همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
مصطفی@
پینگش خوبه زیر 200 هست با سرور های اروپایی تقریبا 170-180 البته برای بچه هایی که میشناسم اینطوریه. ( هر چند پینگ پارس آنلاین با 8.8.8.8 حدودا 91 یا حداکثر 110 میشه!!!!! ولی خب چه فایده کلا وصل نمیشه به پی اس ان و هی قطع و وصل میشه. مشکل از خط من نیست چون خیلی از دوستانم که پارس آنلاین دارن هم این مشکل رو دارن فقط یه نمونش یکی از کاربرا همین صفحه ی قبل) خوبیش هم اینه که ثبات داره مثل اینکه. یعنی اینطور نیست 20 روز خوب باشه 30 روز افتضاح. احتمالا تا اخر ماه درست نشه همون آسیاتک بگیرم.

iranmobile

کاربر سایت
Dec 1, 2012
64
نام
reza
دوستان من توسیه میکنم اونایی که پارس آنلاین دارن تغییر isp بدن چون واقعا اشغال شده دیگه من خودم 2 روز پیش جمع آوری کردم وآسیا تک گرفتم

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
عجب یا به خود psn وصل نمیشه اگر هم وصل بشه به سختی به سرور هیچ گيمي نمیشه وصل شد برای آنلاین و ارور میده :| نزدیک یک هفته‌ای هست اینطوری شده

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
این چه مسخره بازیی؟چرا به psn کانکت نمیشه.با ک ر ی و هم امتحان کردم بازم نشد.الان من میخوام اپدیت بازیها رو حداقل نصب کنم چیکار کنم؟

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوستان من می خوام نسخه دیجیتالی بازی رو بخرم لطفا راهنماییم کنید.
می تونم با یکی شریکی بخرم بعد شیرش کنیم و دو نفری آنلاین همزمان بزنیم؟
برای پرداخت دلارش چه باید بکنم؟ مثلا 60دلار چند درمیاد برام؟

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها ن این لینک رو بعضی وقت ها می تونم باز کنم , بعضی وقت ها اصلا باز نمیشه (درست همزمان هست با مواقعی که PSN وصل نمیشم!!!) بعضی وقت ها هم کند باز می کنم که همزمان هست با مواقعی که قطع و وصلی داره. ببینین برای شما هم همینطوره یعنی وقتی به PSN متصل نمیشین برای شما هم باز نمیشه؟! این ارور رو میده برای من :

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to store.sonyentertainmentnetwork.com. SSL received a record that exceeded the maximum permissible length. (Error code: ssl_error_rx_record_too_long)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

ویرایش: و آنگاه که به جای HTTPS در لینک بالا S را برداشته و HTTP را وارد می نماییم:)البته این تصویر رو الان گرفتم من شایدم کلا با HTTP غلط هست و حتما باید با HTTPS وارد کنیم ( در هر دو صورت باز نمیشه به هر حال!)

PSN_FILT-_E-_RID!.png

ویرایش 2 : بعضی وقت ها استور رو باز می کنه کامل ولی بعضی وقت ها نه.

آخرین ویرایش:

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
سلام میخواستم برم کارت پلاس بگیرم ولی نمیدونم ریجنم uk هست یا us
باید طبق ریجن اکانت بخرم یا کنسول؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من می خوام نسخه دیجیتالی بازی رو بخرم لطفا راهنماییم کنید.
می تونم با یکی شریکی بخرم بعد شیرش کنیم و دو نفری آنلاین همزمان بزنیم؟
برای پرداخت دلارش چه باید بکنم؟ مثلا 60دلار چند درمیاد برام؟
بله میشه بازی رو خرید و share کرد .
نحوه share کردن بدین صورت هست که شما یک اکانت رو روی دو کنسول وارد میکنید.
روی کنسولی که اکانت primary شده بقیه اکانتهای روی این کنسول قادر به استفاده از محتویات این اکانت خواهند بود
روی کنسولی دومی که اکانت وارد شده چون نمیشه primary کرد ( مگر اینکه روی کنسوله اولی deactive بشه ) باید روی همین اکانت از محتویات استفاده کرد.
در مورده قضیه انلاین بازی کردن یک اکانت ظاهرا در یک زمان نمیتونه به یک بازی انلاین وصل بشه. طبقه FAQ سونی :

If I’m not a PlayStation Plus member but I log into a PS4 system owned by a PS Plus member, will I be able to play online multiplayer?
Yes. If you don’t have a PS Plus membership, you can still access online multiplayer modes if you log into a PS4 system which is set as “Primary” by a PS Plus member. This means that, for example, if one housemate is a PlayStation Plus member, everyone in the household will have access to online multiplayer. Additionally, on the same PS4 system, any games or content purchased by one user are available to other users who play on that console (unless that content has expired).

How many users can play online multiplayer modes on a single PS4 system set as “Primary” by a PS Plus member?
All users can play online multiplayer modes. Up to four users can log in simultaneously to a single PS4 system, and all will have access to multiplayer as long as the PS4 system is set as “Primary” by a PS Plus member.

How many local accounts does the PS4 system support?
The PS4 system supports up to 16 local accounts, in addition to temporary guest accounts.
البته اشاره نکرده روی یک اکانت روی دو کنسول اما ظاهرا که نمیشه. من تجربش رو نداشتم . نمیدونم اینجا کسی تجربش رو داره یا نه .

برای انلاین بازی کردن بهتره یکی از شما از اکانت خودش استفاده کن و دیگری روی اکانت اصلی بازی کنه .

برای خرید پلاس بهتره کارت psn بخری برای ریجنه اکانتت و بعد پلاس رو بخری.

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
من دوتا اواتار از استور خریدم ومیخوام استفاده کنم ولی وقتی میرم تو ps4 اکانت منیجمنت میرم تو قصمت اواتارها تولیست اوتارام نیستن چی کار باید بکنم که اواتاری که خریم بیاد روps4م

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دوتا اواتار از استور خریدم ومیخوام استفاده کنم ولی وقتی میرم تو ps4 اکانت منیجمنت میرم تو قصمت اواتارها تولیست اوتارام نیستن چی کار باید بکنم که اواتاری که خریم بیاد روps4م
ps4 قابلیت استفاده از اواتارهایی که از psn خریداری میشه رو هنوز نداره ...
برای همین تنها راهش استفاده از ps3 و گذاشتن اواتاره مربوط هست فعلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر