همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام ارمین جان و متا لنصر عزیز میتونید بیاید یاهم من درست راهنمایی کنم. یا اینکه پ.خ بزنید .چشم من در خدمتم.milad_maxpayne

- - -ویرایش - - -

دوستان میشه اون آپدیتی که واسه وصل شدن به لایو باید دانلود شه و خیلی طول میکشه رو از روی نت دانلود کرد و بعد ریخت رو xbox؟
اینم ادرس سایت http://download.microsoft.com/downl...-8DDE-94CA3A298ABE/SystemUpdate_16537_USB.zip
http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/system-updates/system-update-help

برای روشش هم برو تاپیک اخرین اپدیت ها برای لایو تو همین سایت

- - -ویرایش - - -

از xbox هم امتحان کردم رفتم
میرم قسمت change microsoft account میل جدید رو میزنم میره صفحه بعد میگه change یا cancel که هر چی میزنم عوض کنه قبول نمیکنه
تو قسمت security proofs هم رفتم گفتم به میل دسترسی ندارم یه ادرس جدید گرفت و کد چهار رقمی فرستاد که کد رو میزنم به مشکل بر میخوره و ارور :80049c3a میده

تمام مسیر ها رو درست رفتی اون کر 4 رقمی رو وقتی میزنی باید کانفرم شه بره تو اکانتت بیا یاهم تا ok میکنیم 100% milad_maxpayne

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام ارمین جان و متا لنصر عزیز میتونید بیاید یاهم من درست راهنمایی کنم. یا اینکه پ.خ بزنید .چشم من در خدمتم.milad_maxpayne

- - -ویرایش - - -

اینم ادرس سایت http://download.microsoft.com/downl...-8DDE-94CA3A298ABE/SystemUpdate_16537_USB.zip
Xbox Updates | Xbox 360 Updates | Xbox System Update - Xbox.com

- - -ویرایش - - -

تمام مسیر ها رو درست رفتی اون کر 4 رقمی رو وقتی میزنی باید کانفرم شه بره تو اکانتت بیا یاهم تا ok میکنیم 100% milad_maxpayne

دمت گرم منم همین مشکل رو داشتم. فقط این آخرین آپدیته اگه این رو بریزم دیگه نیازی به اون نیست؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دمت گرم منم همین مشکل رو داشتم. فقط این آخرین آپدیته اگه این رو بریزم دیگه نیازی به اون نیست؟
بله امین جان درست هست منم خودم و خیلی دیگه از همین اپ استفاه کردیم .
روش انتقالشم که باذی خلاصه شاید دوستان ندونند-فلش فرمت فت 32 از کتمپیتر میکونی .
بعد با کنسول کانفیگش میکنی بهد از پیسی اپدیت رو روش میریزی و میزاری تو کنسول خاموش و روشن میکنی موقع بوت کردن اپ میکنه دوستان اگه مشکلی تو حرفم هست بگید که دوستان گیج نشند.من در خدمتم.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام چطوری میشه تنظیماته مودمو از routhing به bridging برد؟رویه مودمه symphony,اگه کسی می دونه پله پله یه توضیحی بده!

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
دوستان یه سوال البته ببخشید شاید زیاد به اینجا مرتبط نباشه :(
من جدیدا یه هدست مخصوص X360 خریدم (مال چت آنلاین) ولی وقتی به دسته میزنم و از طریق میکروفون حرف میزنم دوستام صدامو میشنون ولی صدای اونا به جای اینکه از طریق هدست بیاد از طریق تلویزیون میاد خواستم ببینم مشکل از هدسته یا تنظیماتی چیزی داره؟؟ ممنون

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان یه سوال البته ببخشید شاید زیاد به اینجا مرتبط نباشه :(
من جدیدا یه هدست مخصوص X360 خریدم (مال چت آنلاین) ولی وقتی به دسته میزنم و از طریق میکروفون حرف میزنم دوستام صدامو میشنون ولی صدای اونا به جای اینکه از طریق هدست بیاد از طریق تلویزیون میاد خواستم ببینم مشکل از هدسته یا تنظیماتی چیزی داره؟؟ ممنون
اول دکمه ی گاید رو بزن بعد برو تو پرفرمنس بعد ویس

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59

- - -ویرایش - - -

Xbox Updates | Xbox 360 Updates | Xbox System Update - Xbox.com

- - -ویرایش - - -

سلام اقا میلاد منم 3 روزه یه ایکس باکس اسلیم خریدم وقتی وصل میشم به لایو ابدیت داشبورد میکنم اررور میده بعد با فلش میخوام بریزم نمیشه تورو خدا این روش با قلش ریختن رو یه بار دیگه میگید از اون چیزهایی که شما بالا گفتید چیز زیادی نفهمیدم توروخدا یه بار دیگه بگید بصورت دقیق

hadigorge

کاربر سایت
Nov 10, 2012
32
سلام من یه دونه اکانت گلد دارم وقتی به اکانتم وارد میکنم فعال نمیشه ارور زیر رو میده میدونید مشکل از کجاست
An error has occurred during the transaction. Please try again later.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام من یه دونه اکانت گلد دارم وقتی به اکانتم وارد میکنم فعال نمیشه ارور زیر رو میده میدونید مشکل از کجاست
از طریق داشبرد امتحان کن و یک بار دیگه اگه نشد از سایت.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
احسان جان

سلام دوستان شرمنده هر کار کردم پ.خ نشد -احسان جان برات ادرس و جزئیات اکانتت رو کامل کردم ادرس و تل و... و مشخصات جزئی یک تلفن معتبر خارجی هم دادم. کد گلد رو ریدیم کردم و قسمت های امنیتیت هم کامل کردم که دیگه گیر نده کلا بهت فقط دوستان شما هم یادتون باشید سعی داشته باشید از خود کنسول دفعه اول امتحان کنید گلد رو بعد نشد اذیت کرد از سایت چون دیشب ساعت 12 تا 2 کامل برای نت من ***** بود -که گذاشتم امروز انجام دادم.
برای اینکه ببینی گلد هستی کنار گیمر تگت نوشته گلد ممبر .

- - -ویرایش - - -

سلام اقا میلاد منم 3 روزه یه ایکس باکس اسلیم خریدم وقتی وصل میشم به لایو ابدیت داشبورد میکنم اررور میده بعد با فلش میخوام بریزم نمیشه تورو خدا این روش با قلش ریختن رو یه بار دیگه میگید از اون چیزهایی که شما بالا گفتید چیز زیادی نفهمیدم توروخدا یه بار دیگه بگید بصورت دقیق

چشم امیر جان من برات توضیح میدم کامل و قدم به قدم البته تو تاپیکش هست ولی اینقدر که دوستان الکی غیز غاز روتن وویراز دادن رو مطالبه دیگه واقعانم جای تاسف داره باید 500 صفحه بخونی اخرشم میبنی کسی که تاپیکو باز کرده و کارش درست بوده کامل و صریح توضیح داده بقیه خوب هی همون مطلب رو خوب روش اسکی کردن.
اینجا جاش نیست پ.خ بزن یا بیا یاهو .
خیلی سادست وقتی بگم میبینی عین یک نیو فولدر درست کردن هست تازه اون تایپ میخواد این اونم نمیخواد.پ.خ بزن حتما.

- - -ویرایش - - -

هادی جان نگاه کن اقا احسان هم مثل شما بود من مشکلش رو حل کردم الان دارم میبینم هی از سایت میپری اینجا از سایت میری کنسول همون ارو و مشکلت رو داری تکرار میکنی .پ.خ بزن یا همین جا تو تاپیک اگه مشکلت حل نشده بگم و مثل دوستمون مشکلت حل شه چون درستشم کنی هر دفعه گیر میده بهت. نگاه کن اومدی دو روش رو امتحان کردی باز از سایت بیای اونجا که 7 تا خان داره تازه یک بار هم با اتورایزشن سیستمت رو معرفی کنی بزاره اطمینان به هویتت کنه -من نمیدونم ماکرو مرض هاش شروع شده واگیر داره بد جور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر