همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
دیشب یوتیوب رو نصب کرده بودم
بدون ***** مثله بنز داشت کار میکرد, تا اینکه بعد ظهری خواستم امتحانش کنم دیدم که نتیجه سرچ رو نشون میده ولی دیگه اصلا فایل تصویری رو استریم نمیکنه و ارور میزنه

- - -ویرایش - - -

یه سوال دوستان

من امروز به سایت ps4store.ir رفتم خواستم psn خودمو شارژ کنم

من تا حالا کارت های 10.20.50.75.100 دلاری دیدم

اما این سایت زده بود شارژ حساب 60 دلاری

خواستم بدونم مگه وجود داره

استفاده از گیفت کارت برای پلاس شدن تو مملکت ما از هر روش دیگه ای عاقلانه تره
من از این سایت خرید کردم

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان الان من میخام اینترنت بگیرم از چه شرکتی بگیرم که پینکش پایین پاشه مخابرات خوبه چند مگ بگیرم ممنونم

مخابرات از همش بهتره . هر سرعتی بگیرید خوبه ولی من پیشنهاد میکنم 1 مگ نامحدود قیمتش هم مناسبه نسبت به بقیه شرکت ها .

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
بابا اه این psn چرا چند روزه گند زده؟ psn آمریکا از دیروز وصل نمیشه. من تا حالا اصلا مشکل وصل شدن نداشتم از فروردین که دستگاهو خریدم. این اولین باره اینقدر داره خر بازی درمیاره. همیش ارور اتصال به شبکه میده و توی توضیحات ارور توی سایت سونی خودندم این ارور مربوط به مشکل در شبکه psn میشه. میخواستم از استورش خرید کنم بابا وقتش داره تموم میشه ~x(

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بابا اه این psn چرا چند روزه گند زده؟ psn آمریکا از دیروز وصل نمیشه. من تا حالا اصلا مشکل وصل شدن نداشتم از فروردین که دستگاهو خریدم. این اولین باره اینقدر داره خر بازی درمیاره. همیش ارور اتصال به شبکه میده و توی توضیحات ارور توی سایت سونی خودندم این ارور مربوط به مشکل در شبکه psn میشه. میخواستم از استورش خرید کنم بابا وقتش داره تموم میشه ~x(

البته مشکل اصلی از اینترنت داغون ایران هستش خیلی ها مشکل دارن برای وصل شدن . سونی اگر مشکلی باشه با آپدیت رفع میکنه از این بابت نگران نباشید .

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
البته مشکل اصلی از اینترنت داغون ایران هستش خیلی ها مشکل دارن برای وصل شدن . سونی اگر مشکلی باشه با آپدیت رفع میکنه از این بابت نگران نباشید .
آره. تو کامپیوتر هم درست و حسابی نمیشه صفحه آمریکا رو باز کرد اما با چیز پی ان راحت باز میشه. البته با چیز پی ان هم بعضی وقتا ادا بازی درمیاره ها. اونور هم یه کم داغونه دیگه. هرروز همش میگه سرویس قطعه و این حرفا. معلوم نیست دارن چیکار میکنن.

آخرین ویرایش:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوستان من تازه حساب psn خودمو شارژ کردم 60دلار دارم

من موندم the order رو pre order کنم یا witcher 3 لازم به ذکره بگم قیمت witcher برابر با 53 دلاره

کدوم بهتره یا مزایای بیشتری ادر اختیار ما قرار میده اگه اونو پیش خرید کنیم

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان من تازه حساب psn خودمو شارژ کردم 60دلار دارم

من موندم the order رو pre order کنم یا witcher 3 لازم به ذکره بگم قیمت witcher برابر با 53 دلاره

کدوم بهتره یا مزایای بیشتری ادر اختیار ما قرار میده اگه اونو پیش خرید کنیم

به نظرم بهتره Plus بگیرید تا بازی هارو آنلاین بازی کنید . و خود بازی هارو نسخه فیزیکی بگیرید بهتره . در کل بین Witcher 3 و Order من پتانسیل Order رو بیشتر میبینم چرا که یک انحصاری Ps4 هست و Ip جدید هستش و انتظارات از اون بالا هست اما Witcher 3 چون قبلا هم نسخه داده انتظار زیادی نمیشه ازش داشت جز اینکه مشکلات برطرف شده باشه و بازی بهبود پیدا کرده باشه .

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
به نظرم بهتره Plus بگیرید تا بازی هارو آنلاین بازی کنید . و خود بازی هارو نسخه فیزیکی بگیرید بهتره . در کل بین Witcher 3 و Order من پتانسیل Order رو بیشتر میبینم چرا که یک انحصاری Ps4 هست و Ip جدید هستش و انتظارات از اون بالا هست اما Witcher 3 چون قبلا هم نسخه داده انتظار زیادی نمیشه ازش داشت جز اینکه مشکلات برطرف شده باشه و بازی بهبود پیدا کرده باشه .

اما از نظر من چون مدت زمان گیم پلی witcher 3 بیشتره بیشتر ارزش خرید داره و با گندی که سونی به انحصاری هاش زد فکر نکنم order موفق بشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوست عزیز میشه وقتی اطلاعات ندارید کسی رو راهنمایی نکنید؟
ویچر سه فقط مشکلاتش بهبود یافته:))
این بازی یکی از جدی ترین کاندیداهای بهترین بازی سال ۲۰۱۵ هست درحالی که اوردر اصلا معلوم نیست بتونه متای ۸۵ بگیره حتی!
,

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا کنسول ما از هفته پیش هیچ رقمه نمیره تو playstation store
اصلن store رو لود نمیکنه
تروفی سینک میکنم بروزر رو امتحان میکنم هیچ مشکلی نداره فقط store رو لود نمیکنه :(
بازیهای نوامبر پلاسم مونده هنوز دانلود نکردم این استور لعنتی هم داره بازی در میاره
خواهشا یکی بگه چه گلی به سرم بگیرم؟فایل بازیها رو دارم ولی با psx باید یه مقدار از فایل دانلود شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر