همه چیز درباره ی Xbox Live

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام تو سایت که سرچی زدم پیدا نکردم کسی لیست بازی هایی که انلاینش به گلد نیاز نداره را نداره حالا یا ادرس سایتی یا ... به من بدهید؟؟

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
سلام من از وقتی که V-P-N مدل sstp رو با ایکس باکسم شیر کردم با nat error مواجه شدم باید چه کار کنم؟
مدل مودم وایمکس مبیننت huawei bm63w هست...

دیگه نمی تونم multiplayer بازی کنم!!!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام دوستان من تازه به لایو وصل شدم و میگه آپدیت می خواد . اگه آپدیت کنم کپی خور دستگام که نمی پره می پره ؟؟ چون یک بار سر آپدیت داشبورد سر گیرز آو وار 3 (قبل lt3 بود ) من نسخه اریج رو گذاشتم و خودم آپدیت کردم بعد کپی خورم پرید

تا کابل مدم رو وصل می کنم و می زنم sign in xbox live همچین پیامی میاد اگه سریع یکی جواب بده ممنون میشم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان اینجا سوالت مخصوص قسمت لایو سوالات در موذد اتصال لایو نت ورک قند شکن و.....خوب اینجا جواب نمیگیری.
دوست عزیزمون هم در مورد اپدیتت یه سوال مشخص هست ببین این دستگاه یه باکس واقعا مجهول هست هر چیزی ممکنه بشه barnay عزیز یک دفعه این اتفاق افتاده دلیل نداره دوباره این مشکل پیش مگر اینکه روی بایوس و زمانی کپی خور کردن کم کاری شده باشه.به هرحال شما باید اپ دیت کنی با نت که اگه حوصله داری و مستقیم میتونی از لایو اپدیت کن و گرنه برو قسمت و تاپیک اخرین اپدیت ها مسائل اونجا حل میشه.
یه سوالام با اجازتون بپرسم این قدر اینجا رو جاذبشو از بین بردین ادم دلش نمیاد بیاد ولی وب استادی هساتند نیاز هست برای من.بهرام جان سلام خوش بگذره ببین من این گیم هارو گرفتم از هر مغازه هر سایتی و هرکسی یه چیز میشنوم.100% به درد دوستان میخوره یواش یوا از شر من راحت میشید.
بتمن ارخام ارجین 2 دیسک هست یا 1 هردوش لازم هست یک برای مولتی که من نمیدونم اینو یک از دوستام گفت بپرسم.گیم بتل 4 هم گرفتم -بلک فلگ اسیسن کرید هم گرفتم و اخرین نوسخه لاکپشت های نینجا .در مورد ریلیزشون به خدا سر در گم شدم رو داشبورد بتل هست و ارخام هست تو سایت ها میگردم با شک میگن چون میخوام تستشون کنم ببینم سالم هستن یا نه گرفتم البته میدونم خوب خطر داره میخوام اونی که ریلیز شده خیالم راحت شه تست کنم.ممنون میشم.نسخه ارخام هم میگفتن سورس مشکل داره ایم دوستان این سایت گفته بدن.لطف کنید یه جواب به ما مرحمت کنید.....ه گیجه گرفتم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان اینجا سوالت مخصوص قسمت لایو سوالات در موذد اتصال لایو نت ورک قند شکن و.....خوب اینجا جواب نمیگیری.
دوست عزیزمون هم در مورد اپدیتت یه سوال مشخص هست ببین این دستگاه یه باکس واقعا مجهول هست هر چیزی ممکنه بشه barnay عزیز یک دفعه این اتفاق افتاده دلیل نداره دوباره این مشکل پیش مگر اینکه روی بایوس و زمانی کپی خور کردن کم کاری شده باشه.به هرحال شما باید اپ دیت کنی با نت که اگه حوصله داری و مستقیم میتونی از لایو اپدیت کن و گرنه برو قسمت و تاپیک اخرین اپدیت ها مسائل اونجا حل میشه.
یه سوالام با اجازتون بپرسم این قدر اینجا رو جاذبشو از بین بردین ادم دلش نمیاد بیاد ولی وب استادی هساتند نیاز هست برای من.بهرام جان سلام خوش بگذره ببین من این گیم هارو گرفتم از هر مغازه هر سایتی و هرکسی یه چیز میشنوم.100% به درد دوستان میخوره یواش یوا از شر من راحت میشید.
بتمن ارخام ارجین 2 دیسک هست یا 1 هردوش لازم هست یک برای مولتی که من نمیدونم اینو یک از دوستام گفت بپرسم.گیم بتل 4 هم گرفتم -بلک فلگ اسیسن کرید هم گرفتم و اخرین نوسخه لاکپشت های نینجا .در مورد ریلیزشون به خدا سر در گم شدم رو داشبورد بتل هست و ارخام هست تو سایت ها میگردم با شک میگن چون میخوام تستشون کنم ببینم سالم هستن یا نه گرفتم البته میدونم خوب خطر داره میخوام اونی که ریلیز شده خیالم راحت شه تست کنم.ممنون میشم.نسخه ارخام هم میگفتن سورس مشکل داره ایم دوستان این سایت گفته بدن.لطف کنید یه جواب به ما مرحمت کنید.....ه گیجه گرفتم.
Batman:AO عرضه جهانی شده.دیسک یک سینگل پلیر و دیسک دوم مولتیه.
بقیه بازی ها(BF4 و AC4) اول نوامبر یعنی 4 روز دیگه عرضه جهانی میشن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوستان الان من تو حسابم یک گیفت 15 دلاری زدم و میخوام بازی ارکید بخرم
اما گیر داده به payment option منم کریدیت کارت ندارم!چیکار کنم!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
نبود کسی؟؟؟
نه داداش باید بخری هر کی هم داشته باشه مجانی هم گیرش بیاد می فروشه.سایت هایی که میگن فلان تعداد رو بیار تو سایت ما بت 4000 پوینت میدیم الکی هست فقط Xbox reward واقعی هست و کار می کنه.

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
سلام دوستان من یک مشکل دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم . امروز 28 ام ماه میلادی هست و فقط 3 روز از مجانی بودن Halo3 وقت باقیست .
من وقتی میرم که از کامپیوتر بازی بگیرم و گزینه Download to xbox ـو میزنم . و بعد رمزمو میزنم و بعد می گه که شما روش پرداخت ندارین و می گه کردیت کارت اضافه کن . طبیعتا ما کردیت کارت نداریم .
حالا من این بازی رو چطور بگیرم ؟ از xbox برم بگیرم اون وقت کردیت کارت نمی خوتد ؟
لطفا کامل توضیح دهید .اگرم قبلا توضیح دادین لینکشو بذارین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر