همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

illidan1371

کاربر سایت
Sep 20, 2014
2
اکثر بازی ها رو هم میشه خرید هم میشه دانلود کرد
برای بازی کردن آنلاین هم حتما به پلاس نیاز داری
ممنون از جوابتون و یک سوال دیگه هم داشتم اینکه آیا با خرید دستگاه 1 ماه پلاس مجانی و یا امکانات دیگه این چنینی وجود داره؟ مثل ایکس باکی گلد که 1 ماه اولش مجانی بود؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
ممنون از جوابتون و یک سوال دیگه هم داشتم اینکه آیا با خرید دستگاه 1 ماه پلاس مجانی و یا امکانات دیگه این چنینی وجود داره؟ مثل ایکس باکی گلد که 1 ماه اولش مجانی بود؟
نه همچین چیزی نیست 14 روز رایگان داره! اونم برای اکانت ژاپن ! که بعد باید اگر خواستی پرایمریش کنی رو اکانت های دیگت آموزشش اینجا هست
http://forum.bazicenter.com/thread89077/

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
من الان فیفا رو از استور خریدم و داره دانلود میشه اگه تو لیست دانلودم پاک کنم فیفا رو دوباره میتونم دانلودش کنم از استور؟ (میخوام با یک نفر هم بازی رو شیر کنم)

lordmist

کاربر سایت
Oct 17, 2011
2
نام
Alireza
سلام خسته نباشید من دیروز ps4 خریدم ولی نتونستم از اونجا اکانتم و بسازم با pc اکانتم و ساختم ولی می خوام لاگین کنم رو please wait میمونه و کانکت نمیشه میشه راهنماییم کنین اینترتمم مخابرات 1 مگ نامحدود

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان psn کارت امارات از کجا بگیرم اگه نیست میشه با اکانت اماراتم یک اکانت آمریکا بسازم ؟

در مورد کارت امارات براتون پیام خصوصی فرستادم ... بله شما میتونید اکانت آمریکا هم بسازید ... کافیه اول یک یوزر جدید بسازید و بعد یک اکانت آمریکا داخلش بسازید

- - -ویرایش - - -

سلام خسته نباشید من دیروز ps4 خریدم ولی نتونستم از اونجا اکانتم و بسازم با pc اکانتم و ساختم ولی می خوام لاگین کنم رو please wait میمونه و کانکت نمیشه میشه راهنماییم کنین اینترتمم مخابرات 1 مگ نامحدود

سلام
اتفاقا منم سرویس 1 مگ مخابرات دارم و از روز اول مشکلی نداشتم برای لاگین کردم ... DNS رو دستی وارد کنید ببینید مشکل حل میشه : ردیف اول 8.8.8.8 ردیف دوم 8.8.4.4

- - -ویرایش - - -

من الان فیفا رو از استور خریدم و داره دانلود میشه اگه تو لیست دانلودم پاک کنم فیفا رو دوباره میتونم دانلودش کنم از استور؟ (میخوام با یک نفر هم بازی رو شیر کنم)

بازی خریداری شده همیشه تو قسمت Library اکانتتون موجود هستش و میتونید هر چند بار که دلتون خواست دانلودشون کنید ... در مورد شیر کردن هم مشکلی نداره

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من الان اکانت آمریکا رو ساختم حالا باید کنسول و روشن کنم بعدش چی میشه خودش دانلود میکنه یا باید ...چی؟
شما کنسول رو روشن که کردید وقتی وارد اکانت شد دکمه پلی استیشن روی دسته رو نگه دارید بعد گزینه Log out رو بزنید بعد تو صفحه ای که اومد یک یوزر جدید بسازید و اونجا user name & pass اکانت آمریکا رو وارد کنید و ساین این بشین

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
من بازی fifa15رو از psnدانلود کرد حال چند سوال دارم؟
1:بدون اکتیو پریماری رو بقیه اکانتهای دستگام اجرا میشه یا نه ؟
2:من بازیو با یکی از دوستم گرفتم اگه اکانت بهش بدم اونم بخواد اکتیو کن چیکار باید بکنه که رو پروفایل اصلیش بازی کنه در ضمن واسی دوستم روی بقیه اکانتهای دستگاش اجرا میشه یا نه

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام
راهی هست که بشه تروفی اکانت اولم به اکانت جدید منتقل کنم ؟ یا غیر ممکنه؟
غیر ممکنه

- - -ویرایش - - -

سلام
من بازی fifa15رو از psnدانلود کرد حال چند سوال دارم؟
1:بدون اکتیو پریماری رو بقیه اکانتهای دستگام اجرا میشه یا نه ؟
2:من بازیو با یکی از دوستم گرفتم اگه اکانت بهش بدم اونم بخواد اکتیو کن چیکار باید بکنه که رو پروفایل اصلیش بازی کنه در ضمن واسی دوستم روی بقیه اکانتهای دستگاش اجرا میشه یا نه
1.بله
2.دوستتون باید primary کنه بعد حله

- - -ویرایش - - -

دوستان من ميخوام از داخل ps4 اكانت psn بسازم ولي وقتي ميزنم روي plz wait گير ميكنه
چيكار كنم؟ اين مشكل تا ابد پابرجاس؟
سلام
واسه ایرانه صبح ها امتحان کنید یا dns تغییر بدید

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
با سلام میخواستم بپرسم آیا میشه نسخه دیجیتالی خرید و دو نفر استفاده کنند بصورت آنلاین دو نفر هم بازی کنند

بله می توانید.بازی را یک اکانت خرید می کند و نفر بعدی آن را شیر می کند و هر دو همزمان می توانند آنلاین بازی کنند.

iranmobile

کاربر سایت
Dec 1, 2012
64
نام
reza
میشه روش دقیقش رو توضیح بدید که چه کارایی باید انجام بدیم از کدوم منوها بعد اینکه پرفایل قاطی نمیشه چون نفردوم داره با ای دی من اکتیو میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر