همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا من اطلاع نداشتم از این که اکانت‌ها هم ریجن‌بندی دارن! من اکانت US ساختم ولی بازیام Region 2 هستن٬‌ اگه بخوام DLC دانلود کنم باید چیکار کنم؟!‌ برم بازی ریجن ۱ بگیرم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از psn دوتا بازی دانلود کردم ، planetside2 و blacklight:retibution حالا هردوتاشون رو هم نمیشه آفلاین نمیشه بازی کرد ؟؟؟
هردویه این بازیا انلاین هستن فقط
قبل از دانلود میتونی توضیحاتشون رو بخونی یا تو نت هم سرچ کنی

سلام دوستان
من 3 روزه کنسول رو گرفتم
جایی هست آموزش 0-100 باشه واسه اکانت ساختن و وصل شدن به psn ??
مثلا یکی به من گفن بخوای اکانت psn بگیری باید ای دی آمریکا بسازی :| منم نمیدئنم چی به چیه راهنمایی کنید لطفا
سلام عزیز
سختیه خاصی نداره. ساخت اکانت بسیار ساده هست. فقط سوالها رو جواب میدی. تاریخ تولدت رو یادداشت کن یه جایی. ادرس هم که از google map میتونی راحت سرچ کنی .
بایدی وجود نداره. اون قضیه برای ریجن هست که مثلا US بزنی میشه Region 1 .

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من بعد 2 ماه روشن کردم دستگام الان ساین این نمیشه به PSN اررور میده .

قبل از این مشکل نداشت فایروال مدم هم خاموشه ؟

ارور : CE-33992-6

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان و اساتید عزیز
روی آیپدم دلار دارم میخواستم ببینم آیا میشه از طریق پول توی آیتونز گیفت کارت psn بخرم برای پلاس ؟؟!

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
آقا من اطلاع نداشتم از این که اکانت‌ها هم ریجن‌بندی دارن! من اکانت US ساختم ولی بازیام Region 2 هستن٬‌ اگه بخوام DLC دانلود کنم باید چیکار کنم؟!‌ برم بازی ریجن ۱ بگیرم؟
ریجن دی ال سی باید با بازی یکی باشه . اگه میخوای برا بازی ریجن 2 دی ال سی بگیری یا کد داری باید تو اکانت ریجن 2 اقدام کنی .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ریجن دی ال سی باید با بازی یکی باشه . اگه میخوای برا بازی ریجن 2 دی ال سی بگیری یا کد داری باید تو اکانت ریجن 2 اقدام کنی .

خب الان حکایت سیوها و اینام چی می‌شه توی ریجن ۲ـم؟‌ یه بازی مثه ویچر که ۱۰۰ ساعت وقت می‌زاری خیلی زور داره این حرکت.:D

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
خب الان حکایت سیوها و اینام چی می‌شه توی ریجن ۲ـم؟‌ یه بازی مثه ویچر که ۱۰۰ ساعت وقت می‌زاری خیلی زور داره این حرکت.:D

منظورت از سیو چیه ؟ منظورت همین قابلیت پلاس هست که سیو هاتو اپلود میکنه ؟
منظورتو کامل نفهمیدم ببین من یه اکانت بریتانیا دارم که اصلیمه ، تمام تروفی های بازیهام ( نزدیک 60 تا بازی ) رو این اکانته . ولی بازیهام ریجن متفاوت دارن ، در اصل سه تا یوزر دارم رو دستگاه یکی بریتانیا یکی امریکا یکی هم هونگ کونگ بزای ریجن 3 ، بتل فیلد 3 م ریجن 3 بود و تو بازارسنتر کد پریمیمشو خریدم تو اکانت هونگ کونگ زدم دانلود شد ، دی ال سی ها رو که دانلود کردم راحت تو اکانت اصلیم که بریتانیا بود آنلاین میزدم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
منظورت از سیو چیه ؟ منظورت همین قابلیت پلاس هست که سیو هاتو اپلود میکنه ؟
منظورتو کامل نفهمیدم ببین من یه اکانت بریتانیا دارم که اصلیمه ، تمام تروفی های بازیهام ( نزدیک 60 تا بازی ) رو این اکانته . ولی بازیهام ریجن متفاوت دارن ، در اصل سه تا یوزر دارم رو دستگاه یکی بریتانیا یکی امریکا یکی هم هونگ کونگ بزای ریجن 3 ، بتل فیلد 3 م ریجن 3 بود و تو بازارسنتر کد پریمیمشو خریدم تو اکانت هونگ کونگ زدم دانلود شد ، دی ال سی ها رو که دانلود کردم راحت تو اکانت اصلیم که بریتانیا بود آنلاین میزدم .

منظورم این بود که اگه ریجن بازی رو عوض کنم احتمالاْ‌ سیوهامو نمی‌خونه اگه پروفایل جدید هم باز کنم خب با کدوم سیوا برم سراغ DLC؟:D
یعنی می‌شه توی یه اکانت دیگه یه محتوایی رو خرید و توی یه اکانت دیگه استفاده کرد؟!‌

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
منظورم این بود که اگه ریجن بازی رو عوض کنم احتمالاْ‌ سیوهامو نمی‌خونه اگه پروفایل جدید هم باز کنم خب با کدوم سیوا برم سراغ DLC؟:D
یعنی می‌شه توی یه اکانت دیگه یه محتوایی رو خرید و توی یه اکانت دیگه استفاده کرد؟!‌

1- اره ریجن بازی با ریجن سیو هایت یکی باشه
2- اره میشه ، تو PS3 فت و فراوون کردم این کارو تو PS4 فقط باید تو تنظیمات Activate as primary رو بزنی و خلاص :D

mahdi131

کاربر سایت
Mar 29, 2015
18
سلام دوستان ببخشید من یه سوال داشتم نمیدونم کجا بپرسمش گفتم اینجا مطرحش کنم من میخوام یه تم بخرم بعد چطوری میتونم این تم رو تویه همه اکانتام استفاده کنم؟امکانش هست اصلا؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اقااااا
تو رو خدا جواب بدین میخوام برم psn sign up وقتی میزنم رو ساخت جدید رو please wait میمونه همونجور تا ابد .. نت هم کاملا اوکیه با لن وصله.. تست کانکشن هم اوکیه
ج بدین خواهشا راهکار چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر