همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
با سلام دوستان من 2 step vertification اکانتم رو فعال کرده بودم و الان هر کار میکنم sign in بشم اس ام اس نمیاد واسم(خطم ایرانسله)

متاسفانه اکانتم رو ps4 هم sign out شده و نمیتونم از اون طریق غیر فعالش کنم :/ بنظرتون راه حل چیه؟
چند وقته اس ام اس نمیاد؟ اگر تازه این اتفاق افتاده یکمی صبر کنید. یادمه برای منم پیامکش نمیومد. یکی دو روز بعدش درست شد.

• Like
Reactions: Bizhanl

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
چند وقته اس ام اس نمیاد؟ اگر تازه این اتفاق افتاده یکمی صبر کنید. یادمه برای منم پیامکش نمیومد. یکی دو روز بعدش درست شد.
از دیشبه اینجوری شد... پسوردم رو ps4 عوض که کردم sign out شد و دیگه نتونستم sign in بشم... ظاهرا فعلا رو ایرانسل پیامک نمیاد چون بقیه دوستام مشکلی ندارن

• Like

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
از طریق لینک زیر وارد بشید:
https://support.playstation.com/LiveChatRequest
بعد Sony Account Help رو بزنید. همه روز های هفته از ساعت 8 شب به وقت ایران تا حدود های 8 صبح ایران چت فعال میشه. وقتی این ساعت وارد بشید و Sony Account Help رو بزنید یه گزینه اضافه شده به نام Contact Us که اونو بزنید میرید برای چت و مشخصات وارد کردن. حواستون باشه که فیلترشکن امریکا یا کانادا باشه حتما، اگه هر کشوری به جز این دو تا باشه چت وصل نمیشه.
دوباره ممنون بابت راهنمایی مشکلم حل شد :)

• Like

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
بله همین الان صحبتم باهاش تموم شد و خداروشکر مشکلم حل شد. چندتا سوال پرسید و پسورد 2 مرحله ای رو واسم غیر فعال کرد
میشه به ماهم بگی چی میپرسه؟
چون ی اک دارم تاریخ تولد رو فراموش کردم

• Like
Reactions: ps.gamer

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
میشه به ماهم بگی چی میپرسه؟
چون ی اک دارم تاریخ تولد رو فراموش کردم
ازم پرسید اکانت رو تو کدوم شهر-کشور ساختم که خب گفتم ایران و ... بعدش پرسید از چه طریقی بازی و dlc و... خریدم که گفتم از طریق گیفت کارت... و پرسید دو سه تاشون رو نام ببر که مثلا آخرین چیزی که از پلی استیشن استور گرفتم یه تم بوده و دو سه تا بازی ای که خریده بودم نام بردم و آخرش هم شماره سریال کنسول رو پرسید و تمام بعدش پسورد دو مرحله ای رو inactive کرد...

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
من الان دو روزه که میخوام با کنسول آنلاین شم نمیشه یعنی مثلاً آپدیت ها رو میتونم دانلود کنم برا بازی هام اما مثلاً میخوام وارد استور شم ارور Su-41766-4 میده کسی راه حلی بلده بگه ممنون میشم:x

• Like

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
الان تقریبا یک ساله موقع اتصال به PSN ارور CE-33987 بهم میده ، کل نت رو تو این مدت شخم زدم چه فارسی چه خارجی ولی هیچ راه حل بدردبخور پیدا نکردم
مولتی پلایر که هیچ ، فرندهامم نشون نمیده
کسی اگه تجربه شخصی داره لطفا بگه

• Like

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
منم خیلی با مولتی مشکل داشتم این اواخر. اصلا هیچ جوره وصل نمیشه. dns میزنم یه بار با همون dns و یا mtu وصل میشه ولی از بازی که بیام بیرون دیگه با اون dns و mtu اصلا وصل نمیشه. انگار همونا میره توی بلک لیست و از داخل فیلتر میشن. برای هر بار انلاین شدن دارم تغییرات اعمال میکنم.

• Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من الان دو روزه که میخوام با کنسول آنلاین شم نمیشه یعنی مثلاً آپدیت ها رو میتونم دانلود کنم برا بازی هام اما مثلاً میخوام وارد استور شم ارور Su-41766-4 میده کسی راه حلی بلده بگه ممنون میشم:x
منم دو روزه این مشکلو دارم تو اینترنتم چرخ زدم چیزی دستگیرم نشد من با همراه اول وصل میشم.با یه گوشی دیگه امتحان کردم اوکی شد.یه چیزی به تنظیمات اینترنت گوشی یا پروکسی و ... این جور چیزا باید ربط داشته باشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم خیلی با مولتی مشکل داشتم این اواخر. اصلا هیچ جوره وصل نمیشه. dns میزنم یه بار با همون dns و یا mtu وصل میشه ولی از بازی که بیام بیرون دیگه با اون dns و mtu اصلا وصل نمیشه. انگار همونا میره توی بلک لیست و از داخل فیلتر میشن. برای هر بار انلاین شدن دارم تغییرات اعمال میکنم.
ISP حامد؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر