همه چیز درباره Windows 10

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
دیگه زیاده روی کردید. من خودم هم لپ تاپ دارم و هم کامپیوتر معمولی. روی هر دو هم ویندوز 10 نصب کردم، اصلا هم چنین مشکلی باهاش ندارم.

ویندوز 10 در اون اوایل و در بعضی موارد مشکل داره، اما همشون با آپدیت شدن ویندوز برطرف میشن، نمیدونم آپدیتتون مال کی هست، اما ویندوزتون رو آپدیت کنید، حتی بزارید خودش درایورهاتون رو پیدا و نصب کنه. اگر باز هم دیدید درست حسابی درایورها نصب نشدن، برید تمام درایورهای لپ تاپ رو برای ویندوز 10 بگیرید و نصب کنید. من خودم الان همه چیزم آپدیت هست و خیلی راحت دارم باهاش کار میکنم. بعضی بازیها فریم بهتری هم دارم میگیرم، یا راحت تر دارن اجرا میشن.
به نظر من برید این کارها رو بکنید، به احتمال زیاد همه چیز درست میشه.

ویندوز دیروز اپدیت شده ، تمام درایورها هم نصب شدن . درایورهای لپ تاپ شامل چی میشه و از کجا بگیرم ؟

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
سلام ، الان دیدم یه گزینه ی ریکاوری هست !!! ارزش داره ویندوز قبلیم رو برگردونم ؟ بدتر نشه ؟ کسی اینکار رو کرده یا خبر نداره ؟

دوستان مثل اینکه میره رو ویندوز 8 ؟ درسته ؟ یعنی ویندوز اصلیم رو بر نمیگردونه ؟

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان
من ویندوز 10 دارم الان هنگ کرده کلا از گزینه های توی action center متل all setting و... یا استور و کورتانا ماشین حساب و... نمیشه استفاده کرد!ویندوزمم ارجیناله!چکار کنم؟

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
به نقل ازآی تی ایران؛ این در حالی است که بر اساس گزارش‌های منتشر شده، حداقل در برخی رایانه‌ها KB 3124200 به بی‌اثر کردن تنظیات شخصی‌سازی شده در برنامه مایکروسافت وُرد اقدام می‌کند. تنظیماتی که شامل قالب‌های شخصی‌سازی‌شده، ماکروها، آدرس‌های نامه‌ها، AutoText، قابلیت تصحیح خودکار و تنظیمات AutoFormat خواهد بود. علاوه بر این تمامی تنظیمات کنترل نوشتار که پیش از این اعمال کرده‌اید احتمالا به حالت پیش‌فرض باز خواهدگشت. این مشکل تا حدی جدی است که مایکروسافت تصمیم گرفته سریعا بسته برطرف کننده مشکلات را در قالب به‌روزرسانی KB 3129969 ارائه کند.
این مشکل از آنجایی به وقوع می‌پیوندد که به‌روزرسانی یادشده، به‌طور تصادفی نام فایل قدیمی که تنظیمات یادشده در آن ذخیره می‌شود (Normat.dotm) را به یکی از عناوین Normal.dotm.old، NormalPre، NormalPre15، NormalOld یا OldNormal تغییر می‌دهد.
این در حالی است که مشکلات به وجود آمده به جایگزینی تنظیمات در نرم‌افزار مایکروسافت ورد محدود نمی‌شوند. WindowsReport.com لیستی بلندبالا از مشکلات به‌وجود آمده پس از نصب جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز 10 را منتشر شده که در آن به بسته نشدن مرورگر اج، اجرا نشدن اکسپلورر، اوت‌لوک 2016، ماشین‌حساب و حتی عدم اجرای ویندوز استور، تقویم و برنامه‌های مرتبط با سرویس‌های نقشه اشاره شده است.
به‌نظر می‌رسد تغییر همزمان سیاست‌های مدل‌سازی نرم افزاری و عرضه به‌روزرسانی‌ها، مایکروسافت را با مشکلاتی جدی روبرو کرده است. نکته امیدوار کننده آن است که تنها تعداد محدودی از کاربران با این مشکلات مواجه شده‌اند و همچنان تعداد زیادی از کاربران می‌توانند به تجربه پایدار استفاده از این سیستم‌عامل ادامه دهند.

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام دوستان لطفا یکی آپدیت داریور gtx 970 واسه این ویندوز رو بذاره آخرین آپدیت منتشر شده، رو نت گشتم 550 میگ حروم شد موقع نصب میگه با این ویندوز هم خونی نداره در حالی که واسه ویندوز 10 نوشته بودن

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
سلام دوستان لطفا یکی آپدیت داریور gtx 970 واسه این ویندوز رو بذاره آخرین آپدیت منتشر شده، رو نت گشتم 550 میگ حروم شد موقع نصب میگه با این ویندوز هم خونی نداره در حالی که واسه ویندوز 10 نوشته بودن
لینک دانلود نسخه 361.43 برای ویندوز 32 بیتی
لینک دانلود نسخه 361.43 برای ویندوز 64 بیتی

این دو تا بالایی آخرین نسخه هستن ولی بعضیا تو اجرای Batman Arkham Knight با این نسخه از درایور مشکل داشتن با برگشن به نسخه قبلی مشکلشون رفع شده بود که از زیر می تونه نسخه قبلی رو بگیری.

لینک دانلود نسخه 359.06 برای ویندوز 32 بیتی
لینک دانلود نسخه 359.06 برای ویندوز 64 بیتی

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستان الان یه مدتی میشه ک تو محیط ویندوز صداها برام پخش میشن و زمانی ک تست صدا میگیرم بلندگو ها همه درست کار میکنن!
ولی وارد بازی ک میشم (هر بازی) اصلا تو بازی صدا ندارم !! همه تنظیمات ویندوز و داخل بازی رو هم زیر و رو کردم همه چی اوکی بود ولی باز صدا بی صدا !
نظری پیشنهادی چیزی ندارید ؟؟؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نوشته شده توسط idden]-[;3943361:
دوستان الان یه مدتی میشه ک تو محیط ویندوز صداها برام پخش میشن و زمانی ک تست صدا میگیرم بلندگو ها همه درست کار میکنن!
ولی وارد بازی ک میشم (هر بازی) اصلا تو بازی صدا ندارم !! همه تنظیمات ویندوز و داخل بازی رو هم زیر و رو کردم همه چی اوکی بود ولی باز صدا بی صدا !
نظری پیشنهادی چیزی ندارید ؟؟؟

درایور صدا رو آپدیت کن.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
میگم کسی بلده چطور این real-time protection رو کلا همیشه خاموش کنم؟رسما کرک یه چنتا بازی رو پرونده هربار هم که خاموش میکنی بعد یه ریست دوباره روشن میشه!!!

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان این ایزویی که توی مدیا هست آخرین بیلد روش هست؟ (چون آخرین باری که یادمه مایکروسافت بر داشت از روی مدیا)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام .
چنتا مشکلی که دارم با ویندوز 10 در قبال ویندوز 8 .
1.کندتر هست . اکسپلورر هنگ میکنه !
2.vlc درست اجرا نمیشه .
3.کروم یکی در میون اجرا میشه .
4.بعضی وقتا سرویس هاش از کار میفتن .

در کل خیلی روون نیست و ازش راضی نیستم ... شاید بخاطر کرکی بودن ویندوز باشه ...

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان من بعد از مدتی اومدم دوباره بعضی از بازیایی که نیاز به gfwl دارن رو بازی کنم ( arkham city - asylum )
ویندوزم 10 هست حالا آخرین نسخه ی gfwl رو گرفتم و نصب کردم ولی بازم تو بازیا کار نمیکنه و کلید home که میزنم نمیاد و بازیا ذخیره نمیشن
مشکل gfwl تو ویندوز 10 چجوری حل کنم ؟

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
سلام دوستان من بعد از مدتی اومدم دوباره بعضی از بازیایی که نیاز به gfwl دارن رو بازی کنم ( arkham city - asylum )
ویندوزم 10 هست حالا آخرین نسخه ی gfwl رو گرفتم و نصب کردم ولی بازم تو بازیا کار نمیکنه و کلید home که میزنم نمیاد و بازیا ذخیره نمیشن
مشکل gfwl تو ویندوز 10 چجوری حل کنم ؟

با نصب اخرین پچ استیم برای Arkham City و Arkham Asylum دیگه هیچ کدوم احتیاجی به GFWL ندارن

یا میتونین نسخه ی PROPHET این دو بازی رو بگیرین چون پچ اخر رو هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر