همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
سلام
برای بازی آنلاین با ps4 باید پول پرداخت کرد؟ اگه اینطوره لطفا راهنمایی کلی در حد درک آماتور بهم بدید. ممنون
برای آنلاین ps plus نیاز هست که باید بری خرید کنی
ولی میتونی اکانت ژاپنی بسازی ۱۴ روز رایگان دریافت کنی و باهاش تمامی اکانت ها استفاده کنی و دوباره هم میتونی همین کار کنی تا نامحدود میشه
فقط بگم الان psn برای

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
برای آنلاین ps plus نیاز هست که باید بری خرید کنی
ولی میتونی اکانت ژاپنی بسازی ۱۴ روز رایگان دریافت کنی و باهاش تمامی اکانت ها استفاده کنی و دوباره هم میتونی همین کار کنی تا نامحدود میشه
فقط بگم الان psn برای

داداش اطلاعات به روز بده دست ملت
راه اكانت ژاپن رو بستن

دوست عزيز براي پلاس گرفتن يه راه اسون هست كه خرج داره يا ميري كارت هاي پلاس رو مي خري و كد اش رو وارد اكانت و استور مي كني بعد به همون اندازه پلاس ميشي يا ميري دلار يا پوند ( بسته به ريجن اكانت ات ) ميخري بعد هر مقداري كه خواستي ( بين 1 و 3 و 12 ماه ) اكانت رو پلاس مي كني
اين كارت هارو بگرد از يه جايي بخر هستن افرادي كه مي فروشن هم اين جا هم PT فقط حواست باشه هم به قيمت هم به اين كه كلاه سرت نذارن يعني فردي كه ميخري ازش مطمئن باشه

راه سخت اش هم برو داخل تاپيك پلاس مجاني كه توي بخش PS4 هست چند صفحه اخر رو بخون

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
داداش اطلاعات به روز بده دست ملت
راه اكانت ژاپن رو بستن

دوست عزيز براي پلاس گرفتن يه راه اسون هست كه خرج داره يا ميري كارت هاي پلاس رو مي خري و كد اش رو وارد اكانت و استور مي كني بعد به همون اندازه پلاس ميشي يا ميري دلار يا پوند ( بسته به ريجن اكانت ات ) ميخري بعد هر مقداري كه خواستي ( بين 1 و 3 و 12 ماه ) اكانت رو پلاس مي كني
اين كارت هارو بگرد از يه جايي بخر هستن افرادي كه مي فروشن هم اين جا هم PT فقط حواست باشه هم به قيمت هم به اين كه كلاه سرت نذارن يعني فردي كه ميخري ازش مطمئن باشه

راه سخت اش هم برو داخل تاپيك پلاس مجاني كه توي بخش PS4 هست چند صفحه اخر رو بخون

راهش تا دو هفته پیش باز بود الان هم چون ساخت اکانت مشکل داره ربطی به ژاپن نداره, بخاطر همین خبری ازش ندارم که این همه برداشته شده باشه چون ۳ سال هست که این بازه , یه راه دیگه هم هست که با هر اکانتی ۲ روز رایگان میده , که هر دو روز یه اکانت میسازی

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
راهش تا دو هفته پیش باز بود الان هم چون ساخت اکانت مشکل داره ربطی به ژاپن نداره, بخاطر همین خبری ازش ندارم که این همه برداشته شده باشه چون ۳ سال هست که این بازه , یه راه دیگه هم هست که با هر اکانتی ۲ روز رایگان میده , که هر دو روز یه اکانت میسازی

توي همون تاپيك پلاس رايگان كه بريد بچه ها چندين روزه دارن در موردش مي گن
ژاپن هم مي گه اگر 14 روزه رو مي خوايد اول بايد يه مقداري پلاس بخريد ! به هر حال راه ژاپن هم بسته شده و فقط اون دور روزه رو مي شه گرفت

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
توي همون تاپيك پلاس رايگان كه بريد بچه ها چندين روزه دارن در موردش مي گن
ژاپن هم مي گه اگر 14 روزه رو مي خوايد اول بايد يه مقداري پلاس بخريد ! به هر حال راه ژاپن هم بسته شده و فقط اون دور روزه رو مي شه گرفت

نمیدونستم ایرانی ها جدیدا ژاپنی هم بلد کردن که این حرف رو میزنند یعنی اینها چطور ژاپنی فهمیدن که گفته یه مقدار پلاس باید گرفت

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نمیدونستم ایرانی ها جدیدا ژاپنی هم بلد کردن که این حرف رو میزنند یعنی اینها چطور ژاپنی فهمیدن که گفته یه مقدار پلاس باید گرفت

شما راحت باش
توي بازي رايانه و يه يوزر قبلي با همين شكل و شمايل اسم هم بود همين مدلي كامنت ميذاشت و رفتار مي كرد

نكته اول ! من هم ژاپني بلد نيستم اما اگر كمي با كروم كار كرده باشيد ميدونيد چقدر در ترجمه زبان ها به صورت سريع عاليه ! من خودم هم خيلي از گزينه هارو با استفاده از ساخت اكانت و گرفتن پلاس ژاپن از PC ياد گرفتم

نكته دوم حتي اگر موردي هم كه من گفتم اشتباه باشه ، اين غير قابل انكاره كه ژاپن هم ديگه قابل دسترسي نيست ! شما برو يه سر فقط به همون تاپيك پلاس بزن مي فهمي

آخرین ویرایش:

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
دوستان من نميتونم كنترل دوم رو به پي اس وصل كنم
ميرم تو بلوتوث دوايسيز رو كنترل دوم، اونجا ميگه press any bottun on controller رو دسته هرچي دكمه ميزنم هيچي نميشه، با سيم هم وصله به دستگاه، ممكنه دسته مشكل داشته داشته باشه؟
اينم بگم وقتي دكمه پي اس رو كنترل جديد رو ميزنم و وصل ميشه هيچي مشكلي نيس ولي بازم نميتونم به كنترل اول وصلش كنم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

JKer

کاربر سایت
Dec 14, 2013
33
دوستان من نميتونم كنترل دوم رو به پي اس وصل كنم
ميرم تو بلوتوث دوايسيز رو كنترل دوم، اونجا ميگه press any bottun on controller رو دسته هرچي دكمه ميزنم هيچي نميشه، با سيم هم وصله به دستگاه، ممكنه دسته مشكل داشته داشته باشه؟
اينم بگم وقتي دكمه پي اس رو كنترل جديد رو ميزنم و وصل ميشه هيچي مشكلي نيس ولي بازم نميتونم به كنترل اول وصلش كنم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

یه اکانت دیگه بساز بعد دوباره امتحان کن درست میشه
(برای هر دسته جدیدی که می گیری باید یه اکانت جدید هم بسازي)

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
این مشکل please wait دیگه راه حلی کسی نداره امتحان کنیم ؟ بتل لاگ که یکی گفت چجوریه قضیش چیکار باید کرد؟
اپدیت کی میاد؟

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
شما راحت باش
توي بازي رايانه و يه يوزر قبلي با همين شكل و شمايل اسم هم بود همين مدلي كامنت ميذاشت و رفتار مي كرد

نكته اول ! من هم ژاپني بلد نيستم اما اگر كمي با كروم كار كرده باشيد ميدونيد چقدر در ترجمه زبان ها به صورت سريع عاليه ! من خودم هم خيلي از گزينه هارو با استفاده از ساخت اكانت و گرفتن پلاس ژاپن از PC ياد گرفتم

نكته دوم حتي اگر موردي هم كه من گفتم اشتباه باشه ، اين غير قابل انكاره كه ژاپن هم ديگه قابل دسترسي نيست ! شما برو يه سر فقط به همون تاپيك پلاس بزن مي فهمي

من توی عمرم بازی رایانه نبودم , پلاس رو باید با خودت ps4 گرفت نه با PC توی PS4 هم همش با ژاپن هست ,سونی دیونه نیست که هر کی اکانت با Pc میسازه بیاد ۱۴ روز بهش بده ,

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
سلام
دوستان برای اتصال به استور جدیدا یک ارور دریافت میکنم با این مشخصه CE-33984-7

تو سایتای مختلف هم در موردش راهکار دادن مثل اینکه manual ip رو انتخاب کنیم اما متاسفانه هر عددی رو وارد میکنیم مشکل داره.با مودم هم تست کردم همینطوری بود الان با اینترنت رایتل هم انجام دادم باز همین ارور رو داد و درست نشد.
لطفا اگر از دوستان کسی میدونه چطور این مشکل رو میشه برطرف کرد راهنمایی کنه.

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
تا همین 3 ساعت پیش به سرورای psn وصل بودم ولی الان اصلا هرکاری میکنم وصل نمیشه.اینترنتم وصله ولی تو psn تا میره رو تست کانکشن ارور میده چیکار باید کرد مشکلش چیه؟

- - -ویرایش - - -

سلام تا همین 3 ساعت پیش به سرورای psn وصل بودم ولی الان اصلا هرکاری میکنم وصل نمیشه.اینترنتم وصله ولی تو psn تا میره رو تست کانکشن ارور میده چیکار باید کرد مشکلش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر