همه چیز درباره Counter-Strike: Source

azaramir

کاربر سایت
همین الان امتحان کردم سرورا بازی رو نشون داد چون بازیم مشگل داره تو هر سروری که میرم میپر بیرون ارور میده

azaramir

کاربر سایت
برای بازی کردن تو گارنا برای اجرا کردن کانتر سورس باید این کادر Game booststrap parametersرو پر بکنین
روی شورت کات دکستاپتون راست کلیک کنید proeperties رو بزنید تو قسمت target ادرس کانترتوت
باید این کارو بکنید
مثال"O:\Program Files\Counter-Strike Source\hl2.exe" -game cstrike -console +cl_cloud_settings 0 +cl_disablefreezecam 1 +cl_nowinpanel 1 +cl_cmdrate 66 +cl_updaterate 66 +cl_interp_ratio 1 +cl_interp 0.0152
ما فقط از بعد نوشته "exe رو لازم دایم کپیش میکنید مثل
-game cstrike -console +cl_cloud_settings 0 +cl_disablefreezecam 1 +cl_nowinpanel 1 +cl_cmdrate 66 +cl_updaterate 66 +cl_interp_ratio 1 +cl_interp 0.0152
بعد پیسش کنید تو کادرGame booststrap parameters

azaramir

کاربر سایت
من پچ v19 از مدیا فیر گرفتم 31.555 مگ وقتی می خوام سرور add بکنم کانتر بسته میشه مشکلش چه

آخرین ویرایش:

Play_game

کاربر سایت
کسی میدونه چرا با وجود اومدن بازی های جدید انلاین مثل call of duty , bad company هنوز بازی کانتر منسوخ نشده و کلی سرور داره هم تو ایران هم کشور های پیشرفته غربی ؟؟؟؟؟؟؟

چه ایده ای کانتر رو زنده نگه داشته ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
بچه ها یه سرور جدید زامبی ران شده بهتون پیشنهاد میکنم بیاید ! تبلیغاش تو شاتل میشه گاهی اوقات ! :D

ToRgO

کاربر سایت
عذر میخوام سوال تکراری میپرسم امّا چطور میشه یک سرور LAN ساخت؟
بدون همچی لطفا چون سویچ فقط دارم.

MrBond_Scope

کاربر سایت
سلام
من نسخه Counter - Strike Xtreme V5 2011-ENG رو نصب کردم اما موقع لود کردن بازی این ارور رو میده.

642fcd7d5bc23b0bd3b9a7c7cbd8b26a.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر