همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
سلام دوستان
راجع به اکانت های قانونی سوأل داشتم.
این که این فروشگاه های آنلاین که قانونی میفروشن ظرفیت 1 و 3 رو به چند نفر میدن؟
مثلا یه بازی که 60 دلار میخرن به چند نفر میتونن بفروشن و چقد براشون میمونه؟
ظرفیت ۲ و ۳ هر کدام یک نفر

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
سلام...من یه مشکلی دارم به هیچ صورت ممکنی دیگه نمیتونم اکانت ترکیه بسازم نه کنسول و نه هیچ پلتفرم دیگه ای با وی پی ان و وی پی اس و هر حالتی که به ذهنتون برسه تست کردم نشد ...شما هم این مشکل رو دارید...؟!تا هفته ی پیش از طریق خود کنسول براحتی میشد الان ارور میده مرحله ی آخر

father gascoigne

کاربر سایت
Feb 24, 2018
24
سلام وقت همگی بخیر.
رفقا کسی تا به حال تونسته با ساپورت پلی استیشن برای ریفاند ارتباط بگیره و موفق بشه؟؟
میخوام بدونم روالش چطوریه؟؟ آیا سختگیری میکنن؟؟

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
بنظر من ساپورت پلی استیشن نقطه ضعف‌های و پروسه مسخره ای داره.
مثلاً ریجن اکانتت اگه انگلیس باشه حتمن باید با همون ساپورت انگلستان پیام بدی
یا اگه ریجنت ترکیه باشه که باید قیدشو بزنی
چون ترکیه فقط باید بهشون زنگ بزنی

• Like
Reactions: Red Sox

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
سلام وقت همگی بخیر.
رفقا کسی تا به حال تونسته با ساپورت پلی استیشن برای ریفاند ارتباط بگیره و موفق بشه؟؟
میخوام بدونم روالش چطوریه؟؟ آیا سختگیری میکنن؟؟
من برای بازی که پیش خرید کرده بودم ریفاند زدم مشکل نبود (پارسال)
یک نکته رو هم باید دقت کنی اگر با کردیت کارت خرید کرده باشی پول مستقیم به کردیت کارت بر میگرده اگه با گیفت کارت زده باشی پول توی والت اکانتت میاد
سلام...من یه مشکلی دارم به هیچ صورت ممکنی دیگه نمیتونم اکانت ترکیه بسازم نه کنسول و نه هیچ پلتفرم دیگه ای با وی پی ان و وی پی اس و هر حالتی که به ذهنتون برسه تست کردم نشد ...شما هم این مشکل رو دارید...؟!تا هفته ی پیش از طریق خود کنسول براحتی میشد الان ارور میده مرحله ی آخر

سخت گیری سونی روی ریجن ترکیه خیلی بیشتر شده من 3 هفته پیش یک اکانت ساختم ولی چند روز پیش می خواستم واسه دوستمم بسازم هر کاری کردم نشد! فکر کنم بزودی تایید هویت بخوان برای ساختن اکانت ترکیه!
هم بازیارو گرون کرده هم سختگیری رو بیشتر

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
یک نکته رو هم باید دقت کنی اگر با کردیت کارت خرید کرده باشی پول مستقیم به کردیت کارت بر میگرده اگه با گیفت کارت زده باشی پول توی والت اکانتت میاد

سخت گیری سونی روی ریجن ترکیه خیلی بیشتر شده من 3 هفته پیش یک اکانت ساختم ولی چند روز پیش می خواستم واسه دوستمم بسازم هر کاری کردم نشد! فکر کنم بزودی تایید هویت بخوان برای ساختن اکانت ترکیه!
من تو اسباب کشی هستم به کنسولم دسترسی ندارم . یه اکانت ترکیه دارم الان فقط ساخت اکانت سخت شده که ؟ تو خود اکانت که راحت میره و میشه بازی اضافه کرد که ؟ اون رو دست نزنن بگن آیپی ترکیه میخواد که بدبخت میشم :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
من تو اسباب کشی هستم به کنسولم دسترسی ندارم . یه اکانت ترکیه دارم الان فقط ساخت اکانت سخت شده که ؟ تو خود اکانت که راحت میره و میشه بازی اضافه کرد که ؟ اون رو دست نزنن بگن آیپی ترکیه میخواد که بدبخت میشم :D
آره از این نظر هنوز محدودیتی نیست خوشبختانه :D مشکل همون ساختشه بعدش اذیت نمی کنه

• Like
Reactions: Scαrface

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273

اعمال محدودیتها بخاطر ترافیک بالای خریدها توی ریجنهایی مثل ترکیه و آرژانتین بوده.

بلایی که توی استیم سر ترکیه و آرژانتین اومد الان دیگه عملا سر PSN اومده.

خبر زیر برای 4 ماه پیشه اما آخرین خریدی که از استور ترکیه انجام دادم 2 ماه و نیم پیش بود و هنوز قیمتها اینجوری نشده بودن.

Sony Raising Prices of Steam Games In Argentina and Turkey Regions
Prices Nearly Doubled In Argentina Due To Regional Abuse!

In Argentina and Turkey, Sony has started to raise game prices like the other major publishers. The first two games are Days Gone and Hell Drivers.

Still, it is most likely that the rest of the publishers under the PlayStation PC LLC catalog will increase its price in both countries due to regional price abuse, which continued to be a big problem on the platform and affected the Argentines and Turks.

قیمت خیلی از بازیهای درست و حسابی توی PSN بیش از دو برابر شده.

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262
اعمال محدودیتها بخاطر ترافیک بالای خریدها توی ریجنهایی مثل ترکیه و آرژانتین بوده.

بلایی که توی استیم سر ترکیه و آرژانتین اومد الان دیگه عملا سر PSN اومده.

خبر زیر برای 4 ماه پیشه اما آخرین خریدی که از استور ترکیه انجام دادم 2 ماه و نیم پیش بود و هنوز قیمتها اینجوری نشده بودن.

Sony Raising Prices of Steam Games In Argentina and Turkey Regions
Prices Nearly Doubled In Argentina Due To Regional Abuse!

In Argentina and Turkey, Sony has started to raise game prices like the other major publishers. The first two games are Days Gone and Hell Drivers.

Still, it is most likely that the rest of the publishers under the PlayStation PC LLC catalog will increase its price in both countries due to regional price abuse, which continued to be a big problem on the platform and affected the Argentines and Turks.

قیمت خیلی از بازیهای درست و حسابی توی PSN بیش از دو برابر شده.
دغدغه من اینه که کلا نزنه ریجن و آیپی رو بترکونه، کاری که الان استیم داره انجام میده و جرأت نمیکنیم روی اکانتمون بازی بخریم.

• Like
Reactions: Scαrface

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا این مشکل ریجن ترکیه نمیشه اکانت ساخت سراسریه ؟
نه تو سایت نه توی کنسول نمیشه ساخت
گرفتاری شدیم بخدا
دستگاه گرفتم برای مشتری بزنم گیر کرده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
آقا این مشکل ریجن ترکیه نمیشه اکانت ساخت سراسریه ؟
نه تو سایت نه توی کنسول نمیشه ساخت
گرفتاری شدیم بخدا
دستگاه گرفتم برای مشتری بزنم گیر کرده

نمیدونم شدنیه یا نه.
اما به یک نفر که تو ترکیه هست بگین مثلا همین فروشنده ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر