همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
سلام . اکانتم رجین یکه . بازی tlou ریجن دو . خواستم بازی کنم گفت باید نقشه رو دان کنی تو اکانت اولیم که 1 بود هر کاری کردم نکرد یه اکانت ریجن 2 ساختم و دانلوش کردم . بعد اومد بازی کنم تو اکانت رجین 1 همون ارور رو میده سویچ بوزر رو میزنم رو 2 بعد این وارد میشه اولش connecting
.. نوشته و نمیره ؟ گفتم مشکل از کجاست ؟ پلاسم برای ریجین 1 کمک لطفا

- - -ویرایش - - -

سلام . اکانتم رجین یکه . بازی tlou ریجن دو . خواستم بازی کنم گفت باید نقشه رو دان کنی تو اکانت اولیم که 1 بود هر کاری کردم نکرد یه اکانت ریجن 2 ساختم و دانلوش کردم . بعد اومد بازی کنم تو اکانت رجین 1 همون ارور رو میده سویچ بوزر رو میزنم رو 2 بعد این وارد میشه اولش connecting
.. نوشته و نمیره ؟ گفتم مشکل از کجاست ؟ پلاسم برای ریجین 1 کمک لطفا
چطوری میتونم از هر دو اکنتم استفاده پلاس ببرم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان 3-4 روزی هست که نمیتونم به استور وصل بشم! تست کانکشن میگیرم همه چی عادیه! اما موقع لود استور please wite میاد! حتی عکسعا و ایکونهای بازیهام لود نمیشن! قبلا همه چی عادی و خوب بود الان اینطوری شده
در صورتی که راحت جوین میشم به psn و انلاین بازی میکنم
ولی این استور مشکل شده!
دقیقا مثل مشکل دوست عزیزی که فرمودن:
دوستان ٢ روزه نميتونم وارد استور شم... ليست فرندام مياد ميتونم انلاينم بزنم ... ولي استور و واتس نيو اصلا باز نميشن،، دليلش چيه؟
کنسول اپدیت هست
ult رو هم از اتو به 1473 تغییر دادم ولی بازم نشد......

مشکل از استوره ایا؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه نت من مشکل داره؟؟؟؟ البته تو pc و اینا مشکل ندارم و همه چی عادیه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
امروز کلا دستگاه من با کانکت شدن به PSN مشکل داشت سرعت و پینگ و ... همه خوبه ولی هی قطع و وصل میشد یا اصلا نمیشد وصل بشی !
از دوستان کسی امروز این مشکل رو داشته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر