همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

payam1313

کاربر سایت
Jul 5, 2013
5
نام
پیام
سلام به دوستان
من يك اكانت ١٠ دلاري خريدم حالا هرچي ميخوام برم بازي رو بخرم اجازه نميده
ميگه اكانت با كريدت كارت يكي نيست
دستگاه من ريجن يك امريكا هست و اكانت هم ماله امريكا هست چكار كنم

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
من از دیشب میخوام اکانت بسازم موقعی که روی لینک اکتیو کردن ایمیلی که سونی میفرسته کلیک میکنم باز نمیشه. هیچکی این مشکلو داره, نمیدونم مربوط به این بازسازی که تو خبر دیروز گفته میشه یا نه?

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام
من از دیشب میخوام اکانت بسازم موقعی که روی لینک اکتیو کردن ایمیلی که سونی میفرسته کلیک میکنم باز نمیشه. هیچکی این مشکلو داره, نمیدونم مربوط به این بازسازی که تو خبر دیروز گفته میشه یا نه?
منم دقیقا همین مشکلو دارم هر سری رو اندروید چک میکنم نمیاد هیتلر بزن رو باز میکنم درست میشه!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان
من يك اكانت ١٠ دلاري خريدم حالا هرچي ميخوام برم بازي رو بخرم اجازه نميده
ميگه اكانت با كريدت كارت يكي نيست
دستگاه من ريجن يك امريكا هست و اكانت هم ماله امريكا هست چكار كنم
ارور یا هر چیزی که مینویسه رو به english بنویس ببینم قضیه چیه D:

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
دوستان یه سوال...
امروز PSN منو 2-3 بار انداخته بیرون! میگه که با یه دستگاهه دیگم تو کانکت شدی در حالی با هیچ دستگاهی کانکت نشدم و مشخصاتمم هیچ کس نداره!! کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان سونی باز یه کد تخفیف 10٪ گذاشته تو PSN تا 30 مارس هم وقت دارید ازش استفاده کنید گفتم اطلاع رسانی کنم شاید بعضی ها ندیده باشن
کد تخفیف 10٪ برای اکانت های آمریکا
LQ8ERDQH3A

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان من تازه ps4 خريدم،اكانتمو از سايت سوني كامل ساختم ولي توي ps4 كه ميخوام ساين اين شم ايميلو پسوردو وارد ميكنم ١ ساعت please wait ميزنه درحالي كه نتمم وصله و سرعتشم ١مگ هست...چون با اي پي ايرانه وصل نميشه؟ يا مشكل چيز ديگس؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من تازه ps4 خريدم،اكانتمو از سايت سوني كامل ساختم ولي توي ps4 كه ميخوام ساين اين شم ايميلو پسوردو وارد ميكنم ١ ساعت please wait ميزنه درحالي كه نتمم وصله و سرعتشم ١مگ هست...چون با اي پي ايرانه وصل نميشه؟ يا مشكل چيز ديگس؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

یک ساعته دیگه امتحان کن ، بعضی موقع ها PSN وصل نمیشه!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان من اکانتم رو با گیفت کارت شارژ کردم و توسط PSN چنتا بازی دیجیتالی خریدم و نصب کردم ولی مشکل اینجاست که همش کنارش یه قفل هستش و تا به نت وصل نشم نمیذاره برم تو بازیها آیا راهی یا تنظیمی وجود داره که بشه آفلاین بازیشون کرد؟مثلا با اکانتم سینک بکنمش بازی رو تا دیگه آنلاین نخواهد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من اکانتم رو با گیفت کارت شارژ کردم و توسط PSN چنتا بازی دیجیتالی خریدم و نصب کردم ولی مشکل اینجاست که همش کنارش یه قفل هستش و تا به نت وصل نشم نمیذاره برم تو بازیها آیا راهی یا تنظیمی وجود داره که بشه آفلاین بازیشون کرد؟مثلا با اکانتم سینک بکنمش بازی رو تا دیگه آنلاین نخواهد؟
setting > PSN > Activate as primary > Activate

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان بخش games تو استور واسه من کلا از دسترس خارج شده. ارور cannot select content at this time رو میده. از pc هم که وصل میشم خیلی از بازیها رو نمیتونم بگیرم. مشکل چیه؟
fcmstnjd0brfaaj7ffuh.png

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بخش games تو استور واسه من کلا از دسترس خارج شده. ارور cannot select content at this time رو میده. از pc هم که وصل میشم خیلی از بازیها رو نمیتونم بگیرم. مشکل چیه؟
fcmstnjd0brfaaj7ffuh.png
لینکه این ایتم رو توی استور بده یک تستی کنم ببینم مشکل چی هست
میتونه از طرفه خودشونم هم باشه.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر