همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان من اطلاعات چندانی در مورد PSN ندارم میخواستم بدونم که بازی به صورت انلاین با PSN فری هست یا مثل لایو باید شارژ خرید ؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام
دوستان من اطلاعات چندانی در مورد PSN ندارم میخواستم بدونم که بازی به صورت انلاین با PSN فری هست یا مثل لایو باید شارژ خرید ؟

باید برای اکانت ـتون اشتراک پلاس بخرید. مثل اشتراک گلد XBL هست.

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
برای دانلود دمو بازی. حتما بایدplus داشته باشی؟
دمو ها کدوم قسمتن؟پیداشون نمیکنم

برای دانلود دمو نیاز ب پلاس نیست.ولی ی کم بگردی پیدا میکنی دقت کن ی جا دارع ک مخصوص دمو هاست.اگه پیدا نکردی اسم بازیتو بگو لینکشو برات اینجا بزارم با pc دانلود کنی

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا با یک مگابایت کسی بازی میکنه ؟
من وضعیت خطم خوب نبیست دارم سعی میکنم با پایین آوردن سرعت سیگنال ذو قویتر کنم حداقل و بعد سیستم گیم شاتل بزارم

الان یک مگابایت جواب مبده رو ps4 ?

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
سلام.من الان دارم از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده میکنم طرح 512 kb پینگ با لندن 220 و اصلا از انلاینم راضی نیستم
بنظرتون چ سرویسی بگیرم ک واسه انلاین خوب باشه.واقعا دارم می میرم واسه ی انلاین زدن:(
بنظرتون شاتل سرویس گیمینگش خوبه؟؟؟؟؟قیمتش چجوریه؟بخوام شاتل بگیرم چیکار کنم؟دیگه چ چیزیو پیشنهاد میکنید من بیشتر فیفا و gta v انلاین میزنم

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
آقا با یک مگابایت کسی بازی میکنه ؟
من وضعیت خطم خوب نبیست دارم سعی میکنم با پایین آوردن سرعت سیگنال ذو قویتر کنم حداقل و بعد سیستم گیم شاتل بزارم

الان یک مگابایت جواب مبده رو ps4 ?
اره داداش. 100% راحت میتونی بازی کنی ^^ در ضمن پینگ مهمه ... بازی فوقش حدود 20-30 کیلو بایت برا دانلود و 10-15 برای اپلود نیاز داره ... چیزه خاصی نیست

- - -ویرایش - - -

سلام.من الان دارم از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده میکنم طرح 512 kb پینگ با لندن 220 و اصلا از انلاینم راضی نیستم
بنظرتون چ سرویسی بگیرم ک واسه انلاین خوب باشه.واقعا دارم می میرم واسه ی انلاین زدن:(
بنظرتون شاتل سرویس گیمینگش خوبه؟؟؟؟؟قیمتش چجوریه؟بخوام شاتل بگیرم چیکار کنم؟دیگه چ چیزیو پیشنهاد میکنید من بیشتر فیفا و gta v انلاین میزنم
الان که یه سری مشکلات هست امیدواریم سریع تر فیکس شه و پورت هایی که احتمالا بسته شدن باز شن ولی از نظر من مخابرات و پارس انلاین خوبن. ولی خب به نظرم فعلا نگیر تا مشکلاتشون رفع شه

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
یه سرویس بگیر که سرعت خوب داشته باشه و تایم اوت هم نداشته باشه .باز پینگ رو میشه یه کاری کرد با سرویس کاهش پینگ ولی سرعت و تایم اوت رو فک نکنم به اون صورت بشه کاری کرد.
من خودم سرعت روزانه 400 هس و تایم اوت هم ندارم ولی پینگم بالاست (300-400) و با سرویس کاهش پینگ بازی میکنم

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
میخواستم بدونم تاحالا کنسوله کسی بن شده؟ دیگه با هیچ اکانتی وارد نشه
میخوام ازین اکانتای هکی بگیرم ، میخواستم بدونم ریسکش چقدره؟

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
سلام
میخواستم بدونم تاحالا کنسوله کسی بن شده؟ دیگه با هیچ اکانتی وارد نشه
میخوام ازین اکانتای هکی بگیرم ، میخواستم بدونم ریسکش چقدره؟

من ک خودم تا حالا ندیدم سونی کنسولو رو بن کنه ولی میگن اگه خیلی از این اکانتا استفاده کنی و بن بشه ممکنه ک سونی کنسولتو بن کنه/احتمالش خیلی خیلی پایینه

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
چند روزه مشکل please wait دارم چیکار کنم ؟؟

Sent from my D6603 using Tapatalk

اتفاقا من همین مشکل سر ساخت اکانت دارم , هر کاری میکنم رد میشه ختی ۱۲ ساعت نگه داشتم یا ف ی ل تر شکن شر کردم و همینطور با یه نت دیگه تست کردم ولی رد بشو نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر