همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
آقا من وفتی میخوام به لایو وصل بشم نمیشه ! اکانت PSN دارم یعنی توی سایت ساختم ! از داخل سایت راحت وارد میشه ولی با PS4 نمیشه !
تنظیمات DNS رو هم از ISP گرفتم ولی نشد که نشد
Please Wait میده و وصل نمیشه !
SHATEL 128 Dedicate هم هست یعنی سرعتش تا 10 گیگ اول به 1مگ هم میرسه !
لطفا راهنمایی بفرمایید
کنسول CUH1200 REG 2

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
دوستان مطلع، آیا میتوان با اکانت امارات که ریجن 2 هست، از استور، dlc برای بازی ریجن 2 اروپا یا انگلیس دانلود کرد ؟؟؟؟؟ لطفا جواب دهید، میخواهم کارت psn امارات بگیرم ولی بازیهام ریجن 2 اروپا هست، مشکلی پیش نمیاد ؟؟

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
دوست عزیز
فکر کنم داری بزرگترین اشتباه ممکن رو میکنی
از یه طرف باید حدود 110 تومن پول به بازی بدی
برای خرید دیتا هم باید کلی پول بدی
خب چه کاریه
براحتی میتونی با قیمت زیر 90 دسته دوم بازی رو پیدا کنی و بعدش هم میتونی با افت کمتر از ده تومن بازی رو بفروشی
یعنی با نهایت ده تومن میتونی بازی رو انجام بدی

در ضمن اینو یادت باشه بازی رو از استور بخری دیگه فروشش سخت میشه و شایدم غیر ممکن

به نظر من بیشتر دقت کن و تصمیمتو عوض کن و دسته دوم بازی رو با قیمت خیلی کمتر تهیه کن

با تشکر
سلام
مرسی ار اینکه راهنمایی میکنی
جونم برات بگه که خیلی گشتم تو شهرستانمون و حتی تهران رو پیگیر شدم
متاسفانه ریجن 1 پیدا نکردم و ریجن 2 هم قیمتش مناسب نیست ،بعدشم من دنبال ریجن 1 هستم،از طرفی اگه از استور بخرم هم ریجن 1 و هم ارزونتر در میاد.
از نظر دانلود دیتا هم مشکی ندارم.بدون اینکه ریالی خرج کنم میتونم دانلود کنم.
حالا با این توصیفات باز پیشنهادی یا راهنمایی هست ممنون میشم بگید
با تشکر

• Like
Reactions: rezagoli

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,484
نام
Nightwing
آقا دوستم با اکانت خودش رو دستگام یه دمو دانلود کرد...حالا که من لاگین میشم نمیزاره اجراش کنم...باید چیکار کنم؟

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar
سلام
مرسی ار اینکه راهنمایی میکنی
جونم برات بگه که خیلی گشتم تو شهرستانمون و حتی تهران رو پیگیر شدم
متاسفانه ریجن 1 پیدا نکردم و ریجن 2 هم قیمتش مناسب نیست ،بعدشم من دنبال ریجن 1 هستم،از طرفی اگه از استور بخرم هم ریجن 1 و هم ارزونتر در میاد.
از نظر دانلود دیتا هم مشکی ندارم.بدون اینکه ریالی خرج کنم میتونم دانلود کنم.
حالا با این توصیفات باز پیشنهادی یا راهنمایی هست ممنون میشم بگید
با تشکر
الان کد های بازی رو از باندل ها برمیدارن جدا میفروشن تو همین فروشگاه بازیسنتر داره قیمتش هم خیلی به صرفه هست

33na

کاربر سایت
Aug 25, 2012
1
سلام. دوستان من اكانت امارات دارم. يه فيفا ديلاكس اديشن دارم. كد رو نميشه زد تو اين. بايد اكانت مال امريكا باشه. كسي ميدونه چه كار بايد بكنم؟ اكانت امريكا هم ساختم اما تو اون پلاس ندارم.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بله درسته حق با شماست
حالا به نظرتون کاری از دستم بر میاد؟؟
با ساپورت سونی هم صحبت کردم قرار شد تا 24 ساعت آینده خبرشو بهم بدن که اکانتای دیگه رو دی اکتیو میکنن یا نه!

سلام
من یکی از عضای همین بازی سنتر این بلا رو سرم اورد و اکانتمو دزدید
منم به کمک دوستم به تمام ساپورتای سونی ایمل زدمو جریانو گفتم
همشون گفتن که باید زنگ بزنی و یه سری شماره میدادن که تو ایران ممکن نیست
تا اینکه ساپورت امارات جواب داد و بهم گفت که چیکار کنم و یه سری اطلاعات مثل تاریخ تولدی و سال ساخت اکانت بهش دادم و اکانتمو بهم برگردوند
شما هم به ساپورت امارات ایمیل بزن به نظرم

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام
من یکی از عضای همین بازی سنتر این بلا رو سرم اورد و اکانتمو دزدید
منم به کمک دوستم به تمام ساپورتای سونی ایمل زدمو جریانو گفتم
همشون گفتن که باید زنگ بزنی و یه سری شماره میدادن که تو ایران ممکن نیست
تا اینکه ساپورت امارات جواب داد و بهم گفت که چیکار کنم و یه سری اطلاعات مثل تاریخ تولدی و سال ساخت اکانت بهش دادم و اکانتمو بهم برگردوند
شما هم به ساپورت امارات ایمیل بزن به نظرم

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییت
ولی خداروشکر مشکلم حل شد.از طریق لایو چتی که با کارشناسای سونی داشتم مشکلمو بیان کردم و اونا یه سری اطلاعات ازم خواستن و بعد از تقریبا یک روز همه مشکلاتمو حل کردن.
منم این احتمالو میدم که یکی از اعضای همین بازی سنتر این بلارو سرم آورده!

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان عزیز اگه فروشگاهی میشناسید psn 50 دلاری رو ارزون تر از همه جا میده پ.خ کنید
البته اگه غیر قانونی نیس تو این تایپک اگه هم هس که عذر می طلبم :d

nima.scorpion

کاربر سایت
Jul 4, 2014
13
سلام به همه.من از سایت سونی اکانت psn ساختم از سایت سونی با کامپیوتر سریع وصل میشه ولی با خود کنسول رو پلیز ویت میمونه هیچ کاری نمیکنه.از نت مخابرات اینترنت ایرانسل جفتش تست کردم فرقی نکرد حتی نصفه شب که سرعت بالاست.لطفا کمک کنید کنسول بدون اکانت مثل آجر میمونه برام

_Same_Song_

کاربر سایت
Jun 28, 2010
26
نام
رضـــا
با سلام خدمت اساتید من میخوام بازی فیفا 16 رو به صورت شریکی با دوستم به صورت اینترنتی بخرم ..

قابلیت نصب خرید اکانتی بر روی چند دستگاه هست یا هر اکانت فقط برای یکی هست ؟

و این ک از کجا میتونم گیفت کارت معتبر بخرم ؟ ممنون میشم روش مطمعنی رو ارایه بدید تشکر از دوستان.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

پلاس کدوم ریجن برای ما بهتره و چرا؟
اگه سایت معتبری سراغ دارید که پلاس یکساله رو با قیمت مناسب میفروشه لطفا پخ کنید.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان سلام!

پلاس کدوم ریجن برای ما بهتره و چرا؟
اگه سایت معتبری سراغ دارید که پلاس یکساله رو با قیمت مناسب میفروشه لطفا پخ کنید.

سلام
بستگی اره اکانت اصلی تون ماله کدام کشور باشه ، بهترین گزینه US است چون اگر هم راحت گیر میاد داخل ایران هم قیمتش نسبت به سایر ریجن ها به صرفه تر هست.
من از جایی که خرید می کنم را براتون پ.خ کردم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

دوستان عزیز اگه فروشگاهی میشناسید psn 50 دلاری رو ارزون تر از همه جا میده پ.خ کنید
البته اگه غیر قانونی نیس تو این تایپک اگه هم هس که عذر می طلبم :d

چون خلاف مقررات هست اینجا اعلام کنیم ، براتون پ.خ. کردم.

- - -ویرایش - - -

سلام به همه.من از سایت سونی اکانت psn ساختم از سایت سونی با کامپیوتر سریع وصل میشه ولی با خود کنسول رو پلیز ویت میمونه هیچ کاری نمیکنه.از نت مخابرات اینترنت ایرانسل جفتش تست کردم فرقی نکرد حتی نصفه شب که سرعت بالاست.لطفا کمک کنید کنسول بدون اکانت مثل آجر میمونه برام

به نظر من شما DNS هات را تغییر بده به 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و یا چند تا DNS دیگر ، احتمالا مشکلت حل میشه.

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت اساتید من میخوام بازی فیفا 16 رو به صورت شریکی با دوستم به صورت اینترنتی بخرم ..

قابلیت نصب خرید اکانتی بر روی چند دستگاه هست یا هر اکانت فقط برای یکی هست ؟

و این ک از کجا میتونم گیفت کارت معتبر بخرم ؟ ممنون میشم روش مطمعنی رو ارایه بدید تشکر از دوستان.

دوتا از دوستان من این کار را کردن و باهم دیجیتالی بازی را تهیه کردن ، و اکانت که خریدکرده بود را روی اون یکی دستگاه primary کردن و هر دوتا بازی را دانلود کردن و بدون مشکل دارند استفاده می کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر