همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
دوستان یه سوالی برام پیش اومد.
بازی لست ۲ رو خواستیم شریکی پیش خرید کنیم. برا همین دوستم از طریق گوشی رفت وارد اکانتش شد و یه اکانت جدید امریکا ساخت و گیفت خرید.
بعد یوزر و پسوردشو داد به من. من با پی اس ۴ ام یوزر و مسوردشو زدم و اون ستاپ اولیه ی اکانت و انتخاب اواتار و آیدی و این چیزا رو انجام دادم و بعد گیفت کارت خودمو بهش اضافه کردم و بازی رو پیش خرید کردم. الان سوالم اینه:
این اکانت روی پی اس ۴ من اومده. من میخوام وقتی بازی ریلیز شد, بازی رو روی اکانت اصلی خودم که روی پی اس ۴ خودم هست انجام بدم. یعنی باید این اکانت جدید که توش بازی پیش خرید شده رو اکتیو کنم. اون دوستم حالا براش مهم نیس که روی این اکانت جدید بازی کنه یا روی اکانت خودش.
خواستم ببینم در این حالت من میتونم بازی رو روی اکانت اصلی خودم بازی کنم و دوستم هم بازیو با همین اکانت جدید که ساختیم بازی کنه روی پی اس ۴ خودش? :D

)یعنی میگم چون ستاپ اکانت رو روی پی اس ۴ خودم انجام دادم شاید نتونم روی اکانتم بازی کنم. )
شما active as primary کنید تا بتونید روی اکانت خودتون بازی کنید. رفیق شما هم میتونه توی خود اکانت بازی کنه . فقط باید انلاین باشه.

• Like
Reactions: The Pale King

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سوالی برام پیش اومد.
بازی لست ۲ رو خواستیم شریکی پیش خرید کنیم. برا همین دوستم از طریق گوشی رفت وارد اکانتش شد و یه اکانت جدید امریکا ساخت و گیفت خرید.
بعد یوزر و پسوردشو داد به من. من با پی اس ۴ ام یوزر و مسوردشو زدم و اون ستاپ اولیه ی اکانت و انتخاب اواتار و آیدی و این چیزا رو انجام دادم و بعد گیفت کارت خودمو بهش اضافه کردم و بازی رو پیش خرید کردم. الان سوالم اینه:
این اکانت روی پی اس ۴ من اومده. من میخوام وقتی بازی ریلیز شد, بازی رو روی اکانت اصلی خودم که روی پی اس ۴ خودم هست انجام بدم. یعنی باید این اکانت جدید که توش بازی پیش خرید شده رو اکتیو کنم. اون دوستم حالا براش مهم نیس که روی این اکانت جدید بازی کنه یا روی اکانت خودش.
خواستم ببینم در این حالت من میتونم بازی رو روی اکانت اصلی خودم بازی کنم و دوستم هم بازیو با همین اکانت جدید که ساختیم بازی کنه روی پی اس ۴ خودش? :D

)یعنی میگم چون ستاپ اکانت رو روی پی اس ۴ خودم انجام دادم شاید نتونم روی اکانتم بازی کنم. )
شما میتونی توی اکانت اصلی خودت بازی کنی ولی دوستت فقط توی اون اکانت که بازیو خریده و فقط وقتی به psn وصله بازیو میتونه انجام بده

• Like
Reactions: The Pale King

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام خدمت دوستان
من چند وقت پیش مجبور شدم کنسولم رو ریست فکتوری کنم
الان میخوام اکانت قبلی که ریجن اروپا انگلستان بود رو بهش بدم که اطلاعاتم برگرده مراحل رو میرم ولی متاسفانه هیچ پیامکی به گوشیم ارسال نمیشه (چون این قسمتش رو فعال کرده بودم)
دستگاهم ریجن 2 ارجینال هست و تمام بازیهام هم ریجن2
توضیح اینکه یه اکانت دیگه هم داشتم روی همین کنسول کشور آمریکا با اون هیچ مشکلی نداره و پیامک میاد به گوشی .اما تمام سیوها و دانلودها روی اون اکانت بوده.
کمک کنید لطفا
ممنون میشم

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلام خدمت دوستان
الان میخوام اکانت قبلی که ریجن اروپا انگلستان بود رو بهش بدم که اطلاعاتم برگرده مراحل رو میرم ولی متاسفانه هیچ پیامکی به گوشیم ارسال نمیشه (چون این قسمتش رو فعال کرده بودم)
توضیح اینکه یه اکانت دیگه هم داشتم روی همین کنسول کشور آمریکا با اون هیچ مشکلی نداره و پیامک میاد به گوشی .اما تمام سیوها و دانلودها روی اون اکانت بوده.
کمک کنید لطفا
ممنون میشم

روی کامپییوتر امتحان کن ببین فرقی داره؟ اگر توی کامپیوتر جواب داد back up کد ها رو یادداشت کن و وارد کنسول شو. اگر توی کامپیوتر هم همین مشکل رو داشتی خدا اکانتت رو رحمتش کنه! میتونی توی تویتر با اکانت های PlayStation در ارتباط باشی و ببینی کاری میکنن یا نه! اما همین یکی دو هفته پیش یه نفر دیگه هم همین مشکل رو داشت و هیچ راهی پیدا نکرده بود!!
میتونی با چت psn آمریکا هم تماس داشته باشی شاید کاری برات بکنن ولی فکر نمیکنم برای اکانت های غیر آمریکا کاری کنن.

تنها راهی که به ذهنم میرسه سرچ توی اینترنت و بخصوص Reddit هست.
r/PS4

• Like
Reactions: Ehsanna

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلام خدمت دوستان
کمک کنید لطفا
ممنون میشم
پس ورد بات سونی رو هم امتحان کن ببین کاری میکنه؟
PlayStation Support

• Like
Reactions: Ehsanna

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
روی کامپییوتر امتحان کن ببین فرقی داره؟ اگر توی کامپیوتر جواب داد back up کد ها رو یادداشت کن و وارد کنسول شو. اگر توی کامپیوتر هم همین مشکل رو داشتی خدا اکانتت رو رحمتش کنه! میتونی توی تویتر با اکانت های PlayStation در ارتباط باشی و ببینی کاری میکنن یا نه! اما همین یکی دو هفته پیش یه نفر دیگه هم همین مشکل رو داشت و هیچ راهی پیدا نکرده بود!!
میتونی با چت psn آمریکا هم تماس داشته باشی شاید کاری برات بکنن ولی فکر نمیکنم برای اکانت های غیر آمریکا کاری کنن.

r/PS4
به نظرم واسه ماها که تحریم هستیم بهتره که اون تایید دو مرحله ای رو اصلا بیخیال بشیم، والا.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان

r/PS4
به نظرم واسه ماها که تحریم هستیم بهتره که اون تایید دو مرحله ای رو اصلا بیخیال بشیم، والا.
پس ورد بات سونی رو هم امتحان کن ببین کاری میکنه؟
PlayStation Support
میشه بیشتر توضیح بدین که توی این صفحه چیکار باید بکنم؟؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433

میشه بیشتر توضیح بدین که توی این صفحه چیکار باید بکنم؟؟

فقط برای اروپا این مشکل رو داره.
پسورد بات رو انتخاب کن و کارهایی که گفته رو انجام بده. یوزرنیم و ایمیل و . . . رو میخواد. من نمیتونم تا آخرش رو انجام بدم چون نمیخوام پسوردم رو عوض کنه. فکر نمیکنم تاثیری روی پیام فرستادن داشته باشه اما کار دیگه ای هم نمیشه کرد.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
فقط برای اروپا این مشکل رو داره.
پسورد بات رو انتخاب کن و کارهایی که گفته رو انجام بده. یوزرنیم و ایمیل و . . . رو میخواد. من نمیتونم تا آخرش رو انجام بدم چون نمیخوام پسوردم رو عوض کنه. فکر نمیکنم تاثیری روی پیام فرستادن داشته باشه اما کار دیگه ای هم نمیشه کرد.
ممنون ، اتفاقا همین کار رو کردم و پسورد رو هم عوض کردم متاسفانه تاثیری نداره و بازم کد ارسال شده به موبایل رو میخواد.
من یه ایمیل جدید ساختم و یه اکانت جدید، الان میخوام اکانت رو توی ایمیل وریفای کنم اونم نمیشه.ای عجبا....

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام به دوستان عزیز من یه سوالی داشتم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین
کنسولم ریجن 2 هست و یه بازی که روش فعال هست هم ریجن دو هست. اکانتی که براش ساختم هم ریجن دو هست (انگلیس)
حالا می خام اکانت آمریکا بسازم و اون بازی ریجن دو را روش فعال کنم . با توجه به اینکه قیمت گیفت کارتای آمریکا نسبت به انگلیس ارزونن قصد دارم همچین کاری رو بکنم
خوب دی ال سی های اون بازی که رو ریجن دو فعال است رو می تونم با گیفت کارتای آمریکا بخرم یا نه ؟
امیدوارم متوجه منظورم رو فهمیدین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کنسولم ریجن 2 هست و یه بازی که روش فعال هست هم ریجن دو هست. اکانتی که براش ساختم هم ریجن دو هست (انگلیس)
حالا می خام اکانت آمریکا بسازم و اون بازی ریجن دو را روش فعال کنم . با توجه به اینکه قیمت گیفت کارتای آمریکا نسبت به انگلیس ارزونن قصد دارم همچین کاری رو بکنم
خوب دی ال سی های اون بازی که رو ریجن دو فعال است رو می تونم با گیفت کارتای آمریکا بخرم یا نه ؟
ریجن کنسولت مهم نیست، مهم ریجن بازیت هست که باید با ریجن dlc ت یکی باشه

• Love
Reactions: pro gamer89

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36

تا اونجایی که من متوجه شدم شما یه اکانت انگلیس داری با یه بازی خریداری شده داخلش حالا میخوای بازی رو منتقل کنی رو یه اکانت آمریکا ؟
مگه چنین چیزی ممکنه مگر اینکه با پشتیبانی خود سونی صحبت کنی تازه اونم معلوم نیست اینکار رو واست انجام بدن
اگه تونستی بیاری رو اکانت آمریکا اونوقت میتونی dlc ها هم رجین یک بگیری با دلار ولی تا قبل اینکه بازی منتقل نشده به اکانت امریکا نمیشه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
دوستان من واسه پى اس ٤ فقط انحصاريارو ميزدم و اكثرا پى سى بردم الان بعد ١ سال ميخام با اكانتم لاگين كنم هركار ميكنم نميشه پسورد يادم رفته و به ايميل هم ميده كه بازيابى كنم ولى مشكل اينجاست كه تاريخ تولد هم يادم نيست چى زدم چون تولد دقيقمو نزدم .. الان راهى نيست با سونى حرف زده ايميلى چيزى داد اكانتو دسترسى بدن بهم يا راحت تغيير رمز بدم بدون سوال ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر