همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام ! آقایون کسی میتونه به من کمک کنه بازیه دیجیتالی از استور چجوری بخرم ؟

شما اول باید یک اکانت PSN بسازید و یک کشور انتخاب کنید (ترجیحا آمریکا ) ... اگر هم که اکانت دارید فقط کافیه ببینید که برای کدوم کشور هستش
بعد از اون متناسب با کشور اکانتتون کارت PSN میخرید از سایتهای ایرانی که مثلا کارتهای آمریکا شامل 10 دلاری ، 20 دلاری و 50 دلاری میشن
بعد از اون کد کارت رو که بهتون دادن با اکانتتون ساین این میشید و این کد رو داخل اکانتتون وارد میکنید و به میزان اعتبار اون کارت اکانت شما شارژ میشه ... مثلا شما یک 50 دلاری میخرید و بعد از وارد کردن کد اکانتتون 50 دلار شارژ میشه
بعد از اون هم وارد استور پلی استیشن میشید و تا میزان 50 دلار میتونید بازی و DLC و موارد دیگه خریداری کنید

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
من میخوام یه psn 20 دلاری بخرم با یه پلاسه 1 ساله ایا امکانش هست که هر دو تارو وارد کنم؟
مثلا اول 20 دلاری رو وارد کنم و بعد از این که خریدم در استور تموم شد کد لاس رو بزنم؟ یا اصلا میشه هر دوتا رو پشت سره هم وارد کرد؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
من میخوام یه psn 20 دلاری بخرم با یه پلاسه 1 ساله ایا امکانش هست که هر دو تارو وارد کنم؟
مثلا اول 20 دلاری رو وارد کنم و بعد از این که خریدم در استور تموم شد کد لاس رو بزنم؟ یا اصلا میشه هر دوتا رو پشت سره هم وارد کرد؟

بله میشه هر دو رو وارد کرد مشکلی نداره

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
اساتید این اکانت PSN من مال اماراته ، یه اکانت جدید آمریکا هم باز کردم . راهی نداره پلاس رو منتقل کنم به این اکانت جدیده ؟ یا حداقل همون اکانت اماراتو تبدیل کنم به آمریکا ؟

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
سلام دوستان شاید اینجا جاش نباشه که درباش صحبت کنم ولی دوستان هرچه سریعتر جوابمو بدی قبلا با مودم adsl انلاین بازی میکردم که راضی بودم ولی الان متاسفانه داداشم زیاد باهاش کار میکنه و من زیاد وقت انلاین بازی کردنو ندارم میخواستم بدونم که میتونم از شزکت اسیا تک هم مودم بگیرم واسم سوال پیش اومده چون خونم ی خط تلفن داره و اسیا نک هم به خط تلفم نیاز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

faridbandari

کاربر سایت
Dec 1, 2013
17
نام
فرید
من هم امروز نمی تونم به استور وصل بشم. DNS هم عوض کردم ولی فرقی نکرد

روی Please wait گیر می کنه

ویرایش: الان درست شد

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اپدیت ورژن 2.02 حجمش چقدره؟
بعد من میخوام وصل شم میزارم رو custom بعد dns ها رو وارد میکنم ترور میده توی تستش ولی وقتی اتوماتیک میزارم مشکلی نیست
این سه تا Dns ها رو manuel بر اساس اونچه تو تایپک ps3 گفته شده بود گذاشتم و دوتاشم primary و secondary از شرکت گرفتم
ولی فایده نداره.
رو اتوماتیک سرعتم نسبتا پایینه رو دستی فرقی میکنه ؟ الان اپدیت دارم میگیرم تازه 22 مگ رفته .

آخرین ویرایش:

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان من از دیروز نمی تونم به store وصل بشم،راحت آنلاین بازی می کنم ولی نمی دونم چرا نمی تونم با store وصل بشم،با تمام آی پی های مختلف هم تست کردم،هنوز مشکلم برطرف نشده،حتی whats new رو لود نمی کنه.کسی این مشکل من رو داره؟

kurosh900

کاربر سایت
Aug 10, 2014
225
نام
masoud
دوستان من از دیروز نمی تونم به store وصل بشم،راحت آنلاین بازی می کنم ولی نمی دونم چرا نمی تونم با store وصل بشم،با تمام آی پی های مختلف هم تست کردم،هنوز مشکلم برطرف نشده،حتی whats new رو لود نمی کنه.کسی این مشکل من رو داره؟

این مشکل امروز واسه من بوجود اومده. خیر سزمون خواستیم بازی بخریما :crying::crying:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر