همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان این مشکل کندی سرعت دانلود از برخی زیرساختها هستش که من هم دچارش هستم isp هایی که از شرکت زیرساختی های وب نت ارایه میدن در حال حاضر کلا با سرورهای خارجی دچار مشکل هستن علتش هم مربوط به به بالایی ها هست که معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن..وگرنه با سرورهای داخلی هیچ گونه مشکلی ندارم حتی من که اینترنتم 2 مگ هست سرعت دانلودم بعضی موقع ها از سایت مثلا دانلود ها به 2 مگابایت هم میرسه یعنی پهنای باند 16مگابیت..یه جورایی احساس میکنم اینترانت دارم ای کاش درست بشه این مشکل

lilipot

کاربر سایت
Mar 31, 2012
103
دوستان عزیز من کد پلاس 30 روزه ای که داخل جعبه کنسول بود رو تو قست استور وارد میکنم کد مورده تائید قرار میگیره ولی یه سری اطلاعات میخواد تو قسمت billing informatin که اون اطلاعات روی کارت درج نشده ممنون میشم کمکم کنید مثل card holder - card number -card security code

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
دوستان عزیز من کد پلاس 30 روزه ای که داخل جعبه کنسول بود رو تو قست استور وارد میکنم کد مورده تائید قرار میگیره ولی یه سری اطلاعات میخواد تو قسمت billing informatin که اون اطلاعات روی کارت درج نشده ممنون میشم کمکم کنید مثل card holder - card number -card security code
عزیز اون پلاس رایگان 30 روزه برای استفاده نیاز به ویزا کارت داره

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
براي گرفتن master card و visa و ادرس و غيره ميتونيد تو اين سايت برين و تو gender مرد يا زن بعد قسمت name set هر مليتي كه خواستين وقسمت country هر كشوري كه خواستين انتخاب كنين بعد براتون كلا يك ادم مجازي مسيازه با تمام مشخصات.fakenamegenerator.com

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

خب میگه کریدیت کارت داری شمارش را وارد 0000000000000000 -۱۶ رقمی است
security code هم پشت کارت داخل مسطیل ۰۰۰-۰۰۰۰= ۳ تای آخری= security code

۱۵سال/ ۱۲ماه تاریخ اعتبار کارت
نام فامیل و نام دارنده کارت و آدرس کریدیت کارت با آدرس اکانت PS باید یکی باشه

اگر هم نداری مجانی برای شما اعتبار نداره

باید کارتهای ۳ماه ۶ و ۱۲ بخری بدون هیچ احتیاجی به کریدیت کارت

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
براي گرفتن master card و visa و ادرس و غيره ميتونيد تو اين سايت برين و تو gender مرد يا زن بعد قسمت name set هر مليتي كه خواستين وقسمت country هر كشوري كه خواستين انتخاب كنين بعد براتون كلا يك ادم مجازي مسيازه با تمام مشخصات.fakenamegenerator.com
میگن اگه ویزا فیک و تقلبی باشه امکان داره سونی اکانت رو بن کنه

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
براي گرفتن master card و visa و ادرس و غيره ميتونيد تو اين سايت برين و تو gender مرد يا زن بعد قسمت name set هر مليتي كه
خواستين وقسمت country هر كشوري كه خواستين انتخاب كنين بعد براتون كلا يك ادم مجازي مسيازه با تمام مشخصات.fakenamegenerator.com[/QUOTE
]

میگن اگه ویزا فیک و تقلبی باشه امکان داره سونی اکانت رو بن کنه

صد در صد خطر داره و بن میکنه پس این کار را انجام ندهید

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
آقا این PS4 region 3 داستان ما موندنی شد :(
حالا با این اوصاف من چه اکانتی بسازم الان؟ بازی های ریجن 2 رو راحت تر میتونم بخرم تا ریجن 1. با این وضع میتونم اکانت آمریکا بسازم؟ و با کنسول ریجن 3 و بازی ریجن 2 و اکانت ریجن 1(:))) مشکلی بوجود نمیاد؟
درباره dlc ها چطور؟ از استور آمریکا برا بازی ریجن 2 میتونم dlc بخرم؟
لطفا کامل جوابمو بدین تا بدونم با این وضع الان چه خاکی تو سرم بریزم:(

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
آقا این PS4 region 3 داستان ما موندنی شد :(
حالا با این اوصاف من چه اکانتی بسازم الان؟ بازی های ریجن 2 رو راحت تر میتونم بخرم تا ریجن 1. با این وضع میتونم اکانت آمریکا بسازم؟ و با کنسول ریجن 3 و بازی ریجن 2 و اکانت ریجن 1(:))) مشکلی بوجود نمیاد؟
درباره dlc ها چطور؟ از استور آمریکا برا بازی ریجن 2 میتونم dlc بخرم؟
لطفا کامل جوابمو بدین تا بدونم با این وضع الان چه خاکی تو سرم بریزم:(
عزیزم ریجن کنسول ربطی به بازی ها نداره تنها نکته ای که باید رعایت کنید اینه که اگر بخواهید برای بازی پک اضافه مثل DLC بگیرید باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه
نکته ی دوم برای بازی کردن آنلاین باید عضو پلاس باشید اینجا هم باید دقت کنید PSN CARD ی بخرید که برای اکانتتون باشه و ربطی به ریجن بازی نداره . مثلا من ریجن فیفام 2 هست و اکانتم آمریکا و عضو پلاس آمریکا هستم و راحت میتونم با بازی ریجن 2 آنلاین بزنم

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
با این اوصاف در کل الان من چه اکانتی بسازم میتونم راحت تر بازی کنم؟
اکانت و دیسک به سرور تاثیر داره؟
اگه نه که فک کنم امریکا بهترین گزینه باشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سرت رو عملا" كلاه گذاشتن حالا داري مي پرسي چه اكانتي بسازم :|
اگر من بودم تا الان 20 بار مغازه يارو رو زير و رو كرده بودم !

اقايون خانم ها اين هزار بار !!!
ريجن بندي عملا" يعني كشك !!! ريجن بندي فقط محدوديت در اجرا كردن و PLAY كردن فيلم هاي فيزيكي است كه ريجن دارند در صورتي كه يه تعداد زيادي از فيلم هاي امروزه REGION ALL هستند !

در ضمن اين تفاوت قيمت ريجن ها يكي ايش بر مي گرده به كم بودن اون ريجن مربوطه در داخل يكي ايش بر ميگرده به دلال بازي و يه سري داستان كه برخي فروشنده ها در ميارن و اخريش به خاطر تفاوت در ارزش برخي واحد هاي پولي و هزينه هاي شيپ و حمل و نقل اشه !

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
سلام
ببخشيد يه سوال
بابت آنلاين بايت پلاس باشي
بابت پلاس يا كارت اعتباري ميخواد يا psn كارت كه قابل خريده در ايران
در صورت خريد psn كارت بازم نيازي به پر كردن مشخصات كارت اعتباري در ps4 هست ؟
ممنون ميشم سريع پاسخ بدين ميخوام امروز بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر