همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
سلام ی سوال برام پیش اومده ممنون میشم کسی جواب بده:-)
این ک شنیدم ک اگه ی نفری بازی رو دیجیتالی بخرهدو نفر هم میتونن بازی کنن یا اون رو دانلود کنند درسته؟؟ دیجیتالی یعنی همون سی دی شده بصورت دانلود منظور اینه ایا؟؟ ایا همه بازی های نسخه دیجیتالی داره؟بعد اگه دیجیتالی بخری میتونی بدون نیاز ب سی دی رو کنسول نصبش کنی و هروقت ک خواستی بازیش کنی؟؟؟ اینجوری باصرفتره فکر کنم تا بری 220 پول سی دیشو بدی..البته ببخشید من زیاد تو این کارا وارد نیستم فقط سوال برام پیش اومده بود ....
بله عزیز همه بازی های توی psn بصورت دیجیتالی موجود هستن
دیجیتالی یعنی اینکه پول پرداخت میکنی و بعد بازی رو اینترنتی دانلود میکنی
این چیزی که تو خط اول گفتی بهش گیم شیرینگ میگن
شما وقتی یه بازی رو دانلود میکنی میتونی با 2نفر دیگه شیر بکنی و بازی بکنیش

- - -ویرایش - - -

یک سالی هست گیم رو کنار گذاشتم و یادم نیست اون زمان چی ساختم ..
الان راهی نیست ؟
برو تو psn
ببین قیمت بازی ها به چی هست؟
دلار هست؟یورو یا پونده؟ درهمه؟

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام من از عصر تا الان هر کاری میکنم نمیتونم به psn وصل شم چرا مشکل از وایمکسه ایرانسله؟ یا از خود سونی؟ راهنمایی کنید با تشکر

fffarzad

کاربر سایت
Sep 10, 2014
28
نام
feri
ی سوال برام پیش اومده:-) ببخشید انقد تازه کارم و همش سوال میپرسم.... از بین پی اس فور و ایکس وان پی اس رو انتخاب کردم چون هم بازی های راحت تر پیدا میشه هم حجم ابدیت هاش کم تره هن قیمتش ارزون تره..:-) تاحالا شده تو همین سایت چند نفرباهم بازی دیجیتالی بخرن؟؟؟میخام بدونم قیمت بازی ها چند دلاره.... برای خریدش باید اکانت پولی خرید دیگه درستهبعد اگه ی نفر بخره بعدش اونو واس رفیقش شیر کنه اون ی نفر باید. دانلود کنه بدون نیاز ب دیسک؟؟؟ اخه اینجوری ک حجم دانلود خیلی زیاد میشه نمیشه کاری کرد؟؟؟؟بعد ی بازی رو چند نفر باهم میتونن بصورت دیجیتالی بخرن..واقعا خدایی دیسک با صرفتره یا دیجیتالی ؟!!!!باتشکر

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام اقا من چند سوال دارم بابت شیر کردن بازیها ممنون میشم جواب بدید.1:من دوستم بازیو با پروفایل دوستم از استوار خریدیم حال بازی رو تمام پروفایلهای دوستم اجرا میشه ولی من که پروفایل دوستم دانلود کردم تو دستگاه خودم بازیو با پروفایل اون دانلود کردم حاله باید با پروفایلش انلاین شم تا بازی فقط رو پروفایل اون اجرا میشه رو بقیه پروفایلهای دیگه دستگاهم اجرا نمیشه شکل قفله ولی واسی اون انلاین وافلاین میتوانی اجراش کنه ولی برای من اجرا نمیشه درضمن پروفایل میرم رو دستگاه خودم اکتیو کنم میگه پروفایل رو دستگاه دیگه اکتیو برید دی کتیو کنید بعد اینجا اکتیو میشه؟؟؟2: رفتم پیش دوستم که اکانت رو کنسول خودش دی اکتیو کنم اونم مثال مال دستگاه من شود ولی اکتیو میکنم دوباره واسش درست میشه؟؟؟خواهشا راهنمایی کنیید ممنون میشم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام اقا من چند سوال دارم بابت شیر کردن بازیها ممنون میشم جواب بدید.1:من دوستم بازیو با پروفایل دوستم از استوار خریدیم حال بازی رو تمام پروفایلهای دوستم اجرا میشه ولی من که پروفایل دوستم دانلود کردم تو دستگاه خودم بازیو با پروفایل اون دانلود کردم حاله باید با پروفایلش انلاین شم تا بازی فقط رو پروفایل اون اجرا میشه رو بقیه پروفایلهای دیگه دستگاهم اجرا نمیشه شکل قفله ولی واسی اون انلاین وافلاین میتوانی اجراش کنه ولی برای من اجرا نمیشه درضمن پروفایل میرم رو دستگاه خودم اکتیو کنم میگه پروفایل رو دستگاه دیگه اکتیو برید دی کتیو کنید بعد اینجا اکتیو میشه؟؟؟2: رفتم پیش دوستم که اکانت رو کنسول خودش دی اکتیو کنم اونم مثال مال دستگاه من شود ولی اکتیو میکنم دوباره واسش درست میشه؟؟؟خواهشا راهنمایی کنیید ممنون میشم
کسی که اکانت رو primary کرده فقط میتونه از امکاناتش توی بقیه اکانتهای روی دستگاهش استفاده کنه. نفره دومی اینطوری نیست .فقط میتونه روی همون اکانتی که بازی خریده شده استفاده کنه.
بله نمیشه active کنید . هر اکانت کلا فقط یک دستگاه رو به عنوانه primary انتخاب میکنه ... برای primary کردنه دوباره بایتسی از دستگاهی که Primary هست de-active بشه.

بله همینطوری هست. تنها primary اجازه بازی کردن بازی رو روی دیگر اکانتها میده . در صورت de-active کردن اکانت بازی قفل میشه و در صورت پاک کردن اکانت بازی کلا غیر فعال میشه.

share کردن بدون محدودیت نیست.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
PSNBoss - Free $20 PSN Codes for Everyone!
Free PSN Card
واقعیه ؟! بالا یکی گفت باید Credit Card هم داشته باشی که دارم .

سر کاریه تا 11 میره بعد با هر 4 یا 5 نفر یکی میره بعد رو 13 دیگه نمیره. دقت کنید اعداد اول کدی رو که مثلا براتون پیدا میکنه یکیه... مگه میشه psn کدای اولش یکی باشه؟!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
ی سوال برام پیش اومده:-) ببخشید انقد تازه کارم و همش سوال میپرسم.... از بین پی اس فور و ایکس وان پی اس رو انتخاب کردم چون هم بازی های راحت تر پیدا میشه هم حجم ابدیت هاش کم تره هن قیمتش ارزون تره..:-) تاحالا شده تو همین سایت چند نفرباهم بازی دیجیتالی بخرن؟؟؟میخام بدونم قیمت بازی ها چند دلاره.... برای خریدش باید اکانت پولی خرید دیگه درستهبعد اگه ی نفر بخره بعدش اونو واس رفیقش شیر کنه اون ی نفر باید. دانلود کنه بدون نیاز ب دیسک؟؟؟ اخه اینجوری ک حجم دانلود خیلی زیاد میشه نمیشه کاری کرد؟؟؟؟بعد ی بازی رو چند نفر باهم میتونن بصورت دیجیتالی بخرن..واقعا خدایی دیسک با صرفتره یا دیجیتالی ؟!!!!باتشکر
برای بازی دیجیتالی شما باید کارت PSN خریداری کنی ( برای اکانت امریکا باید دلار و برای انگلیس پوند و...)
قیمت بازی ها همان قیمت نسخه فیزیکی هست...ولی اگه با رفیقت مشترک بگیری و از قابلیت شیر استفاده کنی هزینه نصف میشه ولی دیگه قابلیت فروش برات نداره و به اکانت شما وابسته هست(از این لحاظ برای بعضی ها صرفه نداره و دیسکش رو تهیه می کنند چون می خوان با فروش مجدد بازی کمی هزینه برگشت بخوره برای خرید بازی بعدی..) خیلی ها اینجا الان بازی دیجیتالی می خرند..خود من جدیدا فیفا و درایو کلاب رو با رفیقم مشترک خریدیم) حجم دانلود هم میتونید با pc دانلود کنید ولی اگه سرعت نت خیلی پایین هست از کسانی که دانلود شده دارند می تونید رو فلش مموری حضوری ازشون بگیرید(ولی باید بازی رو خریده باشید تا قابلیت نصب رو دستگاه خودت رو داشته باشی)
دیگه با توجه به مزایا و معایب هر کدوم تصمیم با شخص هست...معمولا برای بازی هایی که طولانی مدت میخواید بازی کنید خرید دیجیتالی و اشتراکی با رفیقتون توصیه میشه...برای بازی هایی که دو سه هفته قرار باهاش سرگرم بشید و سپس بفروشی دیسکی به صرفه هست...

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان من و داداشم دوتا اکانت جدا داریم.ولی چون تصمیم گرفتم با دوستم دیجیتالی فیفا رو بخریم و اون بخاطر خرید دیجیتالی درایو با یه نفر دیگه مجبور شدیم با اکانت من دانلود کنیم.بعد الان من دی اکتیو کردم و اکانت داداشم الان پلاس نداره و مجبوریم تا اومدن فیفا 16 تحمل کنم.تازه اون دوستم یه نفره یه اکانت بیشتر نداره اما ما دونفریم اما الان مجبوریم رو اکانت من فقط بازی کنیم.میخواستم ببینم هیچ راهی نیست که من بتونم اکانت داداشمو از این حالت درارم؟اگه اکانت ژاپن بسازم بعد شیرش کنم میشه؟؟
البته اکثر بازی ها رو ما مولتیشونو رو یه اکانت میزنیم ولی خب واسه اون بازی هایی که دسوت داریم مولتیشونو سوا بازی کنیم چه کار میشه کرد که اکانتش درست بشه؟من دی اکتیو کردم اگه هم اکتیو کنم خب دوستم که نصف پول فیفا رو داده ضد حال میخوره.

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
دوستان من و داداشم دوتا اکانت جدا داریم.ولی چون تصمیم گرفتم با دوستم دیجیتالی فیفا رو بخریم و اون بخاطر خرید دیجیتالی درایو با یه نفر دیگه مجبور شدیم با اکانت من دانلود کنیم.بعد الان من دی اکتیو کردم و اکانت داداشم الان پلاس نداره و مجبوریم تا اومدن فیفا 16 تحمل کنم.تازه اون دوستم یه نفره یه اکانت بیشتر نداره اما ما دونفریم اما الان مجبوریم رو اکانت من فقط بازی کنیم.میخواستم ببینم هیچ راهی نیست که من بتونم اکانت داداشمو از این حالت درارم؟اگه اکانت ژاپن بسازم بعد شیرش کنم میشه؟؟
البته اکثر بازی ها رو ما مولتیشونو رو یه اکانت میزنیم ولی خب واسه اون بازی هایی که دسوت داریم مولتیشونو سوا بازی کنیم چه کار میشه کرد که اکانتش درست بشه؟من دی اکتیو کردم اگه هم اکتیو کنم خب دوستم که نصف پول فیفا رو داده ضد حال میخوره.

لااقل پولی رو که برای پلاس دادی از طرف بگیر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر