همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
الان فروشگاه های اینترنتی بازی هارو به صورت دیجیتال میفروشن ، همین بازی سنتر خودمون Last of us رو داره میفروشه، خُ؟ من اکانت UK دارم ، میخواستم ببینم میتونم اینو با اکانت UK ام بازی کنم؟ تروفی هام و رُفقام با اون اکانت UK هست. ولی این بازی که میفروشن US است (کُدش مال آمریکاس)
شما یه اکانت us بساز کد و توش بزن و دان کن بعد بازیو روی uk بازی کن و تروفی هاشو میتونی توش ثبت کنی.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
شما یه اکانت us بساز کد و توش بزن و دان کن بعد بازیو روی uk بازی کن و تروفی هاشو میتونی توش ثبت کنی.
خودمم به همین نتیجه رسیدم، مرسی بابت پاسخگویی.

Mr.Oceanic 6

کاربر سایت
Nov 4, 2012
17
نام
علیرضا
تازه دستگاه رو گرفتم و برای اولین بار میخوام PSN لاگین کنم اما نمیشه. روی لطفاً منتظر بمانید همینطوری میمونه. مشکل چیه؟

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
تازه دستگاه رو گرفتم و برای اولین بار میخوام PSN لاگین کنم اما نمیشه. روی لطفاً منتظر بمانید همینطوری میمونه. مشکل چیه؟

مودم رو ریست کن دستگاهم ریست کن بعد برو ستاپ کانکشن کاستوم بزن همه رو گزینه اولی ( همون دیفالتشون ) فقط دی ان اس رو Manual بزن 8888 , 8844 ( این دو DNS واسه من خیلی عالیه شاید واسه شما هم اوکی باشه ) بعدم برو تا آخر و تست بگیر.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان من یه سوال داشتم .
اکانت من suspend شده . دلیلشو نمی دونم . ولی فکر می کنم که بعد از یه مدت دوباره درست بشه . کسی می دونه چه مدت طول میکشه که این اکانت از حالت suspend در بیاد . و اینکه دلیلش چیه که این اتفاق میفته .
با تشکر

M

!_Meshki_!

دوستان من یه سوال داشتم .
اکانت من suspend شده . دلیلشو نمی دونم . ولی فکر می کنم که بعد از یه مدت دوباره درست بشه . کسی می دونه چه مدت طول میکشه که این اکانت از حالت suspend در بیاد . و اینکه دلیلش چیه که این اتفاق میفته .
با تشکر
باید یه ایمیل از سونی دریافت کرده باشی که علت و زمانشو برات مشخص کرده ، اگه ایمیل رو نگرفتی از لینک پایین برو باساپورت سونی چت کن مشکلتو بشون بگو .
https://support.us.playstation.com/app/contact_options

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها یه سوال ، این بازی های مجانی پلاس که ماهیانس ، تو این یه ماه مجانیه یا در کل مدت پلاس بودن اکانت؟
وقتی ادش کنی تو Lib تا زمانی که پلاس داری میتونی بازیش کنی . زمانی که پلاست تموم بشه قفل میشن تا تمدید کنن . ولی اگر به هر دلیل پلاس نداشتی یا یادت رفت اون ماه بازیه پلاس رو بگیری دیگه رفته !
تا زمانی که add اش کنی تو library ایت دیگه برای همیشه میمونه.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام دوستان
اغا الان قیمت بازی resident evil HD تو استور چند دلاره، ایا ارزش خریدن داره، بد جووری رو مخم رفته که بخرمش
الان اگه بخرم دیگه تا ابد میتونم بازیش کنم دیگه، ربطی به پلاس بودن یا نبودن که نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
اغا الان قیمت بازی resident evil HD تو استور چند دلاره، ایا ارزش خریدن داره، بد جووری رو مخم رفته که بخرمش
الان اگه بخرم دیگه تا ابد میتونم بازیش کنم دیگه، ربطی به پلاس بودن یا نبودن که نداره
سلام
قیمتش رو یادم نیست. تو استوره خودت سریع میتونی با یه Search پیدا کنی !
بازی رو که میخری دیگه برایه اکانتت هست برایه همیشه. ربطی به پلاس نداره اصلا این قضیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر