همه چیز درباره Windows 8

mehdi_nin

کاربر سایت
Dec 16, 2011
51
من ویندوزم تا دیشب مشکلی نداشت ولی الان که کامبیوتر رو روشن کردم همه تنظیمات ویندوز به حالت اولیه برگشت :|
ویندوز مدیاپلیر چجوری میتونم بهش اضاف کنم ؟

آخرین ویرایش:

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
من اينو نصب كردم. اولش همه چي خوب بود بعد يه بار ريستdvd-rw پريد.تو device manager هم خبري ازش نيست؟كسي به اين مشكل خورده ويا راه حلي داره
در ضمن دو بار ويندوز رو عوض كردم و باز مشكل وجود داره

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
ارور که نه DVD رو میزارم تو DVDRom هیچ عکس العملی نشون نمیده !

مایکروسافت امکان درونی یا Native پخش DVD رو از ویندوز 8 حذف کرده! قبلا رسما گفته بود. Power DVD آخرین نسخه رو امتحان کنید.

من اينو نصب كردم. اولش همه چي خوب بود بعد يه بار ريستdvd-rw پريد.تو device manager هم خبري ازش نيست؟كسي به اين مشكل خورده ويا راه حلي داره
در ضمن دو بار ويندوز رو عوض كردم و باز مشكل وجود داره

دوستان یه بار دیگه می گم نصب ویندوز 8 تا وقتی که تمام سازندگان سخت افزار فعلی شما ، از جمله مادربرد و گرافیک درایورهای رسمی Windows 8 منتشر نکردن منطقی نیست، مگر بصورت Virtual یا آزمایشی در کنار ویندوز اصلی و بررسی و یادگیری.
تمام توسعه دهندگان نرم افزارهای امنیتی و نرم افزارهای مدیا هم باید نرم افزارهای خودشون رو برای ویندوز 8 و رابط جدید Windows 8 یا METRO ی سابق بروز کنن. حداقل باید 3 ماه از 26 اکتبر صبر کرد تا اوضاع بهتر بشه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از خود میز تا Surface ها همش کیک ـه :d

جشن خصوصی تیم اصلیه خود ویندوز (نه قسمت هاش مثل Hyper-V و Media Center و IE و .....) برای تموم شدن W8 و شروع کار روی ویندوز بعدی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
مایکروسافت امکان درونی یا Native پخش DVD رو از ویندوز 8 حذف کرده! قبلا رسما گفته بود. Power DVD آخرین نسخه رو امتحان کنید.
ممنون واقعا سرعت این Power DVD جدیده خوبه ورژن 11 خیلی طول میداد ولی این 12 خیلی سریعه !

داداش اینترپرایس شما مدیا پلیر داره ؟
بله ولی مدیا سنتر نداره !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بچه ها فقط محض تست
می تونم کنار ویندوز 7 که الان دارم اینو نصب کنم ؟
این ویندوز نسخه نهایی هست دوست عزیز! اگه از نسخه نهایی ویندوز 8 که آبان رسما میاد به صورت تست استفاده میکنید از این به صورت تست استفاده کنید.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام . این کرک هایی که صثحه اول گذاشتید هیچکدوم کار نمیکنند . cmd ها که ارور میده و اون یکی رو هم مینویسه not found .
نسخه ویندوزم هم enterprise 64 bit جدیدشت ( N edition نیست )
با تشکر از لطفتون

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
سلام . این کرک هایی که صثحه اول گذاشتید هیچکدوم کار نمیکنند . cmd ها که ارور میده و اون یکی رو هم مینویسه not found .
نسخه ویندوزم هم enterprise 64 bit جدیدشت ( N edition نیست )
با تشکر از لطفتون
سلام پسر ، درسته چون سرورا به مدت نامشخصی غیر فعال هستن ، اما از اونجایی که طبق گفته ی مایکروسافت همین نسخه 15 آگوست در اختیار :
Microsoft Developer NetworkوMSDN Subscribers
قرار میگیره دوباره می تونه امکانش باشه پس 15، 16 ، 17ام رو با مسعود توی این تاپیک همراه میشیم به امید اکتیو شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر