همه چیز درباره ی Xbox Live

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من گلد یک ماهه داشتم کلا سه روز ازش گذشته بود امروز رفتم وصل سدم به لایو خواستم دیابلو بزنم میگفت گلد نداری چیکار کنم؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان من گلد یک ماهه داشتم کلا سه روز ازش گذشته بود امروز رفتم وصل سدم به لایو خواستم دیابلو بزنم میگفت گلد نداری چیکار کنم؟
ارمین جان ببین لوکیشنت رو تغیر نئادی یا اپلیکیشن یا گیم رو ریجستر نکردی که توی اون لوکیشنت رو تغیر داره باشی این تنها مشکل هست که پیش میاد رو هند مثلا یا ایران بوده الان رو انگولا مثال زدم ها هر چی به مغزم اومد.چک کن اگر این طوری کرده لاشی و لو کیشنت چک کردی دیدی عوض شده کریش نمیشه کرد ماکرو سافت باز طبق معمول کشید بالا .

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
ارمین جان ببین لوکیشنت رو تغیر نئادی یا اپلیکیشن یا گیم رو ریجستر نکردی که توی اون لوکیشنت رو تغیر داره باشی این تنها مشکل هست که پیش میاد رو هند مثلا یا ایران بوده الان رو انگولا مثال زدم ها هر چی به مغزم اومد.چک کن اگر این طوری کرده لاشی و لو کیشنت چک کردی دیدی عوض شده کریش نمیشه کرد ماکرو سافت باز طبق معمول کشید بالا .

نه بابا از همون اول رو انگلیس بوده ، البته خودش گذاشت رو انگلیس از همون اول که ساین آپ کردم برای اولین بار.
ممکنه خودش تغییر کرده باشه؟
چون من داشتم از گلد رایگان اون یه ماهه اول که بهت میده رو استفاده میکردم الآن که فقط سه روز ازش گذشته میگه گلدت تمومه.

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
نه بابا از همون اول رو انگلیس بوده ، البته خودش گذاشت رو انگلیس از همون اول که ساین آپ کردم برای اولین بار.
ممکنه خودش تغییر کرده باشه؟
چون من داشتم از گلد رایگان اون یه ماهه اول که بهت میده رو استفاده میکردم الآن که فقط سه روز ازش گذشته میگه گلدت تمومه.
فکر کنم شما از اون 3 روز رایگان اخر هفته استفاده کردی . اگه جمعه تا یکشنبه استفاده کردی احتمالا اونه

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان من فقط تو لایو با بازیه دیابلو 3 مشکل دارم اونم این که بخش کوئیک مچ از منو پاک شده ولیکن با لایو بازی های دیگه به هیچ وجه مشکل ندارم. مثلا رایمن رو بدون مشکل میتونم لایو بازی کنم.
راستی رفتم تو بخش لوکیشن خالیه یعنی هیجیو انتخاب نکردم چه کشوریو باید براش تعریف(بنویسم) کنم؟
من کلا 4 روزه لایو رو وصل کردم و خودش اون اول بهم گفت یک ماه گلد رایگان داری.حالا واسه بازیه دیابلو که سه روزه داشتم بازی میکردم امروز کوئیک مچ از داخل منو حذف شده و نمیتونم بازی کنم.
راستی اون بخش که نوع membership رو نوشته ،نوشته free
حالا باید گلد بخرم چه کار کنم
کلا بگم خیلی راحت داشتم بازی میکردم که کوئیک مچ از داخل منو حذف شد امروز و نمیتونم لایو بازی کنم.
حالا باید گلد بخرم؟

آخرین ویرایش:

metal_lancer

کاربر سایت
Oct 5, 2013
3
سلام دوستان
من یه مشکل با live دارم وقتی میخوام وارد Live شم میگه اکانت ماکروسافت نداری و وارد کن (در حالی که داشتم)
بعد هم هر چی میل وارد میکنم قبول نمیکنه (چه yahoo و hotmail و gmail) چه کنم میگه id یا pasword کار نمیکنه چه کنم دوستان کمک کنین.
ممنون

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان من فقط تو لایو با بازیه دیابلو 3 مشکل دارم اونم این که بخش کوئیک مچ از منو پاک شده ولیکن با لایو بازی های دیگه به هیچ وجه مشکل ندارم. مثلا رایمن رو بدون مشکل میتونم لایو بازی کنم.
راستی رفتم تو بخش لوکیشن خالیه یعنی هیجیو انتخاب نکردم چه کشوریو باید براش تعریف(بنویسم) کنم؟
من کلا 4 روزه لایو رو وصل کردم و خودش اون اول بهم گفت یک ماه گلد رایگان داری.حالا واسه بازیه دیابلو که سه روزه داشتم بازی میکردم امروز کوئیک مچ از داخل منو حذف شده و نمیتونم بازی کنم.
راستی اون بخش که نوع membership رو نوشته ،نوشته free
حالا باید گلد بخرم چه کار کنم
کلا بگم خیلی راحت داشتم بازی میکردم که کوئیک مچ از داخل منو حذف شد امروز و نمیتونم لایو بازی کنم.
حالا باید گلد بخرم؟
ارمین جان من دقیقا برات توضیحدادم که چرا اینطوری گزینه کخ میخوای وارد شی جزو گزینه هایی هست که نیاز به گلد داره و بازیکنان دیگر رو هم میتونی ملاقات کنی باید گلد تهیه کنی به من پ.خ بده بگم از کجا بخری خودا رو اذیت نکنی اون دو روز که رایگان داده بود باغث از بین رفتن بقیه گلد رایگانت شده کوسک مچ هم ختما نیاز به گلد نت و انلاین بودن داره.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من یه مشکل با live دارم وقتی میخوام وارد Live شم میگه اکانت ماکروسافت نداری و وارد کن (در حالی که داشتم)
بعد هم هر چی میل وارد میکنم قبول نمیکنه (چه yahoo و hotmail و gmail) چه کنم میگه id یا pasword کار نمیکنه چه کنم دوستان کمک کنین.
ممنون
ذوست عزیز دقیقا مشکل شما مثل مشکل دوستمون هست بخون جند پست بالاتر و صفحه قیل.
اول اینکه ممکن هست اکانتت بن و لاک شده باشه که از طیق سایت ایکس باکس وقتی میری پیغام کد اف کانداکت میده
1-اکتنتت رو هم کرده باشن پسورد رو عوض کرده باشن .خوب ابن احتمالا پس ورورد میل هم عوض کردن
شما برای مطمئن شدن با ایمیلی که تو لایو میرفتی رو چک کن ببین میتونی وارد ایمیلت اصلا بشی
گزینه اخر از سایت ایکس باکس وادر که میخوای بشی اون ایمیلی که مربوط به لایو هست و با اون تو لایو بودی بزن فور گت پش بزن برات ایمسل میاد یا ایمیلی میخواد یا سکیورتی کوسشن شما متشلله این همه ایمسل رو برر چی چک کردی ؟
نتیجه رو بگو ؟

metal_lancer

کاربر سایت
Oct 5, 2013
3
- - -ویرایش - - -ذوست عزیز دقیقا مشکل شما مثل مشکل دوستمون هست بخون جند پست بالاتر و صفحه قیل.اول اینکه ممکن هست اکانتت بن و لاک شده باشه که از طیق سایت ایکس باکس وقتی میری پیغام کد اف کانداکت میده1-اکتنتت رو هم کرده باشن پسورد رو عوض کرده باشن .خوب ابن احتمالا پس ورورد میل هم عوض کردنشما برای مطمئن شدن با ایمیلی که تو لایو میرفتی رو چک کن ببین میتونی وارد ایمیلت اصلا بشیگزینه اخر از سایت ایکس باکس وادر که میخوای بشی اون ایمیلی که مربوط به لایو هست و با اون تو لایو بودی بزن فور گت پش بزن برات ایمسل میاد یا ایمیلی میخواد یا سکیورتی کوسشن شما متشلله این همه ایمسل رو برر چی چک کردی ؟نتیجه رو بگو ؟
مشکل همین جاست نه بن نشدم ایمیلی که وارد کرده بودم اشتباهی یک حرف رو اشتباه وارد کرده بودم امروز اومدم درستش کنم تو سکیورتی عوض کنم که قبول نمیکرد بد هم حتی خود این اکانتی که از اول بود دیگه پسورد رو قبول نمیکرد میگفت اشتباهه بعد از دوباره اومدم log in شم که میگفت باید اکانتت (اکانت اکانت ماکروسافت نداره یک ایمیل وارد کن بعد هر چی من ایمیل وارد میکنم قبول نمیکنه بعد ایمیل هم پسورد می خواد که اونم میزنم بعد مدتی میگه بعد امتحان کن این میل و پسورد کار نمیکنه نمیدونم مشکل از چیه!!!

الان هم از طریق pc رفتم تو اکانتم میشه mail رو عوض کرد ؟
از xboxاینو میگه
ou'ii nedd this profiles microsoft account password to sing in
که پسورد رو عوض کردم درست شد ولی چطوری mail رو عوش کنم
و همچنین تو داشبورد xbox یه gold 1 ماهه می خواد بده که ولی ادرس و زیپ کدو اینا میخواد چی کار کنم بتونم بگیرم.

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
مشکل همین جاست نه بن نشدم ایمیلی که وارد کرده بودم اشتباهی یک حرف رو اشتباه وارد کرده بودم امروز اومدم درستش کنم تو سکیورتی عوض کنم که قبول نمیکرد بد هم حتی خود این اکانتی که از اول بود دیگه پسورد رو قبول نمیکرد میگفت اشتباهه بعد از دوباره اومدم log in شم که میگفت باید اکانتت (اکانت اکانت ماکروسافت نداره یک ایمیل وارد کن بعد هر چی من ایمیل وارد میکنم قبول نمیکنه بعد ایمیل هم پسورد می خواد که اونم میزنم بعد مدتی میگه بعد امتحان کن این میل و پسورد کار نمیکنه نمیدونم مشکل از چیه!!!

از xboxاینو میگه
و همچنین تو داشبورد xbox یه gold 1 ماهه می خواد بده که ولی ادرس و زیپ کدو اینا میخواد چی کار کنم بتونم بگیرم.
خوب خدارو شکر کاشکی از اول میگفتی ناراحتتم نمیکردیم خودم هم ناراحن نمیشدم هرکی بن بشه خود حال ادم گرفته میشه یا اکانتت میپره -
چرا دوست عزیز میشه منم خودم عوض کردم ولی تو تو ضیحاتش برات میگه یا 15 روز دگه یا ماه دیگه اولش یا روز به من تارخ داد تقربا 40 روز -.
تو قسمت اکانت از کنسول یا پیس همون my account وبعد بیلینگ اینفرو میشن و....-از طریق کنسول راحت وارد این قسمت که میش زده چنچ ماکرو سافت اکانت و یا قسمتی داره زده پسورد و ایمسلی که باهاش وارد میشید یا افزایش ضریب امنیتتون برای ورود به لایو رو کنسول و یا پیسی -این روش مسیر هاش چه تو کنسول و پیس یکی هست.
من عکس قسمت لازم رو برات میزار دورشم کادر سیاه کشیدم.
live.jpg وارد سایت میشی و کنار اواتورت مای اکانت میزنی این صفحه میاد .برای او یک ماهم ازت کریدیت و اطلاعات میخواد که خودت گفتی ولی الان اطلاعاتی درست و داشتن یک ویزا یا پی پل کارت هست که اگه ببینی تو تصویر برای من یک پیمنت اپشن ثبت شده .خودتم برای اون یک ماه اذیت نکن .نمیشه برای ایران 99% نمیشه .

- - -ویرایش - - -

از xboxاینو میگه
برای تغیر باید بری تو این قسمت خودارو شکر هم که بن نشدی -برو تو سایت ایکس باکس کنار اواتورت نوشته مای اکانت و بعدش بزن پاین پایین قسمت سمت چپ نوشته
Microsoft account security proofs

Manage your security proof email addresses, phone numbers, and trusted PCs at https://account.live.com/proofs.
این گزینرو میزنی و وارد میش برای اون یک ماهم خودتو اذیت نکن من برات عکس این قسمتو گذاشتم پاک کردند .از کنسول هم همین مسیر هست

سلا مشکلی هست تو سایت؟

سلام دوستان مدیرا ناظمین مشکلی هست پست میزنیم ثبت نمیشه.متا لنسر جان برات پ.خ کردم که کجاست و چه کنی برا یک ماه رایگان هم خودت رو اذیت نکن ما تو ابران نمیتونیم حتات بخ خاطر هر دلیلی 99% .نمیشه.
Microsoft account security proofs

Manage your security proof email addresses, phone numbers, and trusted PCs at https://account.live.com/proofs.
اینم ادرس جاییکه نیاز داری برای تغیر ات تو پرو فایل یا کامل کردن و غیره.

--

آخرین ویرایش:

hadigorge

کاربر سایت
Nov 10, 2012
32
سلام من یه دونه اکانت گلد دارم وقتی به اکانتم وارد میکنم فعال نمیشه ارور زیر رو میده میدونید مشکل از کجاست
An error has occurred during the transaction. Please try again later.

metal_lancer

کاربر سایت
Oct 5, 2013
3
ممنون میلاد جان درسته پستها نمی امد
پ خ کردم منم به شما
الان هم که با pc نمیشه برم ببینم از خود xbox میشه یا نه ممنون

از xbox هم امتحان کردم رفتم
میرم قسمت change microsoft account میل جدید رو میزنم میره صفحه بعد میگه change یا cancel که هر چی میزنم عوض کنه قبول نمیکنه
تو قسمت security proofs هم رفتم گفتم به میل دسترسی ندارم یه ادرس جدید گرفت و کد چهار رقمی فرستاد که کد رو میزنم به مشکل بر میخوره و ارور :80049c3a میده

Last edited by a moderator:

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان میشه اون آپدیتی که واسه وصل شدن به لایو باید دانلود شه و خیلی طول میکشه رو از روی نت دانلود کرد و بعد ریخت رو xbox؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر