همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان مشکل دارم میخوام روی اکانت تایید دو مرحله ای بزارم ولی وقتی شماره رو میزنم براش کد نمیاد ولی برای اکانتای دیگم میاد!

چیکار کنم؟

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان کمک کنید گیفت کارت خریدم و باهاش اکانت شارژ کردم الان میخوام ظرفیتی بفروشمش چیکار کنم که یکی از ظرفیت ها رمزو عوض نکنه؟

تاریخ تولد اکانتو فراموش کردم سوال امنیتی گذاشتم ولی خب اونا میتونن از سایت تغییرش بدن تایید دو مرحله ای رو میخوام فعال کنم کد نمیاد

کمک کنید

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
با سلام دوستان من 2 step vertification اکانتم رو فعال کرده بودم و الان هر کار میکنم sign in بشم اس ام اس نمیاد واسم(خطم ایرانسله)

متاسفانه اکانتم رو ps4 هم sign out شده و نمیتونم از اون طریق غیر فعالش کنم :/ بنظرتون راه حل چیه؟

• Like
Reactions: Bizhanl

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
با سلام دوستان من 2 step vertification اکانتم رو فعال کرده بودم و الان هر کار میکنم sign in بشم اس ام اس نمیاد واسم(خطم ایرانسله)

متاسفانه اکانتم رو ps4 هم sign out شده و نمیتونم از اون طریق غیر فعالش کنم :/ بنظرتون راه حل چیه؟
برو چت سونی، بهشون همینا رو بگو. شماره موبایلم بدی درستش میکنن. ممکنه چند تا سوال دیگه هم بپرسن که مطمئن بشن اکانت خودته.
فقط اکانتت باید USA باشه تا چت سونی باز باشه برات. با فیلترشکن امریکا یا کانادا هم برو.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
برو چت سونی، بهشون همینا رو بگو. شماره موبایلم بدی درستش میکنن. ممکنه چند تا سوال دیگه هم بپرسن که مطمئن بشن اکانت خودته.
فقط اکانتت باید USA باشه تا چت سونی باز باشه برات. با فیلترشکن امریکا یا کانادا هم برو.
والا قسمت چت میرم به یه ربات وصل میشه که فقط reset password میکنه :/ قسمتی که بتونم با یه کارشناس چت کنم رو پیدا نمیکنم...

• Like

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
170043

• Like

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
والا قسمت چت میرم به یه ربات وصل میشه که فقط reset password میکنه :/ قسمتی که بتونم با یه کارشناس چت کنم رو پیدا نمیکنم...
منم دقیقا همین مشکل رو دارم این ساعتی که میگن به وقت کجاست؟
از طریق لینک زیر وارد بشید:
https://support.playstation.com/LiveChatRequest
بعد Sony Account Help رو بزنید. همه روز های هفته از ساعت 8 شب به وقت ایران تا حدود های 8 صبح ایران چت فعال میشه. وقتی این ساعت وارد بشید و Sony Account Help رو بزنید یه گزینه اضافه شده به نام Contact Us که اونو بزنید میرید برای چت و مشخصات وارد کردن. حواستون باشه که فیلترشکن امریکا یا کانادا باشه حتما، اگه هر کشوری به جز این دو تا باشه چت وصل نمیشه.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بعد Sony Account Help رو بزنید. همه روز های هفته از ساعت 8 شب به وقت ایران تا حدود های 8 صبح ایران چت فعال میشه. وقتی این ساعت وارد بشید و Sony Account Help رو بزنید یه گزینه اضافه شده به نام Contact Us که اونو بزنید میرید برای چت و مشخصات وارد کردن. حواستون باشه که فیلترشکن امریکا یا کانادا باشه حتما، اگه هر کشوری به جز این دو تا باشه چت وصل نمیشه.
ممنون دوست عزیز پس تا 8 شب باید صبر کنم. مرسی از راهنمایی:)

• Like

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
من رفتم نشد :Crying1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر