همه چیز درباره Windows 8

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
برادر آخه چرا میخوای پولتو هدر بدی؟؟:D

یه کرک بزن حله دیگه.یا اگه دیگه خیلی مثل من حساسی از روش اسکایپ برو یه سریال قانونی بهت میده میتونی بک آپ بگیری و تا آخرین لحظه رو همون سیستم البته باهاش کار کنی.من تو خونه رو دو تا از سیستمام و چند تا از دوستام رو با اسکایپ زدم{ البته اخریشو حدود 2 ماه پیش زدم نمیدونم هنوزم جواب بده یا نه}

روش اسکایپ دیگه چیه ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
روش اسکایپ دیگه چیه ؟

روش اسکایپ یه سرچ کنین هست تو سایتا . یه روشی بود خود اسکایپو نصب میکردی عضوش میشدی بعدش یه شماره بود یادم رفته زنگ میزدی از اسکایپ بهش شماره ای رو ویندوز بودو واردش میکردی بعد اون یه شماره براتون میخوند انگلیسی شما اونو وارد میکردین ویندوزتون قانونی میشد این روشی بود که کرک نکرده بودن ، ولی الان کرک شده راحت و نیازی به این روش نیست .

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
برادر آخه چرا میخوای پولتو هدر بدی؟؟:D

یه کرک بزن حله دیگه.یا اگه دیگه خیلی مثل من حساسی از روش اسکایپ برو یه سریال قانونی بهت میده میتونی بک آپ بگیری و تا آخرین لحظه رو همون سیستم البته باهاش کار کنی.من تو خونه رو دو تا از سیستمام و چند تا از دوستام رو با اسکایپ زدم{ البته اخریشو حدود 2 ماه پیش زدم نمیدونم هنوزم جواب بده یا نه}
منم از روش اسکایپ استفاده میکنم خیلی خوبه
ی سوال این روش ممکنه تو ویندوز بلو bluE جواب بده ؟ ینی از همین سریال ها و بکاپ ها تو اون ویندوز هم استفاده کنیم ؟! :biggrin1:

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
اقا می خوام ویندوز 8 نصب کنم ولی مادربوردم درایو هاش تا ویندوز 7 ساپورت می کنه برای 8 درایو نداده خوده سایتش سازندش رفتم تا ویندوز 7 ساپورت می کرد سوالم اینحاست که می خوام بپرسم که ویندوز 8 نصب کنم بعد درایو مربوط به ویندوز 7 نصب کنم ساپورت می کنه یا نه ؟ کسی اینکارو کرده یا نه؟ مشکلی پیش نمی یاد

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا می خوام ویندوز 8 نصب کنم ولی مادربوردم درایو هاش تا ویندوز 7 ساپورت می کنه برای 8 درایو نداده خوده سایتش سازندش رفتم تا ویندوز 7 ساپورت می کرد سوالم اینحاست که می خوام بپرسم که ویندوز 8 نصب کنم بعد درایو مربوط به ویندوز 7 نصب کنم ساپورت می کنه یا نه ؟ کسی اینکارو کرده یا نه؟ مشکلی پیش نمی یاد

برا من یسریا نیومده بود و از همون 7 نصب کردم و مشکلی برا من درست نشد . مثلا بلوتوس لپ تاپم . یا وای فایم .

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
سلام یه راهنمایی می خواستم بدونم پایین ترین سیستم موردنیازبرای اوردن 8چیه فقط نگین سیستم ت چیه سیستم من نکشیدش سیدی شوداشتم :-wواقعاکسی نمیدونه:-w:-w:-/\m/:sorry:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام یه راهنمایی می خواستم بدونم پایین ترین سیستم موردنیازبرای اوردن 8چیه فقط نگین سیستم ت چیه سیستم من نکشیدش سیدی شوداشتم :-wواقعاکسی نمیدونه:-w:-w:-/\m/:sorry:

اگر ویندوز 7 رو میکشه سیستم شما ، با 8 هیچ مشکلی نخواهد داشت چون سبکتر هم هست

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
سلام یه راهنمایی می خواستم بدونم پایین ترین سیستم موردنیازبرای اوردن 8چیه فقط نگین سیستم ت چیه سیستم من نکشیدش سیدی شوداشتم :-wواقعاکسی نمیدونه:-w:-w:-/
\m/:sorry:

داداش من لپتابم ذغالی یعنی به معنای واقعی ذغالی تو ویزدوز ۷ حدودا ۲ دقیقه طول میکشید بیاد بالا الان ۸ ریختم ۷ ثانیه ای میاد بالا کامپیوتر سرعتش اقعا بالاست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
الان هفت نصبه زنگزدم به شرکتش می گه مشکل ازسی پی یوتو؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه خودت فهمیدی چی نوشتی به ما هم خبر بده :|

- - -ویرایش - - -

دوستان ویندوز بلو دقیقا کی میاد؟

هنوز رسما خبری ازش نشده تا بخواد زمان انتشارشو بگن اما طبق شایعات احتمالا 2015 .

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
اگه خودت فهمیدی چی نوشتی به ما هم خبر بده :|

الان7 نصبه می گم زنگ زدم به شرکتی که8توضیع کرده گفتم نصب نمی شه گفت eroreتوبخون خوندم گفت مشکل ازسی پی یو ته
:pepsi::-ss:-ss:-?:-?

آخرین ویرایش:

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام من لب تابم 2 کارت داره روی کارت intel صفحه user ,pass می اد ولی دسکتاپ با نمی آد.
ولی برق وصل کنم رو کارت اصلی میره و سیستم کامل بالا می آد
میشه کمکم کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر