همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
2 روزه با اینکه پلاس دارم وقتی می خوام GTA online جوین بشم هی پیام میده که پلاس نداری . کسی این مشکل رو داره؟
به نظر این مشکل از خود راک استار هست. جای دیگه ای هم دیدم که یه سری ها گفتن. بعضی وقتا میگه که باید sign in بشی به psn بعضی وقتا هم میگه پلاس نداری

• Like
Reactions: hhoushmand

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
آقا همین چند دقیقه پیش این مشکل برا من پیش اومد ی دفعه از اکانتم ساین اوت شدم و دیگه نمیشه ساین این شد!!! ( البته xbox دارم)
isp هم شاتل هست
ولی با v.p ان ک میرم راحت ساین این میشه؟
این چ وضعشه خدایی!!!!!!
انگاری شاتل داره سرویس های گیمو میبنده
بیشتر مشکل از شاتلیا گزارش شده

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
سلام به دوستان پلی استیشنی ، من هم روی پلتفرم اکسباکس از حدود ساعت 2 دیشب این اتفاق برام افتاده
از اونجایی که این موضوع در رابطه با هر دو پلتفرم اتفاق افتاده لطفا از همدیگه حمایت کنیم.
تاپیک بخش اکس باکس رو هم دنبال کنین Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت
و اینکه اگر از دوستان کسی توییتر داره حتما ریتویت کنه به گوش وزیر برسه:
t w i t t e r . com/PersianRaouf/status/1037963139437015040

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
2 روزه با اینکه پلاس دارم وقتی می خوام GTA online جوین بشم هی پیام میده که پلاس نداری . کسی این مشکل رو داره؟
منم چند وقتیه این مشکل رو دارم (فکر کنم بعد از آپدیت جدید اینجوری شده). اصلاً اعصابمُ داغون کرده :/ تازه من مشکل بالا اومدن خود بازی هم برام ایجاد شده. هر دفعه کلی می‌مونه روی ۹۰ درصد لود شدن استوری و باید انقدر طول بکشه و دسته رو هم خاموش کنیم که مسیج بیاد دوباره روشنش کن و بعدش لانچ بشه. نمی‌دونم چه وضعیه واقعاً :|

• Like

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
منم چند وقتیه این مشکل رو دارم (فکر کنم بعد از آپدیت جدید اینجوری شده). اصلاً اعصابمُ داغون کرده :/ تازه من مشکل بالا اومدن خود بازی هم برام ایجاد شده. هر دفعه کلی می‌مونه روی ۹۰ درصد لود شدن استوری و باید انقدر طول بکشه و دسته رو هم خاموش کنیم که مسیج بیاد دوباره روشنش کن و بعدش لانچ بشه. نمی‌دونم چه وضعیه واقعاً :|
نت رو اگر خاموش کنی دیگه رو 90 درصد گیر نمیکنه ... سریع میره توی آفلاین بعدش نت رو روشن کن چند دقیقه ای صبر کن ... شاید تونستی وصل بشی ...

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
نت رو اگر خاموش کنی دیگه رو 90 درصد گیر نمیکنه ... سریع میره توی آفلاین بعدش نت رو روشن کن چند دقیقه ای صبر کن ... شاید تونستی وصل بشی ...
عه دمت گرم درست شد. مرسی خیلیییی!
فقط الان مشکل وجود داره به سروراش وصل نمیشه. وگرنه اوکیه.

ویرایش: الان هم وصل شد و بدون مشکل تو آنلایم. به به. واقعاً خیلی حال کردم به شدت دمت گرم.

آخرین ویرایش:

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد

منم نت رو خاموش می کنم میره تو آفلاین ولی مشکل پلاس همچنان هست. به آی اس پی ها ربطی نداره؟

• Like
Reactions: Ezio-Auditore

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دوستان منم شاتلم و مشکل ارور SU-30697-5 همچنان به قوت خودش پا برجاست ، دوستان دیگه که با پشتیبانیش تماس گرفتن چه جوابی دادن بهتون ؟ :-?

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان منم شاتلم و مشکل ارور SU-30697-5 همچنان به قوت خودش پا برجاست ، دوستان دیگه که با پشتیبانیش تماس گرفتن چه جوابی دادن بهتون ؟ :-?
جواب دادن مربوط به ما نیست و از نزر اونا همچی گل وبلبله

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
منم نت رو خاموش می کنم میره تو آفلاین ولی مشکل پلاس همچنان هست. به آی اس پی ها ربطی نداره؟
والا نمیدونم. خودم الان چند وقته نتونستم درست و حسابی آنلاین بازی کنم ... یه اتفاقاتی برا نت میوفته خودمم نمیدونم مشکل از مودمه ، مشکل از آی اس پی یا ... ولی به نظر بری تو آفلاین یکم بچرخی بعد تلاش برای وصل شدن بکنی احتمال داره مشکل حل بشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر