همه چیز درباره Windows 8

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام،
تو استارت سرچ کن "Color" بعدش هم که معلومه گزینه ی "change the Background and colors on start" رو انتخاب کن...
آها! مرسی!

فقط نمیشه بکگراندو از خودمون انتخاب کنیم که توی لیست نباشه؟
توی وین هشت که میشد !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خواهش...
از سمت راست پایین ترین ستون بکگراند دستکتاپت رو روی مترو ست می کنه،
آره اونو دیدم! میخوام با بکگراند دسکتاپم فرق کنه! جایی نداره که بشه از توی کامپیوتر انتخاب کرد؟

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
آره اونو دیدم! میخوام با بکگراند دسکتاپم فرق کنه! جایی نداره که بشه از توی کامپیوتر انتخاب کرد؟

فک نمی کنم بشه...
یه سرچ هم کردم کسی در موردش چیزی ننوشته بود بیشتر همه همین sync کردن دسکتاپ و استارت رو بهش اشاره کرده بودن...

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان چند روزي است كامپيوترم اين مشكلو داره!!!
hyqubadu.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام دوستان چند روزي است كامپيوترم اين مشكلو داره!!!
hyqubadu.jpg

صفحه آبی همیشه سخت افزاری هست ربطی به ویندوز نداره! منم چند وقت پیش کامیپوترم همینطوری بود ولی این مشکل هزار تا دلیل میتونه داشته باشه!
چه چیزی قبلش میاد که این ارور میاد؟

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
با سلام خدمت دوستان
دیشب ویندوزم رو بردم رو 8.1 قبلش 8 اینترپرایز داشتم
برنامه هایی که نصب میکنم چرا تو قسمت استارت ویندوز نمیاد؟توی 8 قبلیم میومد!

- - -ویرایش - - -
مشکل OK شد!
پایین چپ یه گذینه اضافه شده میره به قسمت App ها:d

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
صفحه آبی همیشه سخت افزاری هست ربطی به ویندوز نداره! منم چند وقت پیش کامیپوترم همینطوری بود ولی این مشکل هزار تا دلیل میتونه داشته باشه!
چه چیزی قبلش میاد که این ارور میاد؟

راستش وقتي كامپيوترمو روشن مي كنم همش ارور ميده كه درايور كارتي كه نصب كرده اي Stop شده و هنگامي كه اين ارور رو ميده مانيتور خاموش و روشن ميشه و تمامي برنامه ها Crash ميشن

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
با عرض شاد باش نوروز باستانی به دوستان گرامی

به تازگی ویندوز هشت نصب کرده م, شوربختانه برای به روزرسانی ویندوز به مشکل خورده م
هنگامی که برای به روز رسانی اقدام میکنم چنین پیام هشداری می آید
چه باید کرد؟
82120208752731935975.jpg

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
درود
با عرض شاد باش نوروز باستانی به دوستان گرامی

به تازگی ویندوز هشت نصب کرده م, شوربختانه برای به روزرسانی ویندوز به مشکل خورده م
هنگامی که برای به روز رسانی اقدام میکنم چنین پیام هشداری می آید
چه باید کرد؟

احتمالا مشکل از سرویس اینترنتی شما هست، اگر اینطور باشه با سرویس چی پی ان اگر وصل بشید دیگه این ارور رو نمی ده و ویندوز رو آپدیت می کنه.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
من این چند وقت خیلی با این ویندوز کلنجار رفتم سر آپدیدت ویندوز؛ چی پی ان هم دارم منتها کار نمیکنه مال درسانت هم هست یکساله گرفتم قبلا خوب بود تا این ویندوز جدیده رو نصب کردم راه به راه پیغام خطا میده و اصلا کار کردن باهاش مقدور نیست
اگه کسی چی پی ان مناسب برای ویندوز هشت میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
من این چند وقت خیلی با این ویندوز کلنجار رفتم سر آپدیدت ویندوز؛ چی پی ان هم دارم منتها کار نمیکنه مال درسانت هم هست یکساله گرفتم قبلا خوب بود تا این ویندوز جدیده رو نصب کردم راه به راه پیغام خطا میده و اصلا کار کردن باهاش مقدور نیست
اگه کسی چی پی ان مناسب برای ویندوز هشت میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

سلام،
من قبلا از K*rio استفاده می کردم ولی تو استور ارور می داد... الان از Open V*N استفاده می کنم و راحت وارد استور می شم،فقط یه مشکل دانلود از استور(Pending!)داشتم که با یه حرکتی بر طرف شد...
یه امتحانی با OPEN V*N بکن شاید مشکل تو هم حل شه،

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
سلام
من ویندوز 8 دارم.میخواستم بدونم این WINDOWS Defender که برای خود ویندوزه قوی هست یا بهتره یه آنتی ویروس نصب کنم؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود بر همگی شما عزیزان
من یک ویندوز 8.1 نسخه 64 بیتی Pro تهیه کردم و Active هم شده منتهی چندتا سوال داشتم.
1- User account control settings رو من خاموش کردم منتهی هنوز زیر آیکون نصب برنامه ها، اون تصویر کوچیک سپر زرد رنگ وجود داره که مجبور هم هستم گاهی برای اجرای برخی برنامه ها مثل Active های مختلف به صورت Run as برم. راه حل؟
2- گدجت روی این ویندوز اجرا میشه؟ مثل همون Cpu Meter ویندوز 7
3- توی ویندوز 7 فولدر آهنگ های تصویری و فیلم های من از هر فایل یک Thumbnail داشت که الان چنین چیزی نیست و KM Player نصب کردم فرقی نکرده. راه حلی برای نمایش Thumbnail فایل ها هستش؟ (البته صرف نظر از برخی فرمت ها که اصلا ندارند چنین چیزی) آیکون ها رو هم به صورت Large گذاشتم تغییری نکرده.
5- فولدر آپشن توی This PC کجاش رفته؟
6- من یه DVD Writer دارم با یه ROM. بعد از نصب ویندوز DVD ROM رو شناسایی نکرده. علت و راه حل
7- My Computer (که اینجا شده This PC) رو میشه روی دسکتاپ هم داشت. به این File Explorer عادت ندارم :d
یک دنیا ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر