همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

salarjoker

کاربر سایت
Feb 13, 2011
41
نام
salar
دوستان من بعد از وصل شدن به اکانت psnم لیست تروفی هام قابله نمایش نیست.پیغام میده باید دوباره به psn وصل بشی. چون من همیشه دسترسی به اینترنت ندارم خواستم بدونم کسی میتونه کمک بکنه که به صورت آفلاین لیست تروفی هامو ببینم؟ممنون میشم راهنمایی کنید!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من بعد از وصل شدن به اکانت psnم لیست تروفی هام قابله نمایش نیست.پیغام میده باید دوباره به psn وصل بشی. چون من همیشه دسترسی به اینترنت ندارم خواستم بدونم کسی میتونه کمک بکنه که به صورت آفلاین لیست تروفی هامو ببینم؟ممنون میشم راهنمایی کنید!

راهی نداره متاسفانه عزیز
فقط به صورت online در Ps4 دسترسی به trophy ها امکان پذیز هست !

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
واسه منم دوباره قاط زده . با همون mtu وصل میشدم که الان خواستم فیفا بزنم دیدم وصل نمیشه به PSN

گندش درومد دیگه

الان چک کردم همه کاربرا همین مشکلو دارن , تو تمام سایتا خارجی هم صدا ملت درومده . همشون هم تغییر mtu رو تست کردن ولی الان دوباره خراب شده
تو سایت خوندم که این مشکل واسه بعضی از کاربرا اتفاق افتاده!!و این که مال اکثر کاربرا رو درست کردن و الان مشکلی ندارن
مال من الان چند روزه مشکل نداشته اصلانم mtu تغییر ندادم
بزودی درست میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من روی یکی از اکانت های PS4 , پرمیوم Battlefield 4 رو دارم (اکانت اصلیم نیست)
میخوام پرمیوم رو با دوستم به اشتراک بزارم
لطفا راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان تا چند اکانت رو میشه رو ps4 پرایمری کرد و یکم توضیح بدید.:d
16 اکانت روی 4 میشه گذاشت و هر 16 تا هم میتونن کنسول رو به عنوانه کنسولی اصلی یا primary خودشون انتخاب کنن
هر اکانت هم فقط یک کنسول رو میتونه به عنوانه primary انتخاب کنه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من روی یکی از اکانت های PS4 , پرمیوم Battlefield 4 رو دارم (اکانت اصلیم نیست)
میخوام پرمیوم رو با دوستم به اشتراک بزارم
لطفا راهنمایی کنید
از قسمت psnستینگ بزن دی اکتیو بعد یوزر پس بده دوستت اون پرایمری کنه ولی توی اکانت خودش بازی کنه شما هم فقط انلاین میتونی همه بازیهایی که از این اکانت دانلود کردیو بازی کنی

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
Psn Plus

سلام دوستان
از كدوم قسمت ميشه ببينم چند ماه ديگه تا پايان پلاس يكسالم مونده ؟
جايي هست كه تاريخ شروع و پايان اكانت باشه ؟
ممنون

Dyaco

کاربر سایت
Jul 31, 2014
85
یک سوال
ماه پیش بود رفتم توی لیست گیم های رایگان پلاس بعدش اسم بازی اسکیپ پلن نبود اما وقتی میرفتم توی صفحه ی مربوطه می زد رایگان برای پلاس دارا
چجوریه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
از كدوم قسمت ميشه ببينم چند ماه ديگه تا پايان پلاس يكسالم مونده ؟
جايي هست كه تاريخ شروع و پايان اكانت باشه ؟
ممنون
سلام خوبی
یه راهش اینکه توی استور روی یکی از پلاسها کلیک کنی زده تا چه تاریخی داری
یه راه دیگش اینکه روی یکی از بازیهای پلاسی که داری option و info بزنی پایینش Days Remaining یعنی تعداده روزهایی که باقی مونده
از قسمت بخشه Services هم میشه دید

یک سوال
ماه پیش بود رفتم توی لیست گیم های رایگان پلاس بعدش اسم بازی اسکیپ پلن نبود اما وقتی میرفتم توی صفحه ی مربوطه می زد رایگان برای پلاس دارا
چجوریه؟
ممکنه از این مشکلات گاهی پیش بیاد !
این ماه هم ماله ویتا تو استوره استرلیا یه بازیش توی بخشه Plus لیست نشده بود ولی وقتی سرچ میکردی میومد free بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر