همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
سلام
دوستان اگه یه اکانت رو شیر کنیم رو ps4 بازی های ویتایی رو هم که با اون اکانت خریدیم شیر میشه ؟
یعنی با دوتا ویتا میشه همزمان اون بازی هارو انلاین بازی کرد ؟

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام دوستان . یه مشکلی خیلی بدی واسم پیش اومده .
وقتی میخوام دستگاه رو با لن به کنسول وصل کنم نمیشناسه . روی چند تا مودم هم تست کردم و نتیجه هم نگرفتم . واسه وای فای هم ارور limited میده.
چند ماه پیش هم این مشکل واسم پیش اومد ولی کلا دستگاه رو جمع کردم و تا دو هفته پیش سراغش نرفتم . بعد از این چند ماه مشکلی تو وصل شدن حتی با لن نداشتم اما الان نه با لن و نا با وای فای نمیتونم وصل بشم .
ممنون میشم رهنمایی کنید .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام

پلی استیشن نتورک مشکل داره یا درسته؟

تست میزنم اسپید دانلود و fild میاره و اپ اسپید 7 kb

dns هم زدم
مودم رو خاموش روشن کنید

سلام دوستان . یه مشکلی خیلی بدی واسم پیش اومده .
وقتی میخوام دستگاه رو با لن به کنسول وصل کنم نمیشناسه . روی چند تا مودم هم تست کردم و نتیجه هم نگرفتم . واسه وای فای هم ارور limited میده.
چند ماه پیش هم این مشکل واسم پیش اومد ولی کلا دستگاه رو جمع کردم و تا دو هفته پیش سراغش نرفتم . بعد از این چند ماه مشکلی تو وصل شدن حتی با لن نداشتم اما الان نه با لن و نا با وای فای نمیتونم وصل بشم .
ممنون میشم رهنمایی کنید .
اگه مودم رو تعویض کردید و کابل هم تعویض کردید مشکل از ISPهست
با اینترنت 3Gیا4Gامتحان کنید ببینید با اون وصل میشه یا خیر

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
میخواستم بپرسم با سیم کارتهای 3G و 4G میشه راحت تو PSN بازی کرد؟ کنسول PS4 تمام مودمهای سیمکارت خور رو میشناسه دیگه؟ اگه نه چه مودمایی رو؟
اگه جواب مثبته ایرانسل بهتره یا رایتل و کدوم سرویساشون مناسبتره برای آنلاین زدن بازیهای PS4؟
راستیتش نمیتونم برای محل سکونتم نت غیر مخابرات بگیرم و اگه هم میشد حوصله خرابیهای احتمالیشو نداشتم باز این نتهای سیمکارت انگار مشکلاتشون خیلی کمتره کلا احساس میکنم باهاشون راحتترم، فقط بشه باهاشون آنلاین زد کافیه همچین هم دنبال بهترین کیفیت نیستم
مرسی.

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
میخواستم بپرسم با سیم کارتهای 3G و 4G میشه راحت تو PSN بازی کرد؟ کنسول PS4 تمام مودمهای سیمکارت خور رو میشناسه دیگه؟ اگه نه چه مودمایی رو؟
اگه جواب مثبته ایرانسل بهتره یا رایتل و کدوم سرویساشون مناسبتره برای آنلاین زدن بازیهای PS4؟
راستیتش نمیتونم برای محل سکونتم نت غیر مخابرات بگیرم و اگه هم میشد حوصله خرابیهای احتمالیشو نداشتم باز این نتهای سیمکارت انگار مشکلاتشون خیلی کمتره کلا احساس میکنم باهاشون راحتترم، فقط بشه باهاشون آنلاین زد کافیه همچین هم دنبال بهترین کیفیت نیستم
مرسی.
بازم صبر کن تا سایر دوستان که بیشتر در جریانن راهنماییت کنم.
ولی تا مایی که من میدونم نت سیمکارت اصلا واسه گیم مناسب نیست، فک کنم نت مخابرات با اختلاف بهتر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر