همه چیز درباره Windows 10

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان مشکل cortana interests aren't available at the moment چطوری حل میشه؟!
تا جایی که من میدونم این قابلیت فقط برای کشور امریکا دسترسه و احتمالا شما کشور ریجن بندی رو جای دیگه مثل ایران یا هر جای دیگه زدید
باز بگم صد در صد نیستش :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان سلام .
من یک لپ تاپ لنوو y5070 بدون سیستم عامل خریدم بعد رفتم یک ویندوز 10 گرفتم از شرکت گردو .
سوال اول : هنوز درایور های سیستم رو نصب نکردم . به نظرم یکم ویندوز کنده که با توجه به سیستم مشکل از اون نیست ، احتمالا با نصب درایور ها این کندی برطرف میشه ؟ البته کندی اونقدر ها محسوس نیست . یا کلا میتونه مشکل خود ویندوز فیک باشه ؟
سوال دوم : رفتم سابت لنوو دیدم برای این مدل درایور های ویندوز 10 رو زده ولی تو جعبه درایورهای 8.1 موجوده . میشه 8.1 رو به جای 10 نصب کرد ؟
سوال سوم : اگر بخوام دانلود کنم درایور ها رو اولویت با کدوماس ؟
سوال چهارم : هارد لپ تاپ 1 ترابایته ولی تو مای کامپیوتر مجموع درایوا میشه 700 تا ! :| اون 300 تا کجا رفته ؟ موقع پارتیشن بندی یادمه 400 - 300 - 300 انجام شد .
سوال پنجم : چه جوری میشه از حالت 4k به uhd سوییچ کرد و بالعکس ؟
ممنون

آقا به هیچوجه درایور های ویندوز دیگه ای رو نصب نکن.
منم همین اشتباه رو کردم و بعد از اینکه درایور گرافیک رو نصب کردم و دستگاه ریست شد صفحه آبی با اروره system thread exception not handled اومد و دستگاه کلا افتاد تو حلقه ریست شدن و مجبور شدم برگردم به 8.1.
با خیاله راحت درایور های 10 رو از خوده سایت دانلود که به مشکل برنخوری.قطعا هم سرعته دستگاه بهتر میشه.برای من که اینطور بود.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
آقا به هیچوجه درایور های ویندوز دیگه ای رو نصب نکن.
منم همین اشتباه رو کردم و بعد از اینکه درایور گرافیک رو نصب کردم و دستگاه ریست شد صفحه آبی با اروره system thread exception not handled اومد و دستگاه کلا افتاد تو حلقه ریست شدن و مجبور شدم برگردم به 8.1.
با خیاله راحت درایور های 10 رو از خوده سایت دانلود که به مشکل برنخوری.قطعا هم سرعته دستگاه بهتر میشه.برای من که اینطور بود.
اقا ممنون من قبل از پاسخ شما کل درایو ها رو دانلود کردم و همه چی بهتر شد . به جز مشکل چهارم . خیلی عجیبه هاردم 1 ترابایت دو تا لوکال دیسک 400 و 300 دارم . معلوم نیست اون 300 کجاست . راهی نیست ؟
ممنون .

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
اقا ممنون من قبل از پاسخ شما کل درایو ها رو دانلود کردم و همه چی بهتر شد . به جز مشکل چهارم . خیلی عجیبه هاردم 1 ترابایت دو تا لوکال دیسک 400 و 300 دارم . معلوم نیست اون 300 کجاست . راهی نیست ؟
ممنون .
شما رو ایکون استارت راست کلیک کن Disk mangement رو بزن پارتیشن هات رو نشون میده.اگه خواستی ازش عکس بزار اینجا تا راهنماییت کنیم.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان من ویندوز 8.1 pro رو دارم الان،پایین صفحه سمت راست کنار ساعت و تاریخ لوگوی ویندوز اومده برای گرفتن ویندوز 10، میخواستم ببینم کدوم ورژن از ویندوز رو میگیره؟ pro یا enterprise ؟ و اگه از همینجا دانلود کنم سرعت دانلود خوبه یا از یکی از سایت ها بگریم؟

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
دوستان من ویندوز 8.1 pro رو دارم الان،پایین صفحه سمت راست کنار ساعت و تاریخ لوگوی ویندوز اومده برای گرفتن ویندوز 10، میخواستم ببینم کدوم ورژن از ویندوز رو میگیره؟ pro یا enterprise ؟ و اگه از همینجا دانلود کنم سرعت دانلود خوبه یا از یکی از سایت ها بگریم؟

pro رو می گیره دیگه، به نظر خودم زا سایتایی که سرورشون داخل کشوره بگیری بهتره!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان ی مشکلی پیش اومده من رو ی سیستم ویندوز 10 نصب کردم ک مدل کارت گرافیکش nvidia 620 GT هسته حالا مشکل اینه
که من رفتم تو سایت خود انویدیا و درایور مخصوص کارت گرافیک رو دانلود کردم و نصب کردم ولی سیستم اصلا درایور رو نمیشناسه انگار نه انگار
ک درایور روش نصب!حتی تو control panel هم ک میرم درایور نصب ولی اصلا سیستم نمیشناسه!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
دوستان ی مشکلی پیش اومده من رو ی سیستم ویندوز 10 نصب کردم ک مدل کارت گرافیکش nvidia 620 GT هسته حالا مشکل اینه
که من رفتم تو سایت خود انویدیا و درایور مخصوص کارت گرافیک رو دانلود کردم و نصب کردم ولی سیستم اصلا درایور رو نمیشناسه انگار نه انگار
ک درایور روش نصب!حتی تو control panel هم ک میرم درایور نصب ولی اصلا سیستم نمیشناسه!
شما مطمئنی نسخه ی مربوط را گرفتید ؟ یه دور با نرم افزار Driver Unistaler
درایور را از بیخ پاک کن بعد همونی که جدید گرفتی را نصب کن

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام بچه ها من میخوام روی لپتابم ویندوز10 رو نصب کنم ولی هر کار میکنم که از صفحه بیوز نصب کنم نمیشه کسی بلده باید چطور تنظیم کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدل لپتاب pavilion dv6
چی کار کنم:-/

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
به صورت خود جوش یهو برنامه هایی مثل Store,Calculator و ... کلا باز نمی شن
روشون که می زنی سریع باز می شن بسته می شن، از power shell رفتم دوباره نصبشون کردن، با sfc هم چک کردن مشکلی نبود

:| :| :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درود . دوستان یک مشکلی دارم با ویندوز 10 اونم اینه که استارت و سرچ کلا رفتن انگار کامل حذف شدن :| ! راه حلی چیزی بلدید ؟ ( چندتا روش هم تو نت بود می‌گفت Win+S بزنید و ... امتحان کردم درست نشد )

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
بعضی برنامه های تسک بارشون خیلی گوچیکه مثلا ویندوز مدیا کلاسیک یه سری هم مثل km و کروم اینا درستن . داستان چیه میشه درستشون کرد ؟ یا با 10 سازگاری ندارن ؟
پ . ن : الان چک کردم اتوکد 2015 هم یه کم قاطی داره ایکوناش .

آخرین ویرایش:

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان يه لپتاب ويندوز هفت هست كه پيغام اپديت اومد و اپديت كردم ولي يه مشكلي دارم درايور گرافيك نصب نميشه اپديت هم كردم نشد
گرافيكش سري 4000 هست الان چه كنم ؟

Send from Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
دوستان يه لپتاب ويندوز هفت هست كه پيغام اپديت اومد و اپديت كردم ولي يه مشكلي دارم درايور گرافيك نصب نميشه اپديت هم كردم نشد
گرافيكش سري 4000 هست الان چه كنم ؟

Send from Tapatalk
آپدیت واسه ویندوز 10 اومده باید اونو دانلود کنی.
تو گوگل بزنی میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر