همه چیز درباره Windows 8

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
کسی نیس کمک کنه ؟

کاربر گرامی! ، همین پستای بالایی تذکر داده شده که فعلا هیچ راه حلی برای اکتیو کردن ویندوز 8 نیست که فعال باشه، سرورهای قبلی هم کار نمی کنن فعلا، اگر اتفاق جدیدی بیفته پست جدید ایجاد میشه و اطلاع رسانی می کنیم.

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
دوستان من ویندوز 8 را نصب کردم، جدای از اینکه الان کرک نیست و 29 روز فرصت دارم

وقتی میخوام لاگین شم ، پسورد میخواد ، خوب پسورد میلم را میدم میخوام بدونم اگه اینترنتم قطع شد نمیتونم لاگین بشم به ویندوز ؟

یه سوال دیگه چطوری میتونم پسورد را بر دارم ؟ که کلا وقتی میخواد بیاد تو پسورد نخواد

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
دوستان من ویندوز 8 را نصب کردم، جدای از اینکه الان کرک نیست و 29 روز فرصت دارم

وقتی میخوام لاگین شم ، پسورد میخواد ، خوب پسورد میلم را میدم میخوام بدونم اگه اینترنتم قطع شد نمیتونم لاگین بشم به ویندوز ؟

یه سوال دیگه چطوری میتونم پسورد را بر دارم ؟ که کلا وقتی میخواد بیاد تو پسورد نخواد
سلام پسر
توی قسمت search سمت راست بزن :
netplwiz

بدون پسوورد دادن

boojpg_6227074_5538583.jpg

اما اگه نت قطع بشه باید یه local account بسازی
توی start قسمت بالای سمت چپ روی عکست کلیک ، change account picture
بعد که روی add user کلیک کردی توی پنجره ی بعدی روی sign in without microsoft account کلیک کن و یه local account بساز

b00jpg_8684442_5538590.jpg

_____
بچه ها من دچار یه مشکلی شدم از وقتی bitdefender total security 13 رونصب کردم وقتی میخوام لاگین شم به ویندوز ارتباطم با شبکه قطع میشه باید یه بار حتما لاگین شم ( که هیچ صفحه ای باز نمیشه ) بعدش باید alt+ctrl+del رو بزنم و signout شم و حالا میگه وصل شدی D: شاید هم هنوز با ویندوز 8 بهینه نشده اما نامرد زده بود واسه وین 8 هم هستش

- حذفش کردم درست شد

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
نه همونه فقط مدت آزمایشش 90 روزه به جای 30 روز

یه فرق اساسی دیگه داره!
اینکه شما فقط 10 روز وقت داری تا برای اون 90 روز استفاده ی کامل اکتیوش کنی، البته کد اختصاصی اکتیو داخل همون فایل دانلود هست، احتیاج به دریافت جداگانه نیست. اما بعد از اتمام 90 روز اصلا قابل استفاده نیست ( با وجود اینکه اکتیو شده!)و باید یه نسخه ی غیر Evaluation نصب کرد، یعنی یکی از این نسخه هایی که ما داریم، بنابراین از اون نسخه ها استفاده نکنید.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نکته ای که توجه منو به خودش جلب کرده حیاتی شدن برنامه ای مثل MEDIA CENTER برای تعدادی از دوستان هست! برنامه ای که در ویندوز 7 حتی 2 بار هم باهاش کار نکردن و اصلا حتی نمیدونن به چه دردی میخوره یا شایدم از کجا باید اصلا بازش کنن! :))

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
نکته ای که توجه منو به خودش جلب کرده حیاتی شدن برنامه ای مثل MEDIA CENTER برای تعدادی از دوستان هست! برنامه ای که در ویندوز 7 حتی 2 بار هم باهاش کار نکردن و اصلا حتی نمیدونن به چه دردی میخوره یا شایدم از کجا باید اصلا بازش کنن! :))

آره ! باهات موافقم ! مثلا خوده من ، اصلا مدیا سنتر رو باز نکردم ! باز کردم ولی توش فیلم نذاشتم و فقط از خوشگلیش کیف کردم ! :))

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

سلام
میخواستم بپرسم بازیها چطوری اجرا میشن؟ منظورم این که اصلا اجرا میشن
خراب اجرا میشن
مرسی

اگه منظورت افت فریمه ، باید سیستم قوی داشته باشی ! ویندوز سنگینیه !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اگه منظورت افت فریمه ، باید سیستم قوی داشته باشی ! ویندوز سنگینیه !

دقیقا برعکس گفتی! سبک ترین سیستم عاملی هست که تا به امروز عرضه شده! :)

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
میخواستم بپرسم بازیها چطوری اجرا میشن؟ منظورم این که اصلا اجرا میشن
خراب اجرا میشن
مرسی

دقیقا برعکس گفتی! سبک ترین سیستم عاملی هست که تا به امروز عرضه شده! :)

تایید میشه، در بیشتر بنچمارکهای انجام شده در نسخه ی Windows 8 Preview که اتفاقا مثل این نسخه ی نهایی بهینه نشده بود، بیشتر بازیها حتی بدون درایورهای اختصاصی هم سرعت فریم بیشتری در ویندوز 8 داشتن، از لحاظ سرعت کاربری و I/O نیز سبک تر از ویندوز 7 هست.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
منم اصلا با MediaCenter حال نمیکردم ولی این قابلیت DVD رو از روی MediaPlayer برداشتن بد شده !
....................
سرعت بوت ویندوز 7 با 8 تو سیستم من خیلی فرق نداره اونطوری که تبلیغ میکردن و میگفتن نیست فقط 4 5 ثانیه تفاوتشه !
....................
اینترنت تو استارت و مترو برای من انگاری قطعه چیکارش کنم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر