همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
ایکس باکس گزینه مثل رست مود نداره؟(مثل ps4) واسه اینکه بذارم بازی نصب کنه یا دانلود ؟
بعد این 4 تا گد بازیهای داخل دیسک گیرز4 (1و2و3) کجا وارد کنم؟
ممنون
یک گزینه داره بعد از یک ساعت یا 6 ساعت دستگاه خاموش میشه یکی هم داره که وقتی برای دانلود میگذاری کنسول رو میره رو حالت استند بای و دانلود میکنه با حداقل کارکرد دستگاه که هر دوشم تو قسمت power ستینگ در دسترس هست
این کد ها هم برو تو سایت xbox اونجا redme cod هست وارد کن

• Like
Reactions: *CATALAN*

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
یک گزینه داره بعد از یک ساعت یا 6 ساعت دستگاه خاموش میشه یکی هم داره که وقتی برای دانلود میگذاری کنسول رو میره رو حالت استند بای و دانلود میکنه با حداقل کارکرد دستگاه که هر دوشم تو قسمت power ستینگ در دسترس هست
این کد ها هم برو تو سایت xbox اونجا redme cod هست وارد کن
ممنون
سوال دیگه
گلد چند روزه نداره داخل کنسول؟
این ویبره دسته کجا برم غیر فعال کنم?
بعد این بازی گیرز4 قبل شروع بازی گزینه انتخاب پروفایل میده بعد وقتی انتخاب میکنم میگه باید به نت وصل شی تا وصل شه به پروفایل. حالا راه حلی نیست دیگه این روند رو انجام ندم؟
مممنونم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اقا چطور میشه دیتایی رو که با کنسول دانلود کردیم رو هارد اکسترنال بریزیم ؟
هارد رو باید با نرم افزاری که تو همین انجمن معرفی کردن فرمت ایکس بکنی و با همین نرم افزار میتونی زمانی که به کامپیوتر وصل میشی هارد رو مدیریت کنی . البته من انجام دادم . تو انجمن دربارش صحبت شده تو تاپیک خودش .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
ممنون
سوال دیگه
گلد چند روزه نداره داخل کنسول؟
این ویبره دسته کجا برم غیر فعال کنم?
بعد این بازی گیرز4 قبل شروع بازی گزینه انتخاب پروفایل میده بعد وقتی انتخاب میکنم میگه باید به نت وصل شی تا وصل شه به پروفایل. حالا راه حلی نیست دیگه این روند رو انجام ندم؟
مممنونم
کل از داخل کنسول بخاطر اینترنت ما خرید مشکل است و باید اینترنت فیل شده استفاده کنی . ولی برای گلد میتونی کارت بخری و داخل اکانت ات ریدیم کنی شارژ بشه . انواع کارت از 48 ساعت تا دوازده ماهه موجود است . من خودم از این طرح جدید استفاده کردم که زده ماه اول یک دلار و بعد نه دلار . البته من کارت یک دلاری زدم . اونطور که دوستمون گفت شاید محدود بشم

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
کل از داخل کنسول بخاطر اینترنت ما خرید مشکل است و باید اینترنت فیل شده استفاده کنی . ولی برای گلد میتونی کارت بخری و داخل اکانت ات ریدیم کنی شارژ بشه . انواع کارت از 48 ساعت تا دوازده ماهه موجود است . من خودم از این طرح جدید استفاده کردم که زده ماه اول یک دلار و بعد نه دلار . البته من کارت یک دلاری زدم . اونطور که دوستمون گفت شاید محدود بشم
شما زودتر يه راهي پيدا كن تا تمديد اتوماتيك رو غير فعال كني اينطوري مشكلي پيش نمياد

• Like
Reactions: poonoodi

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان الان xbox کدوم بازیش مولتی پلیرش کار نمیکنه (چون یادمه مولتی فورزا شیش کار نمیکرد)
و بازی های جدید مثل گرز اف وار و فورزا هوریزون 3،مولتی پلیرش کار میکنه؟

دوستان به نظر شما الان xbox one معمولی بگیرم یا مدل s؟(با تلوزیون fullhd میخوام بازی کنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر