همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

samie

کاربر سایت
Nov 24, 2010
37
چه دخلی به LT3+ داره؟! 8-| این حرفی که من زدم جدای از این LT3+ گفته بودن :)
شما با خودت درگیریا اینا هم همین کارو کردن دیگه 2 سال پیش اگر شما لایو بودید میدید که ماکرو تابستون هفته ای یک اپدیت داشبورد میداد و هک دستگاه ها رو میپروند c4eva عصبانی شد گفت میخواد یک کاری کنه که دیگه این طوری نشه که نوشته بود (silver bullet) برای اپدیت جدید اولش

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
از سر بیکاری :d
62721909083211404374.jpg

واسه سرباز سومی کسی به ذهنم نرسید :D

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
چه دخلی به LT3+ داره؟! 8-| این حرفی که من زدم جدای از این LT3+ گفته بودن :)
سر اپدیت ها هر بار ماکروسافت هم میگفت این اخرین باره واساسی کنسول رو کاری میکنه که دیگه هیچ هکری نتونه کاری کنه اما 3 هفته نشد که باز هک شدسری اخر. کلا براش هزینه هم داره. . C4eva کارشون اینه درامدشون از این راهه .قرار باشه کار کنن روشن .هک میکنن.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
طبق آخرین حرفایی که Engadget زده، کنسول تا حدود 3-4 سپتامبر هنوز بتا بوده و در واقع این عکس هایی که Larry گذاشته اولین دستگاه های رسمی میشن. از بین اینا برای کنسول نهایی انتخاب شده که معلوم نیست کدوم بوده ولی سایز ها هم فرق داره :d + اینکه DEV KIT ها هنوز بتا هستن :d دومین باره این عکس رو گذاشته ولی از بین اینا انتخاب شده و تعداد مدل های نهایی رو نشون میده.

fd0ae2939350acd71.jpg

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
Geow از ته دیگ هم گذشته :d
ته دیگ که هیچی، مهم اینه که دیگه کلیف بالا سر گیرز نیست :( این یعنی مرگ اپیک و گیرز از نظر جذابیت و گیم پلی :( فکر کنم مثل کرایتک فقط گرافیک خفن ببینیم ازشون
اپیک رو دستای کلیف کبیر و فرگوسن میچرخید :((

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
اقا ما یه سوال داشتیم این قضیه که یه مدت شایعه کرده بودند مایکرو میخواد رم دستگاه رو به 12 گیگ برسونه درست هست یا همش شایعه بود؟؟

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Xbox One در سال 2014 به ژاپن خواهد آمد
Xbox One Japanese launch confirmed for 2014 | VG247

- - -ویرایش - - -

اولین Xbox One که ساختش تکمیل شده و از خط بیرون اومده. این تصاویر در TGS تهیه شده:

http://www.dualshockers.com/2013/09/17/check-out-23-pictures-of-the-first-production-xbox-one-the-ui-and-microsofts-booth-from-the-tgs-press-event/

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
رنگش ماله نوره فکر کنم فلاش انداخته این جوری شده ولی جعبشم بد نیست
آره از فلاشه
Xbox One یه کم بزرگه اما طراحی قشنگی داره. مخصوصا مخصوصا کنترلر :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر