همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام و عرض خسته نباشید ببخشید اگر سوالام تکراریه
1. من الان 360 دارم میخام وان بگیرم میخاستم بدونم به اینترنت نیاز داره
2. مثل 360 باید دی وی دی داخل دستگاه باشه برای بازی کردن توجه من فقط افلاین بازی میکنم
3. منی که میخام افلاین بازی کنم بازم به اینترنت نیاز دارم برای افلاین بازی کردن
4. کدوم مدلشو بگیرم بهتره واقعا ببخشید اگر سوالام ابتداییه مرسی

2 - آره مثل 360 باید بازی داخلش باشه

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان سلام یه مشکل برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید
بنده تو ایکس باکس وان هر بازی رو که میزارم دانلود بشه یا هر ابدیتی رو که برای دانلود میزارم بعد گذشت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه دانلودش متوقف میشه و میره تو حالت Queue
چه کاری باید انحام بدم که دانلود متوقف نشه ممنون میشم پاسخ بدین

احتمالا سرعت اینترنتتون خیلی پایینه، من اوایلی که وان گرفتم 1 مگ پیشگامان داشتم که سرعت واقعیش حدود 150 kb بود و همش مثل شما دانلود و حتی نصب بازی متوقف میشد، بعدا اینترنت هایوب 8 مگ گرفتم خیلی بهتر شد...درکل باید حواست باشه نیم ساعت یه بار چک کنی resume رو بزنی...وقتی که دانلود داره انجام میشه اگه کنسول رو تو حالت instant on خاموش کنی دانلود طبق تجربه من و خیلی دیگه از بچه ها با سرعت بیشتری انجام میشه...ولی بازم باید 1 ساعت یه بار چک کنی و مطمئن بشی متوقف نشده باشه...

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
احتمالا سرعت اینترنتتون خیلی پایینه، من اوایلی که وان گرفتم 1 مگ پیشگامان داشتم که سرعت واقعیش حدود 150 kb بود و همش مثل شما دانلود و حتی نصب بازی متوقف میشد، بعدا اینترنت هایوب 8 مگ گرفتم خیلی بهتر شد...درکل باید حواست باشه نیم ساعت یه بار چک کنی resume رو بزنی...وقتی که دانلود داره انجام میشه اگه کنسول رو تو حالت instant on خاموش کنی دانلود طبق تجربه من و خیلی دیگه از بچه ها با سرعت بیشتری انجام میشه...ولی بازم باید 1 ساعت یه بار چک کنی و مطمئن بشی متوقف نشده باشه...

با اینترنت های وب با الان با چه سرعتی دانلود میکنی؟؟؟

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
۱)دوستان دستگاه رو چجوری باید رو حالت instant on خاموش کرد تا دانلود متوقف نشه؟
۲)و ایا راه حلی برا زمانبندی دانلود وجود داره؟مثل کاری که تو نرم اقزار adm تو pc انجام میدیم؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
۱)دوستان دستگاه رو چجوری باید رو حالت instant on خاموش کرد تا دانلود متوقف نشه؟
۲)و ایا راه حلی برا زمانبندی دانلود وجود داره؟مثل کاری که تو نرم اقزار adm تو pc انجام میدیم؟
برو تو ستینگ برو قسمت Start Up & Shut Down سمت راست یا روی Insist On قرار داره یا Energy Saving اگر انرژی سیوینگ بود که روش یه بار A رو بزن تا به Insist On تغییر کنه (یه سری ستینگ اضافه هم داره که به دلخواه خودت میتونی دستکاریش کنی) تو این حالت دستگاه رو خاموش کنی بازم به دانلود ادامه میده.

همچین قابلیتی نداره!

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
من صبح قبل از شروع دانلود مکس دیدم Update Console روشن شده ها توی نت سرچ کردم چیزی ندیدم فکر کردم کنسول توهم زده می خواد آپدیت بتا بگیره برام وسطش کنسل کردم
اما الان خبر رسمی اش اومد آپدیت جدید با شماره 6.2.11064.0 و حجم 296 مگ اومده
آپدیت قابلیت اتصال 2 هارد از طریق درگاه USB3 رو به صورت همزمان به شما می ده و شما می تونید بازی ها و DLC هاتون رو درون اون ها قرار بدید
تمامی App ها دیگه نیازی به Gold برای استفاده ندارند
قابلیت نمایش و سرچ اسم واقعی در قسمت Friend ها فراهم شده
امکان استفاده از Universal Remote Controller و One Guide به وسلیه Smart Glass فراهم شده
قیافه استور تغییر کرده
قابلیت مدیریت Pin ها و دسته بندی اشون اضافه شده
یک سری امکانات مثل مقایسه Achivement ها به Smart Glass اضافه شده
یک سری Feature هایی که به درد ایرانی ها هم نمی خوره اضافه شده مثل TV Guide App,OneGuide,... برای یک سری کشور ها

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان من یه اکانت microsoft برا بازی رو پی سی ساخته بودم که کشور رو ایران انتخاب کردم الان میتونم کشورش رو تغییر بدم و از همون برا ایکس باکس هم استفاده کنم؟
احیانا کسی نمیخواد جواب بده؟
سوال دومم اینه که من اگه بتونم اکانتم رو USA بکنم و اکانت یوپلی ام انگلیس باشه میشه بازی های یوبی رو با همون اکانت uk بازی کنم دیگه درسته؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
یعنی فرقی ندارن؟برتری؟
مشکلی؟بازیاشون به یه اندازس؟

- - -ویرایش - - -

قیمتش الان چنده؟از کجا بخرم؟

چرا فرق دارن
هر کدوم بازی های انحصاری مربوط به خودشون رو دارن و ....
تو تاپیک قیمت ایکس باکس وان
ولی من به شما ایکس باکس رو پیشنهاد میکنم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
یعنی فرقی ندارن؟برتری؟
مشکلی؟بازیاشون به یه اندازس؟

- - -ویرایش - - -

قیمتش الان چنده؟از کجا بخرم؟

معلومه که متفاوته ببین 5 روز دیگه بیشتر تا نمایشگاه نمونده پس بذار برای بعد نمایشگاه
فعلا این رو بهت بگم که ببین بازی های کدوم کنسول تو نمایشگاه بیشتر به دلت میشینه
از لحاظ کیفیت ایکس باکس برتری های زیادی داره چه از خود کنسول چه از بازی ها و نرم افزار هاش شما بازی ولفانشتین و واچ داگز که اخیرا امدن رو ببین گرافیک هر دو در ایکس باکس بهتره
امکانات ایکس باکس هم بهتره
و فعلا در انحصاری ه بهتر عمل کرد
سری هم بهصف

miilaaad

کاربر سایت
Mar 14, 2013
9
نام
miladIII
معلومه که متفاوته ببین 5 روز دیگه بیشتر تا نمایشگاه نمونده پس بذار برای بعد نمایشگاه
فعلا این رو بهت بگم که ببین بازی های کدوم کنسول تو نمایشگاه بیشتر به دلت میشینه
از لحاظ کیفیت ایکس باکس برتری های زیادی داره چه از خود کنسول چه از بازی ها و نرم افزار هاش شما بازی ولفانشتین و واچ داگز که اخیرا امدن رو ببین گرافیک هر دو در ایکس باکس بهتره
امکانات ایکس باکس هم بهتره
و فعلا در انحصاری ه بهتر عمل کرد
سری هم بهصف
ممنون ا ز راهنمایی نمیتونم وایسم 1شنیه تولد باید شنبه بگیرم.پس ایکس باکس میگیرم
غیر از فیفا ...2تا بازیم معرفی کنید تا بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر