همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان سلام کمک کنید خواهشا دارم کلافه میشم.
کنسولو با لن وصل میکنم سرعت میاد پایین تر نمیدونم چرا.عیب از کنسول نیست با pc هم چک کردم باز با کابل لن سرعت میاد پایین تر البته خیلی کم.
راه حلی برای بهتر وصل شدن ps4 به مودم نیست؟
من مودمم zoltrix هست.مودم خوببیه به نظر شما؟اصلا نوع مودم در سرعت نقش داره یا نه ؟
مرسی اگه کمک کنید
سلام آقا رضا نت من هم همینجوریه توی wifi بهتر عمل میکنه تا لن البته مال من Dlink هستش

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بچه ها توی پلاس ک میری ی قسمت زده فری تریال اگه فریه چرا کردیت کارت میخواد؟

Free Trial یعنی یه مدت زمان محدود که آخرش اکسپایر می‌شه.

- - -ویرایش - - -

یک مشکل جدید دریافت شد امروز ! :| ساعت اطراف 2 ( ظهر ) اینا بود که رفتم پای کنسول به 8 ثانیه نکشید کانکت شد ! هر چی پی ام و دوستمم بود سریع اومد... رفتیم یخورده Tlou بازی کنیم انگار همه اون کانکت شدن به پی اس ان بی خود بوده :| 550 بار تو Downloading Config File ارور داد وقتیم میرفت سریع یه سینک ارور می داد :| شاید شما بدونید مشکل از چیست! :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
درود.بنده حقیر یه مشکلی دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید.موضوع اینه با PS4 میرم تو Store و میخوام دموی PES15 رو دانلود کنم.اما وجود خارجی نداره و فقط خود بازی هست:dاما وقتی با PC میرم تو Store دمو هست.سوال اولم اینه که چرا اینجوریه؟؟؟:|و سوال دومم اینه که(نخندین بهم دیگه،آماتورم:d) وقتی با PC دمو رو میزنم دانلود بشه،مینویسه رفت تو دانلود لیست.حالا این دانلود لیست یعنی کجاست اصن؟یعنی تو خود PC دانلود میشه؟یکم زیاد هنگ کردم:|ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
درود.بنده حقیر یه مشکلی دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید.موضوع اینه با PS4 میرم تو Store و میخوام دموی PES15 رو دانلود کنم.اما وجود خارجی نداره و فقط خود بازی هست:dاما وقتی با PC میرم تو Store دمو هست.سوال اولم اینه که چرا اینجوریه؟؟؟:|و سوال دومم اینه که(نخندین بهم دیگه،آماتورم:d) وقتی با PC دمو رو میزنم دانلود بشه،مینویسه رفت تو دانلود لیست.حالا این دانلود لیست یعنی کجاست اصن؟یعنی تو خود PC دانلود میشه؟یکم زیاد هنگ کردم:|ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

Library توی کنسول

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,323
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز
کنسول من یه مدتی واسه امتحانی که داشتم تعطیل کرده بودم الان بعد 3 هفته اومد هر کاری میکنم ساین نمیشه
آپدیت هم میخاد و هنوز آپدیت 2.51رو انجام ندادم ولی فکر نکنم به اون ربطی داشته باشه اقلا باید تو تست کانکشن رد کنه همه قسمت هارو ولی ارور میده که شما ساین نیستید و...

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
خب یه یوزر جدید بساز رو اون فعال کن بعد active as your primary کن
آخه الان یه اکانت دیگه آمریکا دارم که روی این پرایمری کردم ، من همیشه با کردیت کارتم تمدید میکردم ، این سری پول توو حسابم نبود مجبور شدم اینکارو کنم
چه دنگ و فنگی داره این سونی ! /:)
مشکلی نداره. اکانت uk رو پرایمری کنید خب. 16 تا اکانت می تونید داشته باشید رو کنسول.

حالا یکی دو روزی صیر میکنم ، اگه فروش نرفت همین کارو میکنم

Last edited by a moderator:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
آخه الان یه اکانت دیگه آمریکا دارم که روی این پرایمری کردم ، من همیشه با کردیت کارتم تمدید میکردم ، این سری پول توو حسابم نبود مجبور شدم اینکارو کنم
چه دنگ و فنگی داره این سونی ! /:)

مشکلی نداره. اکانت uk رو پرایمری کنید خب. 16 تا اکانت می تونید داشته باشید رو کنسول.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,554
الان چند وقتی هست که وقتی تست اینترنت کانکشن میزنم، در بخش وصل شدن به PSN با این ارور مواجه میشم:
Cannot connet to psn within the time limit
psn might be temoirarily busy. check its status at plastation.com, or plaese try again later.
(CE-33987-0)
مشکل از چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر