همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
من دستگا ریجن 2 خریدم اگر بخوام اکانت درست کنم حتما باید کشورهای اروپایی انتخاب کنم؟اصولا آموزش ساخت اکانت از کجا میتونم پیدا کنم؟
خیر شما هر برای اکانت هر ریجنی بخواید میتونید انتخاب کنید ربطی به ریجن کنسول نداره

اصلا کار سختی نیس اگه بخواید ریجن یک بسازید امریکا رو انتخاب کنید اگه ریجن 2 میخواین یکی از کشور های اروپایی رو بزنید

طرز ساخت اکانت احتمالا تو اپارت باشه اگه نبود 100 درصد تو یوتیوب هست

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
خیر شما هر برای اکانت هر ریجنی بخواید میتونید انتخاب کنید ربطی به ریجن کنسول نداره

اصلا کار سختی نیس اگه بخواید ریجن یک بسازید امریکا رو انتخاب کنید اگه ریجن 2 میخواین یکی از کشور های اروپایی رو بزنید

طرز ساخت اکانت احتمالا تو اپارت باشه اگه نبود 100 درصد تو یوتیوب هست
مرسی از راهنماییت ؛ در مورد شبکه پلی استیشن هم یکم راهنماییم کنید بنظرم خیلی پیچیده تر از ایکس وان هست!!

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
مرسی از راهنماییت ؛ در مورد شبکه پلی استیشن هم یکم راهنماییم کنید بنظرم خیلی پیچیده تر از ایکس وان هست!!

اصلا این طور نیس خیلی راحته

psn به خود شبکه میگن از طریق کنسول که واردش شدید میتونید از همونجا اکانت بسازید psn پلاس به شبکه انلاین پلی استیشن میگن مث همون live ایکس باکسه

ریجن یک مال امریکاست ریجن all هم مال امریکا هست و فرقی با ریجن 1 نمیکنه

وقتی بخواید انلاین بازی کنید حتما باید پلاس داشته باشید الان کارت پلاس های 1 ماه 3 ماه 1 ساله هست فقط حتما توجه داشته باشید با ریجن اکانتتون یکی باشه ریجن دستگاه مهم نیس

مثلا شما وقتی یه اکانت درست میکنید ریجن 1 براش پلاس میگیرید اگه بخواید انلاین بازی کنید باید بازی تون هم حتما ریجن یک باشه وگرنه نمیتونید انلاین بازی کنید

مهم ریجن اکانت و بازی که یکی باشه البته برا انلاین وگرنه افلاین اصلا مهم نیس خود و خود کنسول مهم نیس چه ریجنی باشه .

یه خوبی دیگه هم که psn داره برای دانلود از استورش نیازی به فیلتر شکن و ... ندارید به صورت مستقیم خیلی راحت دان میکنید

در کل خیلی راحته یکم کار کنید کلش دستتون میاد

وقتی هم میخواید اکانت بسازید ازتون ادرس میخواد برید تو گوگل مثلا یه ادرسی تو امریکا یا هر کشوری که میخواید پیدا کنید فقط هر ادرسی بدید مال هر کشوری باشه

ریجن اون منطقه حساب میشه

• Like
Reactions: soheilarfaei

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
تو استور امارات بالای 100 تا بازی تخفیف خورده.

تو استور us هم که flash sale زدن و قیمتها حسابی تخفیف خورده.
اره تو استور us تخفیف زدن ولی نهایتا یک یا دو بازی ارزش دارن اصلا مثل تخفیف های قبلی نیست

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
اصلا این طور نیس خیلی راحته

psn به خود شبکه میگن از طریق کنسول که واردش شدید میتونید از همونجا اکانت بسازید psn پلاس به شبکه انلاین پلی استیشن میگن مث همون live ایکس باکسه

ریجن یک مال امریکاست ریجن all هم مال امریکا هست و فرقی با ریجن 1 نمیکنه

وقتی بخواید انلاین بازی کنید حتما باید پلاس داشته باشید الان کارت پلاس های 1 ماه 3 ماه 1 ساله هست فقط حتما توجه داشته باشید با ریجن اکانتتون یکی باشه ریجن دستگاه مهم نیس

مثلا شما وقتی یه اکانت درست میکنید ریجن 1 براش پلاس میگیرید اگه بخواید انلاین بازی کنید باید بازی تون هم حتما ریجن یک باشه وگرنه نمیتونید انلاین بازی کنید

مهم ریجن اکانت و بازی که یکی باشه البته برا انلاین وگرنه افلاین اصلا مهم نیس خود و خود کنسول مهم نیس چه ریجنی باشه .

یه خوبی دیگه هم که psn داره برای دانلود از استورش نیازی به فیلتر شکن و ... ندارید به صورت مستقیم خیلی راحت دان میکنید

در کل خیلی راحته یکم کار کنید کلش دستتون میاد

وقتی هم میخواید اکانت بسازید ازتون ادرس میخواد برید تو گوگل مثلا یه ادرسی تو امریکا یا هر کشوری که میخواید پیدا کنید فقط هر ادرسی بدید مال هر کشوری باشه

ریجن اون منطقه حساب میشه

خوب این دوستمون میگن ریجن ۲ بگیریم بهتره که مال یوروپاست ولی‌ واسه ساختن اکانت وقتی‌ آدرس آمریکا رو بدیم که نمی‌شه ریجن ۲ بازی کرد در ضمن این رجن ال یعنی‌ ‌همش نیست هم یوروپا هم آمریکا اینا . واسه اونلاین mortal kombat xl ریجن ال بده یعنی‌ باز همون آمریکا می‌شه ؟؟( همه هم فقط آدرس آمریکا میدن آدرس اورپا از کجا گیر بیاریم ل((
آخه من الان ps4 نگرفتم منتظرم ریجن ال مورتل کمبتxl بیاد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خوب این دوستمون میگن ریجن ۲ بگیریم بهتره که مال یوروپاست ولی‌ واسه ساختن اکانت وقتی‌ آدرس آمریکا رو بدیم که نمی‌شه ریجن ۲ بازی کرد در ضمن این رجن ال یعنی‌ ‌همش نیست هم یوروپا هم آمریکا اینا . واسه اونلاین mortal kombat xl ریجن ال بده یعنی‌ باز همون آمریکا می‌شه ؟؟( همه هم فقط آدرس آمریکا میدن آدرس اورپا از کجا گیر بیاریم ل((
آخه من الان ps4 نگرفتم منتظرم ریجن ال مورتل کمبتxl بیاد

داداش شما ریجن 1 بساز واسه اکانت، ولی بازی رو رو ریجن 2 بگیر، مهم نیست اکانت و بازی ریجن متفاوتی داشته باشن
در واقع بازی رین لاک داره و به اکانت هیچ ربطی نداره

ریجن آل همون ریجن 1 هست، نه اینکه هم اروپاس هم امریکا

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
3_4 روزه به صورت قطع و وصلی کنسول به psn ساین میشه و ساین اوت میشه! یعنی تو بازی که میرم میگه باید ساین بشی به psn!
البته تست کانکشنم هم یکی در میون psn رو فیلد میزنه! ولی سرعت دانلود و اپلودم خوبه
پینگ دستی دادم، تنظیمات مودمو یدور ریست کردم و .... درست نشده، بنظرتون چکار کنم؟؟؟؟؟
نتم وایمکس ایرانسل هست، قبلا خیلی خوب بود الان 3_4 روزه اینجوری شده

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام

آقا من اکانت پلاس رفیقم رو دیدم زده بود پایان مهلت :2017.09.05 خوب مگه میشه ؟؟ مگه داریم ؟؟

مگه کارت ها یکساله نیست ؟؟ یعنی رفته 2 تا یکساله خریده که اینش مونده ؟ را نداشت از خودش بپرسم ، یعنی به روم نیاوردم .
جریان چیه ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
دوستان من رمز اکانت اصلیم رو فراموش کردم و همچنین یادم نمیاد تاریخ تولدی که وارد کردم براش چی بوده
کسی روشی بلده که بدون تاریخ تولد بشه پسورد رو ریست کنم؟

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم با توجه به این که تقریبا هر 7 روز یه بار برای یه بازی یه آپدیت چند گیگی میاذ راهی هست که از دست آپدیت ها خلاص بشیم آخه اینوری نمیشه که تو ماه حداقل 2 بار آپدیت با حجم بالا برای هر بازی !!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم با توجه به این که تقریبا هر 7 روز یه بار برای یه بازی یه آپدیت چند گیگی میاذ راهی هست که از دست آپدیت ها خلاص بشیم آخه اینوری نمیشه که تو ماه حداقل 2 بار آپدیت با حجم بالا برای هر بازی !!!
سلام،
معمولا اگر بازی Bug داشته باشه یا مشکل خاصی داشته باشه به سرعت برای Update میاد اما در غیری اینصورت معمولا برای DLC های جدید که قرار برای بازی ارائه بشه یک Update میدن. حالا اگر شما منظورت اینه که ازدستشون خلاص بشی یعنی کلا بهت اطلاع نده برای دانلود کردن اصلا امکان نداره ، یعنی زمانی که به PSN وصل هستی و وارد بازی میشی همون موقع بهت می گه یک Update جدید اومده که می توانی بدون اینکه دانلود بشه وارد بازی بشی اما اگر بخش انلاین داشته باشه برات کار نمی کنه.
اگر منظورت اینه که اتوماتیک Update ها را به لیست دانلود ها اضافه نکنه باید به بخش Setting بری و در بخش Download (اگر اشتباه نکنم) گزینه مربوط به دانلوداتوماتیک را غیرفعال کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر