همه چیز درباره Windows 8

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
1سوال:
میشه تو ویندوز 8 کلا رابط کاربری مترو رو حذف کرد و همه ی قابلیت هاش رو آورد تو استارت؟
یعنی یه نرم افزاری باشه که مترو رو حذف کنه و به جاش استارت رو با اکثریت قابلیت ها احیا کنه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رنگ بندی درست بخوره تو سرشون

من موندم اینا میمُردن اگه یکم گوشه پنجره ها ، آیکون ها و نوار ها رو گرد میکردن تا گرافیک ویندوز زیباتر به نظر بیاد

حال آدم از این شکل های مربع/مستطیلی و گرافیک بی روح ویندوز، بد میشه
اومدن ساده و ابتکاریش بکنن بعد یه مدت عادت می کنی اما بد نبود طرح گلسس 7 هم داخلش می ذاشتن البته سبک کردن 8 هم یکی دیگه از علت هاشه
درود
1سوال:
میشه تو ویندوز 8 کلا رابط کاربری مترو رو حذف کرد و همه ی قابلیت هاش رو آورد تو استارت؟
یعنی یه نرم افزاری باشه که مترو رو حذف کنه و به جاش استارت رو با اکثریت قابلیت ها احیا کنه.
الان یه مشکلی هست منوی استارت همون رابط کاربری مترو هست یا مدرن منظور شما دسکتاپ هست؟

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
الان یه مشکلی هست منوی استارت همون رابط کاربری مترو هست یا مدرن منظور شما دسکتاپ هست؟

منظورم همون modern ui هست. میگم هیچ نرم افزار یا راهی هست که کلا این رابط موزاییکی حذف شه و به جاش همون آیکون استارت توی گوشه ی سمت چپ تصویر اضافه شه.و نرم افزار ها و shortcut ها رو از اونجا جرا کنیم؟
یعنی کلا رابط موزلییکی حذف شه . تا روشن میکنی یه راس بری تو دسکتاپ و اصلا هم نیازی به modern نداشته باشی و کاراشو با start انجام بدی.

آخرین ویرایش:

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ای وای بر من اگه بخوام با دیال آپ مردنی کاسپر دان کنم یه چند سالی به عمرم اضاف میشه:((
میگم برای چی اسکن کنم 80% اصلاعات میپره؟؟؟؟؟:-/:-s
حالا نود قوی تره یا کاسپر؟؟؟؟
بقل دوستمون منهتن ،یه مرد منتظره یاری سبزتونه(help)
اگه نشتابید صاحب کامپیوتر هم ویروسی میشه:d
عزیزم همیت الان هم اگه کاسپر رو دانلود و اپدیت کنی بعد اسکن به قدرت بالاش پی میبری
شما زیلد به امار نود32 نگاه نکن همش بخاطر سبکیشه...قدرتی نداره! الان فن های نود32 میریزن اینجا
البته خودم کاسپر رو 1 ساله گذاشتم کنار.اول اوست داشتم بعد کوئیک هیل
در ضمن من اهل کرک کردن نیستم میرم از اینجا 3 تا 6 ماهه مجانی میگیرم

نکته: میتونی اپدیت رو جدا دانلود و نصب کنی!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من این ویندوز 8 نصب کردم رو لپ تاپم.
توی تسک منیجر یه گزینه اومده برای هارد هست این همیشه خدا 100 هست :|. چرا؟
یعنی سی پی یو 40 درصده، بعد رم 80 درصد بعد یهو این گزینه درایو سی میشه 100 درصد و دستگاه میره تو هنگ :|.
چیز رو مخیه :|.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من این ویندوز 8 نصب کردم رو لپ تاپم.
توی تسک منیجر یه گزینه اومده برای هارد هست این همیشه خدا 100 هست :|. چرا؟
یعنی سی پی یو 40 درصده، بعد رم 80 درصد بعد یهو این گزینه درایو سی میشه 100 درصد و دستگاه میره تو هنگ :|.
چیز رو مخیه :|.
ببین سایت سازنده درایور مخصوص ویندوز8 داده یا نه
در ضمن درایوهای لبتاپتون رو یبار دیفراگ کنین
خودم با Diskeeper کار کردم عالیه...حتی برای اس اس دی

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
عزیزم همیت الان هم اگه کاسپر رو دانلود و اپدیت کنی بعد اسکن به قدرت بالاش پی میبری
شما زیلد به امار نود32 نگاه نکن همش بخاطر سبکیشه...قدرتی نداره! الان فن های نود32 میریزن اینجا
البته خودم کاسپر رو 1 ساله گذاشتم کنار.اول اوست داشتم بعد کوئیک هیل
در ضمن من اهل کرک کردن نیستم میرم از اینجا 3 تا 6 ماهه مجانی میگیرم

نکته: میتونی اپدیت رو جدا دانلود و نصب کنی!
من که کزک نخواستم عسیس
شما میگی یک ساله کاسپرو گذاشتین کنار ، حالا چه انتی دارین رو سیستمتون؟؟؟؟
ممنون بابت پاسخ

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من که کزک نخواستم عسیس
شما میگی یک ساله کاسپرو گذاشتین کنار ، حالا چه انتی دارین رو سیستمتون؟؟؟؟
ممنون بابت پاسخ
من سیستمم چون پاکه پاکه کوییک هیل نصب کردم
سیستم شما الان تو کماست فقط فقط یه کاسپر 2013 اپدیت شده از پسش بر میاد
فقط یادت باشه انتی ویروس دانلود کن اپدیتش هم جدا
چون بعد از اسکن کردن سیستمت معلوم نیست ویندوزت بالا بیاد یا نه....بعد نصب ویندوز هم میتونی دوباره از انتی ویروس و. اپدیتش استفاده کنی

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
Socks نسخه های قدیمی نصب کردی نسخه جدید از سایتش دانلود کن درست میشه
نه دادا از ساک استفاده نمیکنم از وی پی استفاده میکنم کلا کار نمیکنه توی setting قسمت Sync برو شما ببین نوشته سوئیچ کنید به اکانت مایکروسافت ؟ وقتی ک میخوام سوئیچ کنم مینویسه به اینترنت وصل نیستید !!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منظورم همون modern ui هست. میگم هیچ نرم افزار یا راهی هست که کلا این رابط موزاییکی حذف شه و به جاش همون آیکون استارت توی گوشه ی سمت چپ تصویر اضافه شه.و نرم افزار ها و shortcut ها رو از اونجا جرا کنیم؟
یعنی کلا رابط موزلییکی حذف شه . تا روشن میکنی یه راس بری تو دسکتاپ و اصلا هم نیازی به modern نداشته باشی و کاراشو با start انجام بدی.
خیر ایدا نمی شه و این یه مشکل اساسی هست با این حال اگه sleep کنید یک راست دیگه می ره توی دکستاپ sleep برای 8 خیلی شبیه هابرنیت شده البته داخل منوی استارت که بشید اتومات اجرای دسکتاپ بالا میان حتی اگه نرید داخلش

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
قسمت مترو = استارت هست هر حرفی تایپ کنید نرم افزارها رو میاره مگه استارت قبلی چی داشت که مترو نداره :d
بنظر من شما 7 نصب کن :d

ویرایش :
بیا داداش دنبال نرم افزاری بودم قسمت شما بوود

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,923
نام
U-N-3-S
سلام این کرکی که دادین میشه باهاش ویندوز رو اپدیت کرد ؟ یعنی منظورم اینه اگه اپدیت کنیم ویندوز دوباره دی اکتیو نمیشه ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام این کرکی که دادین میشه باهاش ویندوز رو اپدیت کرد ؟ یعنی منظورم اینه اگه اپدیت کنیم ویندوز دوباره دی اکتیو نمیشه ؟

بله می شه امکان پریدنش که هست اما می تونید دوباره اکتیوش کنید خیلی مشکلی پیش نمیاد هر چند اگه انتی ویروس درستی دارید اپدیت هم نکنید خطری نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر