همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

emad ghoraani

کاربر سایت
Jul 25, 2014
27
من هم مشکل شما رو داشتم و فق5ط با امتحان توی زمان های مختلف به نتیجه رسیدم
حالا تست راه دوستان هم ضرری نداره
بله کاستوم بزنید همرو اتومات بزارید و DNS هم مثل مال گوگل 8.8.8.8 و برای دومی 8.8.4.4
نه فقط dns رو دستی بزنید

بله ممنون درست شد بقیه هم ساعت کم مصزف امتحان کنن ایشالله که فرجه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
دوستان الان رفتم psn رو نگاه کردم دیدم بتای destiny غیر فعال شده دیگه کلا قابل بازی نیست یا اونایی که قبا بتا رو گرفتن میتونن هنوز بازیش کنن

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
دوستان الان رفتم psn رو نگاه کردم دیدم بتای destiny غیر فعال شده دیگه کلا قابل بازی نیست یا اونایی که قبا بتا رو گرفتن میتونن هنوز بازیش کنن

دوباره بازش میکنن نگران نباش الان سازندهاش تشنه تستر بازیشونن بالاخره تا یکی دو روز دیگه باز میشه.ما که هنوز درگیر please waite هستیم :d

با سرعت 256 مخابرات دیگه بهتر از این نمیشه :))

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
دوستان ميخواستم بدونم كه براي بنده كه روزي ٨ ساعت دارم xbox 360 انلاين بازي مي كنم از نظر سرورا و به طور كلي راحتي كار در انلاين بازي كردن ps4 واسه من مناسبه؟!

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام.. من تو تنطیمات internet connection و تو proxy server هر چقدر do not use و میزنم دوباره برمیگرده سره جایه اولش!! کسی میدونه مشکلش چیه؟؟!
ممنون میشم راهنماییم کنید...

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
دوستان ميخواستم بدونم كه براي بنده كه روزي ٨ ساعت دارم xbox 360 انلاين بازي مي كنم از نظر سرورا و به طور كلي راحتي كار در انلاين بازي كردن ps4 واسه من مناسبه؟!
اره داداش هیچ فرقی ندارن من خودم چهار پیش 24ساعته لایو بودم الان پی اس انم

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
اره داداش هیچ فرقی ندارن من خودم چهار پیش 24ساعته لایو بودم الان پی اس انم

اقا يعني از نظر راحتي كار و روون بودن ويژگي ها تفاوت چنداني نداره چون من شنيدم اونايي كه خيلي اهل لايو هستن اصلا نميتونن با پي اس ان ارتباط برقرار كنن لطفا بدون تعصب بگيد چون تو خريد من واقعا تاثر شديدي داره

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
اقا يعني از نظر راحتي كار و روون بودن ويژگي ها تفاوت چنداني نداره چون من شنيدم اونايي كه خيلي اهل لايو هستن اصلا نميتونن با پي اس ان ارتباط برقرار كنن لطفا بدون تعصب بگيد چون تو خريد من واقعا تاثر شديدي داره
باور کن یکیه تازه بهتر و روون تر خیلی سادس محیطاش اصلا فن نیستم میگم من 2سال شبانه روزی لایو بودم360 الان رفتم پی اس ان هیچ فرقی نداره گیمرتگت تو لایو چی بود؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان چرا وقتی میخوام Sign in کنم همش رو Please Wait میمونه حتی برای 15 تا 20 دقیقه ؟ و هیچ پیغام دیگه ای نمیده و فقط میچرخه !

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
سلام.. من تو تنطیمات internet connection و تو proxy server هر چقدر do not use و میزنم دوباره برمیگرده سره جایه اولش!! کسی میدونه مشکلش چیه؟؟!

ممنون میشم راهنماییم کنید...
سلام.منم این مشکل رو داشتم خود به خود برطرف میشه نگران نباش بعضی وقتا بی خودی اینجوری میشه یه بار خاموش کن یه ربع بعد روشن کن احتمالا درست میشه اگه نشد باید از منو custom قسمت dns باید به ترتیب 8.8.8.8 و 8.8.4.4 قرار بدی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
ساعت 9 صبح امتحان کن جواب میده 100 درصد

همیشه فقط میشه ساعت 9 Sign in کرد ؟ یا این برا اولین Sign in ــه ؟!

و اینکه آیا دوستان میتونن بهترین تنظیمات رو برای اتصال به اینترنت توسط Lan اینجا بگن ؟ از همون تنظیماتی که توی تاپیک های Ps3 گفته میشد استفاده کنیم ؟ اون ایپی ها و ....

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
از دیروز تا نیم ساعتم گذاشتم اما هیچ تغییری نمیکنه ...

همین الان از ساعت 9 گذاشتم تا 9.30، هیچ اتفاقی نیفتاد!!
جالب اینه که وقتی پسورد رو اشتباه میزنی، میگه اشتباهه، پس در نتیجه به سرور وصل میشه اما نميدونم چرا فقط به Psn وصل نمیشه!!
حتی هشدار آپديت هم میداد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر