همه چیز درباره Windows 8

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نقشه رویداد های ویندوز 8

windows8rtm-580-100.jpg

روز به روز به تاریخ معرفی نهایی ویندوز 8 نزدیک می‌شویم. مایکروسافت و شرکا پیش فروش محصولات خود را آغاز کرده‌اند و در کمتر از دو هفته موج ویندوز 8 به ساحل بازار مصرف خواهد رسید تا یکی از بزرگترین تحولات تاریخ سیستم عامل های کامپیوتر را شاهد باشیم.

تاریخ رویدادهای مرتبط با ویندوز 8 که مایکروسافت رقم زده یا خواهد زد به این ترتیب است:

21 مهر: همان‌طور که دیشب در نارنجی خواندید، پیش فروش ویندوز 8 Pro از سوی مایکروسافت آغاز شده و شرکای سخت افزاری، یعنی ایسر، دل، اچ پی، سونی، ایسوس و سایرین نیز پیش فروش کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز 8 را به تدریج آغاز می کنند.

30 مهر: در این روز پیش فروش دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز فون 8 شروع می‌گردد و کاربران می‌توانند از بین تلفن‌های ویندوزی نوکیا، اچ تی سی یا سامسونگ محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند و البته که در کنار اینها، محصولات مبتنی بر ویندوز RT مثل تبلت-پی‌سی سامسونگ با نام آتیو اسمارت پی‌سی و تبلت ایسوس با نام Vivo Tab RT نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

4 آبان: در این روز مایکروسافت در نیویورک مراسم عرضه ویندوز 8 را میزبانی خواهد کرد. از آنجایی که مطالب کمی در مورد این محصول ناگفته باقی مانده به احتمال زیاد این مراسم بیشتر حالت یک جشن برای این تحول بزرگ را خواهد داشت و احتمالاً تمرکز زیادی هم روی تبلت سرفیس خواهد بود.

5 آبان: در این روز رسماً ویندوز 8 در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت و مشتریانی که پیش خرید کرده‌اند محصولات خود را دریافت می‌کنند، ضمن اینکه آپگرید ویندوز 8 و دانلود کامل سیستم عامل نیز در دسترس قرار می‌گیرد و سرانجام کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز 8 از چراغ جادو بیرون می‌آیند.

8 آبان: در این روز مراسم عرضه ویندوز فون 8 برگزار می‌شود. یک تغییر بزرگ در سیستم عامل موبایل مایکروسافت که شهر سان‌فرانسیسکو آن را میزبانی می‌کند. گفته می‌شود که به فاصله‌ای کوتاه عرضه تلفن‌های مبتنی بر ویندوز فون 8 نیز آغاز خواهد شد.

نارنجی.

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
چندا سوال داشتم خب من با سیستم خیلی زیاد بازی میکنم ویندوز 7 دارم میخوام 8 نصب کنم مشکلی نداره یعنی مثل قبل راحت میشه بازی نصب مشکل خاصی نداره باکرک بازی.؟ با برنامه ها مشکلی نداره؟
من دانلود کردم با برنامه wmware میخوام بیارمش بالا ببینم چطوری ولی اررور میده؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
چندا سوال داشتم خب من با سیستم خیلی زیاد بازی میکنم ویندوز 7 دارم میخوام 8 نصب کنم مشکلی نداره یعنی مثل قبل راحت میشه بازی نصب مشکل خاصی نداره باکرک بازی.؟ با برنامه ها مشکلی نداره؟
نسخه 64بیتی اررور میده که اونم شما باید vt رو از BIOS فعال کنید !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,771
نام
فرشید
عرضه نهایی بشه تا یه کرک برا دوستان بدن تا استفاده کنن ، چون همه که به نت دسترسی ندارن که .

کرک شدنش ربطی به نسخه ی نهایی نداره، ساختار رجیستر شدنش با ویندوز 7 تفاوت داره و به این راحتی نمیشه پروسه ی فعال سازی ویندوز 8 رو فریب داد. فک کنم توی این تاپیک تا الان بیشتر از 1000 دفه گفتن همینی که الان هست نسخه نهایی هست، باز شما می گی نهایی؟!

بستگی به پشتیبانی سازندگان کارت گرافیک و سازندگان بازی داره که با ویندوز 8 هماهنگ بشن، تا الان که اکثر بازیها و بیشتر گرافیک ها مشکلی نداشتن، اما تا بعد از عرضه ی رسمی ویندوز 8 نمیشه به 100 درصد مطمئن شد، تا وقتی کاربرا زیاد نشدن، سازندگان هم مجبور به پشتیبانی کامل نمیشن.

من با Oracle VirtualBox کار می کنم که هیچ مشکلی با ویندوز 8 نداره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پیش خرید نسخه Pro از ویندوز 8 روی فروشگاه اینترنتی مایکروسافت شروع شده ...
من برای یه نوت بوک MSI سفارش دادم ...
دوستانی که قصد پیش خرید دارن برای آپدیت از اینجا میتونن اقدام کنن : mseea Online Store

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
همنطور که گفتم نمیخوام نصب کنم فقط میخوام روی wmware فعلا کار کنم.. پس این اررور باید برم در قسمت بایوس vt فعال کنم..! ممنونم

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان یعنی نسخه ی Enterprise فعلی هیچ فرقی با نسخه ی نهایی نداره؟ هیچی؟
نه فرقی نداره.یعنی دیگه خود ویندوز تغییری نمیکنه اما ماکروسافت لیستی از اپدیت ها رو در نظر گرفته (تو همه زمینه ها)که قراره همزمان با انتشار جهانی قرار داده بشه که میشه ویندز رو اپدیت کرد تا اون موارد اپدیت بشه)بطور کل در حال حاظر درسته ما داریم از این ویندوز استفاده میکنیم ولی از نظز امنیتی و حتی زمینه های دیگه چون هنوز ماکرو پشتیبانی و اپدیت این ویندوز رو برای اصلاحیه های اغاز نکرده یه ریسک به حساب میاد
Win 8 KMS Activator v2.0 (Oct 2012) 3.62 Mb
http://extabit.com/file/29zidcppw4901/KMS.Activ.rar
KMS.Activ.rar (3,63 MB) - uploaded.to
Download KMS Activ rar
تست نشده

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه فرقی نداره.یعنی دیگه خود ویندوز تغییری نمیکنه اما ماکروسافت لیستی از اپدیت ها رو در نظر گرفته (تو همه زمینه ها)که قراره همزمان با انتشار جهانی قرار داده بشه که میشه ویندز رو اپدیت کرد تا اون موارد اپدیت بشه)بطور کل در حال حاظر درسته ما داریم از این ویندوز استفاده میکنیم ولی از نظز امنیتی و حتی زمینه های دیگه چون هنوز ماکرو پشتیبانی و اپدیت این ویندوز رو برای اصلاحیه های اغاز نکرده یه ریسک به حساب میاد
Win 8 KMS Activator v2.0 (Oct 2012) 3.62 Mb
http://extabit.com/file/29zidcppw4901/KMS.Activ.rar
KMS.Activ.rar (3,63 MB) - uploaded.to
Download KMS Activ rar
تست نشده

من کرک خوبی استفاده میکردم که بعد از آخرین آپدیت ویندوز از کار افتاد.
در نهایت این کرک رو تست کردم جواب داده تا این لحظه و خوبه : http://uplod.ir/39a7ly3ib4ra/Windows_Loader_v.120810.1231_soft98.ir.zip.htm

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بودجه ۱.۸ میلیارد دلاری بازاریابی ویندوز

n00024006-b.jpg

مایکروسافت بیشترین بودجهٔ بازاریابی صنعت فناوری اطلاعات را به ویندوز ۸ اختصاص داده است.
سایت zdnet به نقل از مجلهٔ فوربس این خبر را منتشر ساخته است.

به گزارش ایتنا از همکاران سیستم، سایت فوربس اعلام کرده است: در حالی که حدود ۱۲ روز به عرضهٔ عمومی ویندوز ۸ زمان باقی است، مایکروسافت کمپین گستردهٔ تبلیغاتی برای این محصول جدیدش به راه انداخته است.

بودجه تخصیص یافته به فعالیت‌های بازاریابی این محصول بین ۱.۵ تا ۱.۸ میلیارد دلار برآورد شده است.
مبلغی که در طول تاریخ بخش فناوری اطلاعات بی‌سابقه بوده است.

مایکروسافت امیدوار است با این بودجهٔ عظیم بتواند توجه مردم را در خلال تبلیغات انتخاب ریاست جمهوری آمریکا به محصول جدیدش جلب کند.

مایکروسافت بیشترین مبلغی که برای تبلیغات اختصاص داده است به زمان عرضهٔ ویندوز ۹۵ می‌گردد که مبلغی در حدود ۲۰۰ میلیون دلار بوده است.

این موضوع نشان می‌دهد که عرضهٔ این محصول و موفقیت آن برای این شرکت آمریکایی بسیار حائز اهمیت و حیاتی است.

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
من کرک خوبی استفاده میکردم که بعد از آخرین آپدیت ویندوز از کار افتاد.
در نهایت این کرک رو تست کردم جواب داده تا این لحظه و خوبه : Download Windows_Loader_v.120810.1231_soft98.ir.zip

نحوه کرک کردنشو میشه توضیح بدید ؟ ( مثل برنامه های دیگس کرک کردنش ؟ )

تصحیح : متوجه شدم . تست کردم و کار میکنه ‌!‌ ممنون

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
درود بر دوستان.
8 رو نصب کردم و کرک هم کردم. از این بابت مشکلی ندارم ولی هربار که سیستم رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم داخل Boot میگه که Winload.exe مثل این که کرش شده و ارور 0xc0000428 هم میده و تا زمانی که دوباره ویندوز عوض نکنم نمیتونم برم تو ویندوز.
یک موضعی که هست انگار کلا Windows 8 میپره و سیستم انگار میخواد 7 رو دوباره بالا بیاره که اصلا این فایل نیست!
خیلی ممنون میشم از دوستان اگر سریع تر به من کمک کنند.

117764

ویرایش:
مشکل حل شد. Winload.exe رو از Windows 7 به داخل فایل های 8 کپی کردم درست شد.

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود بر دوستان.8 رو نصب کردم و کرک هم کردم. از این بابت مشکلی ندارم ولی هربار که سیستم رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم داخل Boot میگه که Winload.exe مثل این که کرش شده و ارور 0xc0000428 هم میده و تا زمانی که دوباره ویندوز عوض نکنم نمیتونم برم تو ویندوز. یک موضعی که هست انگار کلا Windows 8 میپره و سیستم انگار میخواد 7 رو دوباره بالا بیاره که اصلا این فایل نیست!خیلی ممنون میشم از دوستان اگر سریع تر به من کمک کنند.
117764
کرک نکنی هم همین اتفاق میفته؟از بابت سالم بودن دیسک مطمئن هستید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر