همه چیز درباره Windows 8

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من چند روزه نصب کردم ولی هر روز داره مشکلاتش زیاد تر میشه.اول درست بود و بعد یکی دو روز دیگه هیچ عکس،موزیک،فیلم،pdf و هیچی باز نمیکنه باید با برنامه های جانبی باز کنم.امروز هم دوباره در کمال تعجب دیدم که نرم افزارهام حذف شدن!!!یعنی هیچ جا نیستن! حتی توی c/programfiles !!خیلی اعصابم خورد شده! در ضمن الان هم هر کار میکنم کلید enter میزنم نمیره خط بعدی برای تایپ کردن!)x)x)x

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من چند روزه نصب کردم ولی هر روز داره مشکلاتش زیاد تر میشه.اول درست بود و بعد یکی دو روز دیگه هیچ عکس،موزیک،فیلم،pdf و هیچی باز نمیکنه باید با برنامه های جانبی باز کنم.امروز هم دوباره در کمال تعجب دیدم که نرم افزارهام حذف شدن!!!یعنی هیچ جا نیستن! حتی توی c/programfiles !!خیلی اعصابم خورد شده! در ضمن الان هم هر کار میکنم کلید enter میزنم نمیره خط بعدی برای تایپ کردن!)x)x)x
فکر کنم به طور فاحشی ویروسی شده.
حالا اینا که خوبه من تو هر نرم افزار مترویی میرم ویندوز گیر میکنه. لول
اگر با دسکتاپ کار کنم بعد 3 ساعت میپره. باز هم لول
کسی این مشکلو نداشته ؟
یه لول بگم دیگه نمیگم.:d لوووووووول:d

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
کسی این مشکلو نداشته ؟
لول ینی امریکا ویروس فرستاده ؟ :d فکر کنم ما هواپیما امریکائی میگیریم اونام ویروس میفرستند باسمون :d به نظر من همه 98 نصب کنیم دهنشون ..... بشه !!!

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
سلام

اين مشكلش چيه ؟

تصوير :

q1725_DSC_0007.jpg

خواهشا كمك كنيد

كسي نمي دونه؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام به همه من کلی ایکون مترو دان کردم کسی میدونه چطوری ایکوناشو عوض کنم؟ مال مترو رو میگم
فکر نکنم بشه عوض کرد ! از استور دان کردی؟
كسي نمي دونه؟
میگه یکی از درایوهای کامپیوترت گم شده (پاک شده) یا دی وی دی یا یو اس بی یا از روی هاردت ادرس نصب شو بده یا دی وی دی ویندوز رو بذار داخلش خودش همه کارشو انجام میده !
بچه ها کسی برای دانلود کردن آهنگ های اپ موزیک راهی نداره؟ :d
کپی رایت سیخی چنده؟ :d
مگه اینکه رکورد کنی ! :d
ایرانی بازی تا چه حد =))

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من که تا حالا با Win 8 هیچ اروری نداشتم ! :D
تنها مشکلم همین موزیک های FLAC هستش ! اصن ویندوز به عنوان فایل ویدئویی میشناستش ! راه حلی ندارید ؟!

ramsam2

کاربر سایت
Jul 27, 2012
31
نام
ramin
نه داداش تو گوگل سرچ کردم خیلی جالبه کلی دان کردم سرچ کن میدونی چی میگم میتونم خود نیوز تراول اینا رو تغییر بدم اما من اونارو نمیخام برنامه های خودمو میخام شکلشون با شکل مترو مچ باشه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فکر نکنم بشه عوض کرد ! از استور دان کردی؟

میگه یکی از درایوهای کامپیوترت گم شده (پاک شده) یا دی وی دی یا یو اس بی یا از روی هاردت ادرس نصب شو بده یا دی وی دی ویندوز رو بذار داخلش خودش همه کارشو انجام میده !

مگه اینکه رکورد کنی ! :d
ایرانی بازی تا چه حد =))

عاخه با رکورد کردن کیفیتش پایین نمیاد؟ بعدش با رکورد باید کل آهنگو بذاری تا آخرش بره! کی حوصله داره؟ :D این idm چرا دانلودشون نمیکنه؟ :D :>

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї

کسی این مشکلو نداشته ؟
آره شاید هم ویروسی شده چون یادم رفته بود آنتی ویروس نصب کنم!:|راستی کرک ویندوز هم پرید!!!گوشه صفحه نوشته: active windows!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
كسي نمي دونه؟

مشکل اینه که هاردت رو نمی شناسه، حالا یا کنترلر پورت هارددیسک شما روی خود چیپ ست نیست و نمی بینتش، یا داری ویندوز رو از یه فلش دیسک نصب می کنی که باعث شده ستاپ ویندوز هارددیسک رو به اشتباه تشخیص نده

اگه داری از روی DVD نصب می کنی و این مشکل هست بهتره درایور SATA Controller مربوطه رو برای بوت F6 از سایت سازنده پیدا کنی و روی فلش جدا کپی کنی و توی همین صفحه که درایور خواست مسیر اونو بهش نشون بدی تا بتونه هارد رو بشناسه

مدل مادربردت رو می گفتی بد نبود.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
نه داداش تو گوگل سرچ کردم خیلی جالبه کلی دان کردم سرچ کن میدونی چی میگم میتونم خود نیوز تراول اینا رو تغییر بدم اما من اونارو نمیخام برنامه های خودمو میخام شکلشون با شکل مترو مچ باشه
گرفتم منظورتو ادرس سایتشو بده . ممنون
عاخه با رکورد کردن کیفیتش پایین نمیاد؟ بعدش با رکورد باید کل آهنگو بذاری تا آخرش بره! کی حوصله داره؟ :D این idm چرا دانلودشون نمیکنه؟ :D :>
idm ک تو مترو نمیاد یا با jetaudio رکورد کن یا با adobe audition کیفیت ادیشن خعلی بالاتره ولی باید اهنگ تا اخر بره - خب چرا اسم خواننده رو تو اینترنت سرچ نمیکنی اگه سایت خواستی بگو از هر ننه قمری اهنگ داره تا بهت بدم :biggrin1:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان یه چند وفتی هست که وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم خودش خود به خود شروع به اپدیت میکنه راهی نیست بشه غیر فعالش کرد؟؟اصلا تو دسکتاپ نمیره همون اول خودش خود به خود اپدیت میکنه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر