همه چیز درباره Windows 8

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
من این کرک رو وقتی میخوام بریزم صحه ابی میشه ! یعنی بعد اکسترک صفحه ابی میشه و نمیتونم کاری بکنم ! 2- من چرا نمیتونم با اینتر پراگراف عوض کنم؟

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
این ویندوز 8 عجب سیستم عاملی هست لامصب حرف نداره. فقط تنها مشکل اینه که کرک 100 درصد سالمی براش فرانسوی ها ارائه نکردن و مشکل بعدی اینه که خیلی از درایورها هنوز برای این ویندوز ارائه نشدن من خودم با نصب THX TruStudio Pro به مشکل برخوردم این برنامه نصب میشه اما اعمال نمیشه. که فکر میکنم همش به این خاطره که هنوز این نسخه برای ویندوز 8 ارائه نشده. اما زمان همه چیزو تغییر میده.

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
این ویندوز 8 عجب سیستم عاملی هست لامصب حرف نداره. فقط تنها مشکل اینه که کرک 100 درصد سالمی براش فرانسوی ها ارائه نکردن و مشکل بعدی اینه که خیلی از درایورها هنوز برای این ویندوز ارائه نشدن من خودم با نصب THX TruStudio Pro به مشکل برخوردم این برنامه نصب میشه اما اعمال نمیشه. که فکر میکنم همش به این خاطره که هنوز این نسخه برای ویندوز 8 ارائه نشده. اما زمان همه چیزو تغییر میده.

فرانسوی ها ؟
درایورها تماما مطابق با آخرین بروز رسانی های انجام شده روی ویندوز 8 به خوبی کار میکنن .
شاید شما نرم افزار خاصی مد نظرتونه .
من ازش هم به صورت کرک شده و هم به صورت اورجینال روی لبتاپم استفاده میکنم .
می تونم بگم فرقی بین نسخه کرک شده و اورجینال به طور واضح وجود نداره . هر دوش به راحتی آپدیت میگیره
ولی نسخه اورجینال تا 30 روز این امکان رو به شما میده تا app های پولی رو در این مدت زمان به صورت free تست کنید و استفاده کنید و بعد از این مدت از کار می افته .
نسخه اورجینال crash , freez نداره و سرعت بوت شدنش 1 و نیم برابر سریعتر از نسخه کرک شدست .
ولی تو نسخه کرک شده شما فقط app های free رو دانلود میکنید و برای بقیه باید پول یا ماکروسافت پوینت بپردازی.
این برای اون دسته ا زکاربرا که کنسول دارن خیلی مفیده می تونن از ماکروسافت پوینتی که روی کنسولشون دارن جهت خریداری این app ها سود ببرن .
بهترین رادیو اینترنتی های جهان با بهترین و کاملترین آرشیو موزیک رو میشه روش نصب کرد و ازش لذت برد .
app هواشناسی که شخصا مورد علاقه من هست و هزاران اپ دیگه که توصیه میکنم حتما استفاده کنید .

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
فرانسوی ها ؟ درایورها تماما مطابق با آخرین بروز رسانی های انجام شده روی ویندوز 8 به خوبی کار میکنن . شاید شما نرم افزار خاصی مد نظرتونه . من ازش هم به صورت کرک شده و هم به صورت اورجینال روی لبتاپم استفاده میکنم . می تونم بگم فرقی بین نسخه کرک شده و اورجینال به طور واضح وجود نداره . هر دوش به راحتی آپدیت میگیره ولی نسخه اورجینال تا 30 روز این امکان رو به شما میده تا app های پولی رو در این مدت زمان به صورت free تست کنید و استفاده کنید و بعد از این مدت از کار می افته . نسخه اورجینال crash , freez نداره و سرعت بوت شدنش 1 و نیم برابر سریعتر از نسخه کرک شدست . ولی تو نسخه کرک شده شما فقط app های free رو دانلود میکنید و برای بقیه باید پول یا ماکروسافت پوینت بپردازی. این برای اون دسته ا زکاربرا که کنسول دارن خیلی مفیده می تونن از ماکروسافت پوینتی که روی کنسولشون دارن جهت خریداری این app ها سود ببرن . بهترین رادیو اینترنتی های جهان با بهترین و کاملترین آرشیو موزیک رو میشه روش نصب کرد و ازش لذت برد . app هواشناسی که شخصا مورد علاقه من هست و هزاران اپ دیگه که توصیه میکنم حتما استفاده کنید .
ویندوز 8 توسط فرانسویها هک شده. و هنوز کرک 100 درصد سالمی براش نیومده و نمیدنم شما چطور با ویندوز کار می کنید اما من وقتی میخوام وارد فولدر حجم عظیم فایلهای EXE بشم سیستم به کندی اونارو بالا میکشه. بعدشم بعد از مدتی یک طرف صفحه دسکتاپ فلج میشه.و خیلی از درایورها حرفه ای کارت صدا رو تشخیص نمیده. کلا کمی اینا منو ناراحت کرده برای من app هیچ ارزشی ندارند من یک سیستم عامل پایدار میخوام همین و دیگر هیچ

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
این کرک
Offline.Activator.8

بله مشکلی نداره .

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 AM ارسال شده بود ----------

ویندوز 8 توسط فرانسویها هک شده. و هنوز کرک 100 درصد سالمی براش نیومده و نمیدنم شما چطور با ویندوز کار می کنید اما من وقتی میخوام وارد فولدر حجم عظیم فایلهای EXE بشم سیستم به کندی اونارو بالا میکشه. بعدشم بعد از مدتی یک طرف صفحه دسکتاپ فلج میشه.و خیلی از درایورها حرفه ای کارت صدا رو تشخیص نمیده. کلا کمی اینا منو ناراحت کرده برای من app هیچ ارزشی ندارند من یک سیستم عامل پایدار میخوام همین و دیگر هیچ

عزیزم هرکی بنا به استفاده ای که سیستم عامل براش داره ازش توقع داره .
شما برای پیدا کردن درایورهای ویندوزت بعد از نصب ویندوز برنامه driver genius رو نصب کن تا به روز ترین آپدیت های سخت افزاریت رو براتون پیدا و نصب کنه .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
بهترین کرک موجود و 100 درصد نامحدود الان چیه ؟ 2- شما اینتر میزنید میتونید پاراگراف رو عوض کنید ؟

برا منم مشکل داره ازین عیبا پره معلوم نیست چرا اینجوریه اینتر نیزنی نمیره پاراگراف پایین .

REAL MADRID 9

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
این کرک
Offline.Activator.8

بله مشکلی نداره .

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 AM ارسال شده بود ----------

عزیزم هرکی بنا به استفاده ای که سیستم عامل براش داره ازش توقع داره .
شما برای پیدا کردن درایورهای ویندوزت بعد از نصب ویندوز برنامه driver genius رو نصب کن تا به روز ترین آپدیت های سخت افزاریت رو براتون پیدا و نصب کنه .
این چه حرفی است شما میزنی دوست عزیز یک سیستم عامل خوب یعنی سیستم عاملی که تمام توقع های کاربران خودش رو براورده کنه ورگنه سیستم عامل نیست. دوست گرامی برنامه به خوبی بر روی سیستم عامل نصب میشه اما وقتی افکت های صدا رو توسط برنامه فعال می کنم هیچ کدام اعمال نمیشه در صورتی که روی ویندوز هفت این مشکل رو نداشتم

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
اگر منظور شما کارت صدایی مثل کراتیو هست.درایور مخصوص ویندوز 8 داده بیرون.من ویندوز نصب کردم بعد نصب درایور قبلیه کارت صدا سیستم بعد 2 دقیقه ارور مرگ(صفحه آبی) میداد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
dx11.1 هنوز برای من فعال نشده شاید درایور جدید کارت گرافیک بیاد با این حال فریم ها از 7 بهتر شده فقط بدیش اینه زشت شده Aero galass خیلی بهتر از aero lite هست

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نصب کردم ولی میزنه اکتیو نشده ! ولی همه امکانات هم کار میکنه ! نسخه ی من pro with mediacenter هست ... چه امکاناتی کار نمیکنه اگر اکتیو نشه ؟

---------- نوشته در 02:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

2- چه طور میشه این فلش بک و کلوز رو بزرگتر کرد ؟ با تشکر

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
سلام مثل اینکه امروز یه نسخه جدید منتشر شده ؟؟!! درسته ؟
بالاخره ما نفهمیدیم بهترین نسخه کدومه !!؟ pro و
enterprise
تفاوتشون چیه ؟

نسخه Enterprise کاملترین نسخه ویندوز 8 می باشد و تمام امکانات سایر نسخه های این ویندوز را داراست. اما هنوز نسخه Retail ویندوز 8 منتشر نشده است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر