همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بستگی داره . اگه میخواین اکانتتون ریجن ۱ باشه باید ادرس US بدید.
. اگر هم ریجن ۲ میخواید ادرس UK رو بدید .
برای پیدا کردن ادرس هم توی گوگل سرچ کنید ادرس فیک .راحت هم کد پستی پیدا میشه هم شهر .

کلا ریجن ۱ پلاس و گیفت کارت ارزون تر در میاد اما بازی های ریجن ۱ سخت تر پیدا میشن . در کل سلیقه ای هست .

من خودمم سرچ کردم دیدم بازی رجین یک حیلی کمه . پس اکانت رو رجین دو میسازم . اونوقت برای آنلاین بازی کردن حتما بازیم باید رجین 2 باشه ؟
فرقی نداره الان کنسول رجین 3 هست ؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من خودمم سرچندار دیدم بازی رجین یک حیلی کمه . پس اکانت رو رجین دو میسازم . اونوقت برای آنلاین بازی کردن حتما بازیم باید رجین 2 باشه ؟
فرقی نداره الان کنسول رجین 3 هست ؟
برای انلاین و اپدیت بازی هیچ فرقی نمیکنه که ریجن بازی و اکانت چی باشه .اما برای خرید dlc حتما باید ریجن اکانت با بازی یکی باشه.

در مورد ریجن کنسول هم بگم هیچ تاثیری نداره و کلا ربطی به بازی و اکانت نداره و فقط برای فیلم بلوری باید ریجن دستگاهت با فیلم یکی باشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من دیروز که اولین بار PS4 ام رو راه انداختم رفتم تو نت که تو PSN ثبت نام کنم ولی دیدم شهر و کشور و کد پستی و ... میخاد دیگه ثبت نام نکردم .
میشه یه راهنمایی بفرمایید برای کشور و شهر و ... باید چی نوشت .؟
کلا اگه راهنمایی دیگه ایی هم نیازه ممنون میشم بگید .
ریجن 1 بسازی مقرون به صرفه تره میتونی بازی ریجن 2 رو توی اکانت ریجن 1 بازی کنی واسه دی ال سیها هم یه اکانت ریجن 2 بساز پرایماری کن توی همین ریجن 1 بازی کن
پلاس ریجن 1 ارزونتره اینو هم مد نظر داشته باش

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
درست نکنن خودمون درست میکنیم :| مگه الکیه؟
اینترنت من پورتاش مسدود نشده بود فقط بخاطر ترافیک زیاد بود! مواقع شلوغ خیلی اذیت میکنه ولی صبحا و عصرا درسته درسته

شما از کدوم isp اینترنت دارید؟ من parsonline هستم و الان عملا هیچ کاری نمی تونم بکنم!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اطلاع رسانی

سونی باز Flash Sale گذاشته دوستانی که علاقه مند هستن یه سری بزنن شاید چیزی بدردشون خورد (البته چیز درست و حسابی برای 4 نذاشته ولی بره 3 ترکونده)
لینک

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سونی باز Flash Sale گذاشته دوستانی که علاقه مند هستن یه سری بزنن شاید چیزی بدردشون خورد (البته چیز درست و حسابی برای 4 نذاشته ولی بره 3 ترکونده)
لینک
کاش PS3 داشتم :((
همه نسخه های POP مفت گذاشته
سونی آتیش زده به مالش البته فقط تو PS3

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بچه ها یه سوال داشتم!؟ من این بازی های دیجیتالی PSN رو میتونم با PC دانلود کنم و بعدش بریزم توی PS4؟ اگه آموزشی و چیزی هست، ممنون میشم یه لینک بدید...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر