همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

quantum-break

کاربر سایت
Aug 14, 2014
36
چند تا سوال :D
با Gold Trial (همون که قدیما 1 ماهه رو اکانت های جدید میاد، البته نمی دونم الان هم میدن یا نه) میشه بازی های GWG رو گرفت؟
اگه نمیشه
پایین ترین Gold ـی که میشه باهاش بازی ها رو گرفت چیه؟
این Gold هفت روزه جریانش چیه؟ :D
الان به جز این بازی Viking که تازه اومده، Chariot هم هنوز GWG هست؟

باید بشه (برای گرفتن Gold Trial باید کریت کارت کنی)
48 ساعته
گلد هفت روزست دیگه:d
نچ

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چند تا سوال :D
با Gold Trial (همون که قدیما 1 ماهه رو اکانت های جدید میاد، البته نمی دونم الان هم میدن یا نه) میشه بازی های GWG رو گرفت؟ اگه نمیشه، پایین ترین Gold ـی که میشه باهاش بازی ها رو گرفت چیه؟ این Gold هفت روزه جریانش چیه؟ :D
الان به جز این بازی Viking که تازه اومده، Chariot هم هنوز GWG هست؟

داداش الان one میخری تو جعبه یک کد هستش 17 روزه بود برای من رایگان
بعدش هم گلد گلد هستش دیگه فرق نداره هفت روزه یا یک ماه یا یک سال میتونی بازی ها رو باهاش دانلود کنی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
داداش الان one میخری تو جعبه یک کد هستش 17 روزه بود برای من رایگان
اون رو استفاده کردم و یادم رفت چک کنم میشه باهاش بازی مجانی گرفت یا نه.
باید بشه (برای گرفتن Gold Trial باید کریت کارت کنی)
48 ساعته
گلد هفت روزست دیگه:d
نچ
پس این چی میگه؟ :D
Games with Gold only works with month-long Gold or above. The 2 day, 1 week, and 2 week trial codes do no work with Games with Gold or the Deal of the week
حالا سوالی که مطرحه با Gold یک ماهه میشه بازی های مجانی رو گرفت و از تخفیف های Gold استفاده کرد؟ اگه میشه میخوام D4 رو بگیرم، فعلا پول واسه Gold یک ساله نیست :D

quantum-break

کاربر سایت
Aug 14, 2014
36
پس این چی میگه؟ :D

حالا سوالی که مطرحه با Gold یک ماهه میشه بازی های مجانی رو گرفت و از تخفیف های Gold استفاده کرد؟ اگه میشه میخوام D4 رو بگیرم، فعلا پول واسه Gold یک ساله نیست :D

من که زبانم زیاد خوب نیست.. ولی با گلد یه ماهه میشه تخفیف و.. گرفت
حاجی شما اگه گلد داری برو تو استور ببین چنده! (باید یه خط رو قیمت قبلی کشیده باشه)

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
الان گلد داشته باشی چجوریاست بازی فری داره دانلود کنیم
گلد نباشه نمیشه با همین لایو رفت و دانلود کرد
من 360 داشتم اینم تازه گرفتم یکی یه توضیح کامل بده

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,168
نام
Ehsan
حالا سوالی که مطرحه با Gold یک ماهه میشه بازی های مجانی رو گرفت و از تخفیف های Gold استفاده کرد؟ اگه میشه میخوام D4 رو بگیرم، فعلا پول واسه Gold یک ساله نیست

چرا نشه ؟! -_- البته با گلدهای تریال نمیشه !

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
دوستان من از سایت livecard برای خرید لایو و گیفت کارت استفاده می کردم ولی تا به حال از سایت matrixgame خرید نکردم. قیمت سایت matrixgame نسبت به livecard خیلی مناسب تره ولی نمی دونم مطمئن هست یا نه. لطفا اگه در مورد این سایت matrixgame اگه خرید کردین و مطمئن هست راهنماییم کنید.

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
دوستان من از سایت livecard برای خرید لایو و گیفت کارت استفاده می کردم ولی تا به حال از سایت matrixgame خرید نکردم. قیمت سایت matrixgame نسبت به livecard خیلی مناسب تره ولی نمی دونم مطمئن هست یا نه. لطفا اگه در مورد این سایت matrixgame اگه خرید کردین و مطمئن هست راهنماییم کنید.

من يه بار گرفتم و فوري تحويل داد البته گلد سه روزه بود قيمت بالاهارو نميدونم

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
asm site haro nabar azizam ban mishi in topic ham masdod mikonn!
warning!

- - -ویرایش - - -

آقا يكى بگه ميشه به دسته xbox 360 هدست استريو وصل كرد؟؟
ba vasile app tv va ba hdmi tv dastgah mishe saday bazi xbox 360 ro az headset xbox one shanid!

Sent from my iPhone using Tapatalk
:Duupp

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر