همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
الان یک سوال برام پیش آمد ، یعنی مثلا" اگر تلویزیون ما دو تا HDMI داره ، میشه اون یکی دیگه هم به عنوان HDMI استفاده کرد ؟ اونی که روی X1 ـه رو می گم.یعنی انگار تلویزیون سه تا HDMI میگیره ؟!؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
الان یک سوال برام پیش آمد ، یعنی مثلا" اگر تلویزیون ما دو تا HDMI داره ، میشه اون یکی دیگه هم به عنوان HDMI استفاده کرد ؟ اونی که روی X1 ـه رو می گم.یعنی انگار تلویزیون سه تا HDMI میگیره ؟!؟!
تقریبا همچین چیزی میشه.مثلا میتونی XBOX 360 وصل کنی به XBOX ONE و XBOX ONE هم وصل کنی به TV :d

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
944
نام
کیوان
سلام دوستان
آپدیت دستگاهم تموم شد الان داره کال اف گوست نصب میشه.:x
اکانت اکس باکس وانم Metro Dogs هست.
من زیاد هنوز سردر نمیارم از محیط جدید که در خواست بدم دوستانی که وان دارن در خواست دوستی بدن:d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
سلام دوستان
آپدیت دستگاهم تموم شد الان داره کال اف گوست نصب میشه.:x
اکانت اکس باکس وانم Metro Dogs هست.
من زیاد هنوز سردر نمیارم از محیط جدید که در خواست بدم دوستانی که وان دارن در خواست دوستی بدن:d

مبارکه , ولی آخه cod: ghosts !??!?!?!? 8-|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مُجکلی داره؟ :d
نه فقط برام خیلی جالب بود که از TW3 یا TC:TD کمتر رای آوردن :D نه اینکه این 2 تا بد باشن ، نه اتفاقاً به نظرم جفتشون خیلی هم عالین و حداقل از WD بهترن :D
جالبه که دستینی حتی از TEW :x هم کمتر رای آورده :D
به نظر من جالب ترین رتبه برای Watch Dogs هست!
با توجه به هایپی که اینجا برای WD هست برا من خیلی شگفت انگیز نبود :D ولی اون TEW>Destiny چرا خیلی جای :wow: داره :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نه فقط برام خیلی جالب بود که از TW3 یا TC:TD کمتر رای آوردن
:biggrin1:
نه اینکه این 2 تا بد باشن ، نه اتفاقاً به نظرم جفتشون خیلی هم عالین و حداقل از WD بهترن
جالبه که دستینی حتی از TEW
:x
هم کمتر رای آورده
آهان از اون نظر:d
دست اون چندتا عزیزی که در 2014 فقط میخوان واچ داگز بازی کنن رو به گرمی میفشارم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر