميخوان بدن:d
چرا من خودم خريدم. charge & kit داره:d

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
اره ديگه جدي ميگم:|.براي همين اپديت ميخوان بدن:d
چرا من خودم خريدم. charge & kit داره:d
داش بهرام دسته 360 وقتی داشت شارژش تموم میشد از رو خود دسته معلوم بود چراغش چشمک میزد و ادا اطوار در میاورد تا طرف بفهمه که باتریه داره تعطیل میشه :d حالا one از رو خود دسته هم معلوم نمیشه؟
اگه هیچ رقمه نمیشه بگو که من امضام رو عوض کنم و عکس دسته 360 خودم رو بزارم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر